Чат-бот Blum: майнимо монети проєкту, який підтримує Binance

Чат-бот Blum

У Телеграмі з’являється велика кількість ботів, які пропонують тапати по екрану та заробляти монети. Деякі проєкти “вистрілюють” та приносять людям сотні або й тисячі доларів. Розповім про чат-бот Blum.

Наголошу, що тапати по екрану не потрібно. Заходимо в додаток раз у 8 годин та забираємо нагороду.

Чат-бот Blum

Розпочнемо з довідки про сам проєкт. Blum – це криптобіржа, яка діятиме прямо в Телеграмі та пропонуватиме торгівлю токенами, монетами, деривативами. Великим плюсом є те, що чат-бот розроблено за підтримки команди Binance Labs. А це вже багато означає. Стартап оцінюють дуже високо й прогнозують, що його чекає успіх, як це сталося з Notcoin.

Розробники анонсують автоматичний лістинг, але точну дату наразі не називають.

Як зареєструватися в чат-боті

Щоб зареєструватися в Blum (BP) переходимо ось за цим посиланням . Кількість запрошень обмежена. Якщо вам не вистачить, то пишіть в коментарі, зроблю нове запрошення. Придумуємо собі нікнейм, якщо просить, то додаємо електронну пошту.

Читайте усі найновіші та найцікавіші новини у нашому телеграмі.

Далі вже дуже просто. Перейде в додаток. Все, що потрібно робити, це лише натиснути кнопку “Start farming”. Почати фармити монети.

Через вісім годин знову заходимо в застосунок та збираємо отримані монети та ще раз натискаємо фармити. І так кожні 8 годин.

Drop game Blum

Тицяємо на Play та ловимо такі сніжинки / зірочки. Це дозволяє заробляти досить велику кількість монет. Якщо випадає біла сніжинка, то тицяйте на неї, адже вона на кілька секунд заморожує час. Бомбочки ж не рухаємо, адже вони відмінусовують монети. Щоденно дається кілька нових спроб, тому використовуйте

Як заробити більше монет: чат-бот Blum

Насамперед, за запрошення друзів на головній сторінці бота вам доступні діаманти (пише Drop Game). Натискаємо Play та упродовж 20-30 секунд тапаємо по екрану, щоб збирати додаткові поінти. Вони зараховуються на баланс. За одну гру реально отримати 100-140 одиниць крипти.

У вкладці Tasks (завдання) можна заробити додаткові монети. За що нараховують:

 • 90 BP (Blum) за підписку на сторінку проєкту в X;
 • 90 BP за підписку на Discord;
 • 90 BP додає стеження в Telegram;
 • 90 BP підписка в Instagram;
 • 90 BP стеження за каналом на YouTube.

На прикладі Notcoin бачимо, що чат-боти стрімко розвиваються та приносять дуже хороший дохід. Чимало моїх рефералів простим тапанням заробили більше, ніж мінімальна зарплата в Україні. А дехто і в рази більше. Тому не гайте час та залітайте в різні проєкти.

Ну і додаткові бонуси це залучення рефералів. Сподіваюся, що ви зареєструєтеся за моїм посиланням, яке вказав вище. Проект розвивається. Надалі стежитиму за оновленнями та писатиму одразу ж, як-тільки з’являтиметься щось цікаве.

Створення матеріалів та тести різних ботів, способів заробітку це не просте завдання, яке вимагає багато часу. Тому підписка на мій канал в ТГ та прочитання інших матеріалів допоможе в розвитку, дякую.

Щодо Blum, то розробники займаються новими оновленнями та різними цікавими плюшками. Вже зовсім скоро будуть доступні нові вкладки, способи заробітку монет та фармінгу. Встановлюйте чат-бот Blum та заробляйте.

Актуальні новини про криптовалюту:

Опублікував(ла)Rostyslav Keverskiy
Вітаю на ресурсі "Як заробити гроші". Я Ростислав К. – автор матеріалів. Закінчив факультет журналістики та маю багаторічний досвід роботи у топових ЗМІ України. Після понад 5 років роботи в новинній журналістиці дали мені чимало знань, тому вирішив створити власний блог та ділитися з вами цінною інформацією. Пишу на тему фінансів, заробітку, бізнес-ідей. Перевіряю різноманітні способи заробітку, тестую ресурси, викриваю шахраїв. Ну і створюю про це матеріали. Переглядайте мої статті та будьте в курсі актуальних новин зі світу заробітку.
Попередній запис
BUMP бот: як швидко заробити 200 млн монет
Наступний запис
Tronix App: заробляємо криптовалюту TRX (1 монета 0,11 $)
Залишити відповідь
Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов'язкові поля позначені *

 1. Дмирий

  Можно пожалуйста и мне скинуть приглашение

  1. Rostyslav Keverskiy
 2. Я

  Чи є даний токен як і хом’як російською розробкою, де знаходяться домени?

  1. Rostyslav Keverskiy

   шукайте, я не маю бажання перевіряти кожен домен, адже їх легко приховати або підробити дані. Телеграмом користуєтесь? Якщо так, то видаляйте, це російська розробка теж