Шифр Хамстер Комбат: щоденні відповіді, отримуємо монети

Шифр Хамстер Комбат

Популярна тапалка Hamster Kombat дає гравцям змогу отримувати додаткові монети, виконуючи нескладні дії. Щодня розробники публікують шифр Хамстер Комбат. Якщо його ввести, то ви отримаєте 1 млн монет на баланс.

Кожного дня я публікую шифр, тому вам не потрібно його вгадувати самостійно. Переглядайте і вводьте.

Шифр Хамстер Комбат

Щоденно шифр оновлюється о 22 годині за українським часом. У вас буде доба, щоб його ввести та отримати винагороду. Далі також розповім, як правильно вводити букви азбукою Морзе.

Ось правильний шифр за 20 червня. Шифр на 1 мільйон монет та комбо з трьох карток на 5 мільйонів токенів оперативно день в день публікую в своїй Телеграм-спільноті. Відповіді розміщую одразу через кілька хвилин після оновлення. Тому приєднуйтесь до нашої спільноти, щоб не пропустити та бути в курсі всіх актуальних чат-ботів та відповідей до них.

  1. F ••-•
  2. O – – –
  3. R •-•
  4. K -•-

Як вводити шифр Hamster Kombat

Заходимо в чат-бот. Натискаємо тричі на вкладку Earn per tap (заробіток за натискання). Хом’як одразу стає червоного кольору (до того коло синє).

Далі необхідно вводити букви за допомогою азбуки Морзе. Просте натискання це крапка. А якщо на кілька мілісекунд затримати палець, то вийде риска (тире).

До прикладу, щоб ввести літеру Р нам необхідно раз швидко натиснути на екран, далі поставити дві риски та знову раз швидко натиснути. Спочатку потренуйтесь трішки, а тоді намагайтесь ввести шифр.

Інколи може не виходити, адже в боті сидить дуже багато людей і він працює зі збоями. У такому випадку спробуйте ще раз через кілька годин.

Раджу не проводити багато часу в застосунку, адже надіятися на такий вид заробітку це ненадійно. Проект може принести невеликий дохід і розчарування. Тому, варто в першу чергу шукати надійні джерела доходу, а хом’яка клацати виключно у вільний час.

Наразі в Хом’яка грає надзвичайно велика кількість гравців. Тому важко спрогнозувати, чи будуть роздачі такі ж самі потужні, як це було в Notcoin. Мій прогноз не надто втішний. Раджу більше звертати увагу на інші цікаві проекти. Нижче кілька корисних матеріалів про крипту та чат-боти.

Актуальні новини про чат-боти і криптовалюту:

Опублікував(ла)Rostyslav Keverskiy
Вітаю на ресурсі "Як заробити гроші". Я Ростислав К. – автор матеріалів. Закінчив факультет журналістики та маю багаторічний досвід роботи у топових ЗМІ України. Після понад 5 років роботи в новинній журналістиці дали мені чимало знань, тому вирішив створити власний блог та ділитися з вами цінною інформацією. Пишу на тему фінансів, заробітку, бізнес-ідей. Перевіряю різноманітні способи заробітку, тестую ресурси, викриваю шахраїв. Ну і створюю про це матеріали. Переглядайте мої статті та будьте в курсі актуальних новин зі світу заробітку.
Попередній запис
CEX IO чат-бот від української криптобіржі
Наступний запис
BUMP бот: як швидко заробити 200 млн монет
Залишити відповідь
Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов'язкові поля позначені *