Якщо ви маєте подвір’я та не використовуєте його, то втрачаєте можливість заробити гроші. Розповім про ідеї для бізнесу на власному подвір’ї.
Розглянемо нетипові варіанти, які здатні принести непоганий дохід.
Ідеї для бізнесу на власному подвір’ї
- вирощування зелені або мікрозелені;
- равликова ферма;
- вирощування грибів;
- виготовлення граноли.
Переходимо до детального огляду кожного з вищеописаних варіантів. Ці ідеї досить класні, адже не вимагають великих вкладень та особливого підходу. І відмінно підходить для старту бізнесу, адже досвід у такій справі не потрібний. Всього можна дуже швидко навчитися.
Вирощування зелені або мікрозелені
Якщо зі звичайно зеленню все зрозуміло, то що таке мікрозелень? Та ж сама зелень, але на ранній стадії зростання. Тобто, коли виростають перші кілька листочків, то їх одразу продають. Особливо затребувана мікрозелень в ресторанах. Можна домовитися про співпрацю.
Мікрозелень популярна, адже вважається, що у перших паростках зібрана максимальна кількість поживних речовин та вітамінів. Вирощувати зовсім не складно та просто.
Ціна на мікрозелень досить висока. Та і на звичайній зелені вдається непогано заробити, адже ціни зараз продовжують стрімко зростати.
Для старту бізнесу достатньо навіть контейнерів на підвіконнях або ж ящиків з розсадою в приміщеннях. Якщо ділянка велика, то необхідно встановити теплицю та вирощувати мікрозелень там.
Перед стартом вирощування неохідно обрати, яку зелень будете садити. Дізнайтеся максимум інформації, перегляньте відео про особливості вирозування. Придбайте насіння, грунт (за потреби), облаштуйте теплицю чи ящики. Вкладення зовсім невеликі.
Равликова ферма
Не дарма кажуть, що такий бізнес підходить для лінивих. Технологія вирощування равликів дуже проста. Годують їх лише один раз на добу.
З ікринки до дорослої особини равлик росте орієнтовно пів року. Для повного циклу вирощування середземноморського равлика потрібно 9 місяців.
Велика площа для фермине потрібна. У суху погоду територію необхідно поливати водою. Равлики хорчуються листям капусти, салатом, обрізками овочів. Полюбляють високу траву, вологість, різні пні.
Вирощування грибів – ідеї для бізнесу на власному подвір’ї
Для цього бізнесу більше потрібно не подвір’я, а пивниці, підвали чи приміщення зі сталою температурою 18-22 градуси. Також необхідно підтримувати вологість на рівні понад 60 %.
Читайте усі найновіші та найцікавіші новини в моєму телеграмі.
Собівартість вирощування грибів надзвичайно низька. Найпопулярнішими є печериці, гливи та ерінги. Навіть на ОЛХ легко знайти мішки з міцелієм та добривом, з яких проростають гриби.
Закупіть та вирощуйте. Особливий догляд не потрібен. Інколи можна піддобрювати гриби, але найголовніше – підтримувати потрібний мікроклімат.
Продавати гриби зовсім не складно. Домовляйтеся про співпрацю з магазинами, торгуйте вроздріб, розміщуйте оголошення про продаж в соціальних мережах.
Виготовлення граноли
Гранола зараз надзвичайно популярна. Організуйте виробництво на власному подвір’ї. Головне – вигадати оригінальний дизайн пакування, який “кидатиметься” в око та привертатиме увагу.
Хто не знає, то гранола це легкі та корисні перекуси. Йдеться про снеки з вівсяними пластівцями, медом та горіхами. Суміш запікають до хрусткого стану та розфасовують в упакування. Процес зовсім не складний та досить вигідний.
Актуальні зараз бізнес-ідеї: