BUMP бот: як швидко заробити 200 млн монет

BUMP бот

Телеграм потужно розвивається і 2024 рік однозначно став “проривним” для цієї соціальної мережі. З’явилося надзвичайно багато чат-ботів, які пропонують користувачам заробляти монети, які згодом можна обміняти на крипту. Розглядаю, як отримувати токени в BUMP бот.

Що відомо про BUMP бот

До запуску застосунку BUMP причетний криптогаманець Tonkeeper та MMpro Trust. Відповідно, розробники чат-бота налаштовані серйозно. Не схоже, що проект скам. Його будуть активно розвивати.

Почати грати в BUMP можна за посиланням ОСЬ ТУТ. Ваш перехід по рефералці допоможе підтримати розвиток мого сайту. Після лістингу буде якась копійчина для написання нових матеріалів та підтримки діяльності ресурсу, дякую!

Розробники заявляють, що в боті буде доступна торгівля монетами та їх продаж за гроші. Зараз можна отримати активи Ledger, які після лістингу суттєво зростуть в ціні.

Як заробляти бали в BUMP

Одразу скажу, що бот новий, тому інколи може працювати зі збоями. У мене заходило не одразу, інколи доводиться вмикати VPN. Але така ситуація в багатьох застосунках, тому ставимось з розумінням до цього. Просто зайдіть в бот та почекайте кілька хвилин, якщо не грузить.

До речі, є змога отримати понад 100 млн монет фактично нічого не роблячи! Про це згодом, читайте уважно.

Отож, все дуже просто працює. Тиснемо Start Farming та заходимо раз у шість годин, щоб зібрати винагороду. На старті за 6 год. отримаєте 1 млн монет. Також додатково можна тапати по екрану та заробляти необмежену кількість токенів. Але це нудно та довго. Автоклікер набагато зручніший.

Вкладка Vouchers. Тут будуть доступні ваучери на монети. Їх можна продати або ж зберегти до лістингу (за принципом, як діяв Notcoin). Але ця вкладка поки в розробці, адже застосунок новий. Згодом почне працювати.

Далі ви дізнаєтеся, як збільшити заробіток монет та розгляну завдання, виконавши які отримаєте чимало токенів BUMP.
Boosters BUMP (бустери в грі)

У грі також є хороші бустери, які можна купувати за зароблені монети. Жодних вкладень реальних грошей немає!

  • 4 млн монет коштує х2 на заробіток. Діятиме упродовж 24 годин;
  • 30 млн BUMP вартує збільшення доходу в 3 рази (бустер діє один тиждень);
  • 200 млн токенів коштує х5 на дохід (діятиме аж 30 днів).

Відзначу, що пропозиції дуже цікаві. В інших чат-ботах таких опцій не було й бустери фактично завжди однакові. Йдеться про повне відновлення енергії та пришвидшення заробітку на кілька секунд. А тут розробники заморочились та придумали щось нове.

На цьому все. Більше бустерів немає. Переходимо до виконання завдань.

Виконання завдань в BUMP бот

У вкладці Tasks можна виконувати різноманітні завдання й отримувати за це швидкі монети. Є 3 розділи – Community, Daily (щоденні) та Game (цей розділ поки в розробці).

Читайте усі найновіші та найцікавіші новини у моєму каналі в Телеграмі.

У вкладці Community по 10 млн монет можна отримати, просто підписавшись на соцмережі проекту. Таких завдань нарахував 5. За кілька хвилин маєте 50 000 000 токенів.

Є також завдання на 50 млн (їх 3). Йдеться про підписку на сторінки гаманця Tonkeeper, проектів STON.fi та MMPro в соцмережі Х. А це ще 150 млн. Додаємо та маємо 200 мільйонів монет одразу ж з ходу!

Щоденні винагороди у вкладці Daily. Бот платить за те, що ви просто щодня заходите в застосунок та збираєте винагороди.

  • 400 000 монет за перший день;
  • 500 тис. день 2;
  • 600 тис. день 3 і так далі;
  • 1 млн монет на 7-й день;
  • 3 млн токенів на 14-й день;
  • 7 млн монет принесе день 21;
  • 100 000 000 BUMP нарахують, якщо ви заходитимете в гру щоденно упродовж 28 днів. Якщо підрахувати всі винагороди за щоденний вхід, то за місяць виходить 126,6 млн монет. Так, я порахував це))

Ну і за запрошення друзів нараховуватиме 10 % від заробітку вашого реферала. Тому залітайте в гру та починайте збирати монети. Проект BUMP бот перспективний та може принести гарний заробіток.

Актуальні новини про чат-боти і криптовалюту:

Опублікував(ла)Rostyslav Keverskiy
Вітаю на ресурсі "Як заробити гроші". Я Ростислав К. – автор матеріалів. Закінчив факультет журналістики та маю багаторічний досвід роботи у топових ЗМІ України. Після понад 5 років роботи в новинній журналістиці дали мені чимало знань, тому вирішив створити власний блог та ділитися з вами цінною інформацією. Пишу на тему фінансів, заробітку, бізнес-ідей. Перевіряю різноманітні способи заробітку, тестую ресурси, викриваю шахраїв. Ну і створюю про це матеріали. Переглядайте мої статті та будьте в курсі актуальних новин зі світу заробітку.
Попередній запис
Шифр Хамстер Комбат: щоденні відповіді, отримуємо монети
Наступний запис
Чат-бот Blum: майнимо монети проєкту, який підтримує Binance
Залишити відповідь
Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов'язкові поля позначені *