Tronix App: заробляємо криптовалюту TRX (1 монета 0,11 $)

Tronix App

Світ криптовалюти невпинно розвивається. Люди можуть заробляти різноманітні монети взагалі без вкладень та продавати їх за реальні гроші! Описую чат-бот для заробітку Tronix App.

Tronix App: що відомо про бот

Інноваційний додаток для видобутку криптовалюти працює в Телеграмі вже певний час. Користувачі можуть заробляти монети TRX (Tron) та SHIB (Шіба Іну). І не потрібно чекати на лістинг, адже монети вже на біржі та мають ціну!

  • Вартість 1 TRX складає 0,11 $
  • SHIB торгується по 0,000021 $ за монету.

За Шіб не лякайтесь, адже в застосунку можна заробити велику кількість токенів, які в сукупності матимуть ціну.

Розробники Tronix використовують власний блокчейн Tron зі зниженими комісіями та швидкими транзакціями. Додаток дуже перспективний, тому не втрачайте шанс заробити гроші без вкладень або з.

Для майнінгу не потрібно жодного обладнання. Також не доведеться тапати по екрану. Просто раз в кілька днів заходимо в бот та збираємо винагороду. Тиснемо Claim, коли застосунок автоматично накопичить нам хоча б 1 TRX.
Щоб розпочати заробляти монети в Tronix натискайте ТУТ.

Як заробляти монети TRX та Shib

Суть з очікуваннями зрозуміла. За 2-3 дні матимете на балансі 1-2 TRX. Але загалом це не дуже багато, то ж як тоді заробити більше?

Запрошуємо рефералів та отримуємо частину з їхнього доходу.

Один запрошений друг принесе вам 250-500 SHIB. Також ви отримуватимете певну кількість TRX від загального видобутку вашого реферала. Як розумію, то йдеться про 10 %. Точно в застосунку не пише, але монети нараховують вчасно.

Також варто виконувати місії, адже це чудова нагода отримати додаткові SHIB. Загалом доступно у винагородах 125 000 SHIB.

Буст Tronix

Тиснемо вкладку Boost та бачимо, що потужність майнінгу можна збільшити, інвестувавши в стейкінг мінімум 100 TRX. Якщо накопичите такий баланс, то сміло інвестуйте.

Читайте усі найновіші та найцікавіші новини у моєму каналі в Телеграмі.

Ці монети не згорять, а за місяць принесуть вам 134 % прибутку. Отримаєте за 30 днів 134 монети TRX. Якщо ж стільки монет не маєте, то можна інвестувати кошти та докупити. Як вже казав, одна монетка коштує 0,11 долара.

До прикладу, придбавши 100 монет за 11-12 доларів за місяць матимете 4 долари чистого доходу. Якщо збільшити суму в 10 разів, то чистими заробите 40 $. Цілком непогано. Але рекомендую спробувати з невеликої суми, щоб не ризикувати. Якщо вам все вдасться, то тоді варто збільшувати вкладення. Проект виглядає надійно та перспективно. Ну і на біржі торгується, а це вже великий показник надійності.

Крім того, за інвестиції в стейкінг вам виплатять бонус у вигляді 100 000 SHIB (2,1 $).

Виведення монет з Tronix App

Що вивести TRX необхідно накопичити мінімум 20 монет. Раджу виводити більшу кількість, адже комісія за транзакцію (будь-яка сума виведення) складає 2,5 TRX.

Для виведення SHIB потрібно мати на балансі 300 тисяч монет. Комісія за виведення = 30 000 SHIB.

Актуальні новини про чат-боти і криптовалюту:

Опублікував(ла)Rostyslav Keverskiy
Вітаю на ресурсі "Як заробити гроші". Я Ростислав К. – автор матеріалів. Закінчив факультет журналістики та маю багаторічний досвід роботи у топових ЗМІ України. Після понад 5 років роботи в новинній журналістиці дали мені чимало знань, тому вирішив створити власний блог та ділитися з вами цінною інформацією. Пишу на тему фінансів, заробітку, бізнес-ідей. Перевіряю різноманітні способи заробітку, тестую ресурси, викриваю шахраїв. Ну і створюю про це матеріали. Переглядайте мої статті та будьте в курсі актуальних новин зі світу заробітку.
Попередній запис
Чат-бот Blum: майнимо монети проєкту, який підтримує Binance
Наступний запис
Tap Swap лістинг: що відомо та коли очікувати
Залишити відповідь
Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов'язкові поля позначені *