Tap Coins: комбо, інструкція заробітку монет

Tap Coins

Продовжую тестувати різноманітні чат-боти та публікувати цікаву для читачів інформацію. У новому матеріалі ділюся аналізом застосунку Tap Coins.

Розглядаємо, як заробляти більше монет. Також щоденно публікую відповіді на комбо, які дозволяють отримати 320 000 монет за кілька секунд.

Наголошу, що я описую для вас не всі підряд боти, які бачу. Ретельно перевіряю кожен застосунок та роблю матеріали лише про ті, які мають перспективу. Це ви ще не бачили, скільки ботів відсіюється під час тестувань. Про це я не фактично ніколи не вказую, але зараз зазначу, адже робота така зовсім не проста.

Tap Coins: інформація про бот

Застосунок почав роботу орієнтовно в середині травня. Зараз монети видобуває понад 2 млн користувачів з усього світу. До речі, позначку в мільйон гравців бот перетнув 19 червня і розвивається дуже стрімко.

Інформації про розробників знайти не вдалося, адже вони наразі себе не афішують. Але є дані про партнерство з іншими досить хорошими проектами, які (очевидно) з будь-ким взаємопіар би не робили.

На офіційній сторінці Tap Coins оголошено про партнерство з Ton Wallet, Spinner Coin, Hold Coin, TonFish, NotMeme, Wormfare, TopCoin та іншими. Список досить великий. І це тільки те, що мені вдалося знайти, промоніторивши офіційну сторінку.

Як заробляти монети в Tap Coins

Переходимо в чат-бот за посиланням ОСЬ ТУТ. Далі можна просто тапати по екрану та збирати монетки. Але такий варіант не рекомендую. У мене встановлено десятки ботів, якщо в кожному тицяти, то дня не вистачить. Обираємо простіший шлях.

Переходимо у вкладку Boosts та покращуємо бустери. У пріоритеті у вас повинен бути Auto Bot. На старті всі монети витрачайте на його прокачку. Далі можна буде просто заходити 1-2 рази на день та збирати монети, які автобот накопичить. Зручно і швидко.

Читайте усі найновіші та найцікавіші новини в моєму Телеграм-каналі. Тут публікуватиму відповіді комбо щодня.

Також можете використовувати безкоштовні щоденні бустери – 3 турбо і 3 повні відновлення енергії. Ну і покращувати запас енергії та швидкість відновлення. Але це в тому випадку, якщо будете клікати по екрані.

На цьому не все. На дохід впливають картки, які потрібно покращувати. Принцип схожий до Hamster Kombat.

Меню чат-бота Tap Coins.

Покращення карток для більшого заробітку

Картки можна покращувати у вкладці MINE. Там є три блоки з різними картками – Blockchain, Platforms, Terms&Jargon. Під кожною карткою пише, який профіт за годину вона приносить (profit per hour).

На старті покращуйте всі, адже їх потрібно відкривати. А далі обирайте ті, які приносять найбільший дохід. Свій дохід за годину переглядайте теж у вкладці Mine зверху сторінки. Все досить просто.

Щоденне комбо

Є і щоденне комбо, яке називається Daily Bounty. Вгадавши три картки і покращивши їх, ви отримаєте 320 000 монет. Правильні відповіді будуть в моєму Телеграмі, тому не забувайте підписуватись.

Додаткові монети Tap Coins

Тепер до бонусів, які можна отримати. Розпочну з вкладки Earn. Там доступні до виконання 17 завдань. За кожне нараховують 2 500 – 5 000 монет. Потрібно підписуватись на соцмережі проекту, спонсорів і так далі.

Виконувати чи ні вирішуйте самі. Багато монет так не заробиш, але на старті може пригодитися. Як на мене, то винагороди занадто маленькі. Ці завдання я не виконував, адже це даремна трата часу.

Тепер до цікавішого, а саме – запрошення рефералів.

За кожного запрошеного друга вам нарахують 25 тисяч монет (50к, якщо реф має преміум-акаунт). Другу мали б також, але на моїй резервній сторінці бонус не зарахувало чомусь. А у вас був чи ні? Напишіть в коментарі.

Крім того, є додаткові бонуси за друзів. Крім 25 тисяч нараховують:

  • 10 000 Tap Coins за першого друга;
  • 60 000 монет за 5 друзів;
  • 150 000 коінів за запрошення 10 рефів;
  • 250 000 принесуть 20 рефералів;
  • 750 000 нарахує за 50 друзів;
  • 1,5 млн монет дають за 100 френдів;
  • 3,5 млн Tap Coin отримаєте, якщо запросите 300 осіб;
  • 5 млн токенів надійде на баланс за 500 рефералів. Це максимум.

Висновки

Чи вдасться заробити поки невідомо. Але проект створено досить грамотно. Є партнерства з відомими чат-ботами, видно розвиток та рух вперед.

Можна зробити висновок, що Tap Coins мав би принести гроші. Але коли відбудеться лістинг наразі взагалі невідомо. Тому автоматизуйте процес, щоб тільки збирати монети і не витрачати багато часу.

Актуальні новини про чат-боти і криптовалюту:

Опублікував(ла)Rostyslav Keverskiy
Вітаю на ресурсі "Як заробити гроші". Я Ростислав К. – автор матеріалів. Закінчив факультет журналістики та маю багаторічний досвід роботи у топових ЗМІ України. Після понад 5 років роботи в новинній журналістиці дали мені чимало знань, тому вирішив створити власний блог та ділитися з вами цінною інформацією. Пишу на тему фінансів, заробітку, бізнес-ідей. Перевіряю різноманітні способи заробітку, тестую ресурси, викриваю шахраїв. Ну і створюю про це матеріали. Переглядайте мої статті та будьте в курсі актуальних новин зі світу заробітку.
Попередній запис
Tap Swap лістинг: що відомо та коли очікувати
Наступний запис
Аірдроп Pixelverse (Pixel Tap) на 30 000 $: як взяти участь
Залишити відповідь
Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов'язкові поля позначені *