Заробіток Bitcoin без вкладень: чат-бот, який платить!

Заробіток Bitcoin без вкладень

Отримання криптовалюти не зовсім легкий процес. Існує чимало тапалок у Телеграмі, які дозволяють видобувати крипту. Але чекати, поки проект вистрілить, довго. Розгляну заробіток Bitcoin без вкладень.

Нещодавно натрапив на чат-бот, який дозволяє заробляти біткоїни. Ризики відсутні, адже монета вже давно на ринку. Залишається лише тапати по екрану та отримувати за це певну кількість бітків.

Заробіток Bitcoin без вкладень

Знайшов чат-бот під назвою “Біттон”. Посилання на застосунок ОСЬ ТУТ. Але спочатку рекомендую дочитати матеріал до кінця, щоб дізнатися покрокову інструкцію та пояснення щодо заробітку.

Перед написанням матеріалу тестую кожен бот особисто, шукаю максимум інформації та публікую лише надійні застосунки.

Отож, запускаємо бот. Одразу бачимо знизу монету Bitcoin. Тицяємо по ній та витрачаємо 1000 енергії. Це максимум на добу. Можна отримувати і більше, але ця опція платна. Наш пріоритет – заробіток без вкладень.

Як заробляти Bitcoin у чат-боті

Під балансом енергії можна побачити напис “загальний баланс BTC”. Його подають у SAT (сатоші), на це не звертайте уваги. Точну зароблену суму переглядайте ліворуч знизу (вкладка My Bank).

Основний баланс показує точно переглянути можна лише натиснувши вевести кошти (BTC Balance). Натискаємо і бачимо суму виведення.

Читайте усі найновіші та найцікавіші новини в моєму Телеграм-каналі.

За одну добу (1000 енергії) мені нарахувало 0,00000033 біткоіна. Множимо на середню ціну 70 тисяч доларів і отримуємо 0,023 $. У гривнях це 0,92 грн при курсу 40. Тобто, за місяць отримуємо 28 гривень. Не багато, але і часу витрачаємо зовсім мінімум (лише кілька хвилин на день). Але не розчаровуйтесь, запрошуйте друзів та заробляйте більше.

Раджу використовувати бот хоча б з двох-трьох акаунтів. Так за місяць буде трохи більша сума. А враховуючи, що Bitcoin знову може різко здорожчати, то заробіток теоретично має шанс зрости у кілька разів.

Додатковий заробіток BTC

Щоб заробляти більше біткоїнів раджу запрошувати рефералів. Щоденно ви отримуватимете додатково 10 % енергії від тієї, скільки витратить запрошений друг. Тому дуже прошу зареєструватися по моїй рефералці, яку вказав вище. Так ви зможете принести мені якусь копійчину. Це допоможе підтримувати діяльність сайту та писати для вас нові цікаві матеріали з тестами, оглядами, корисною інфою.

Також, як розумію, під час запрошення ви потрапляєте в мою команду. У боті вказано, що команди з гарним оборотом за тиждень додатково отримуватимуть бонуси. Тобто, разом ми зможемо збільшити свій дохід, адже бонуси мав би отримати кожен.

Як отримати додаткову енергію

У вкладці аірдропи (airdrops) можна виконати прості завдання та отримати додаткову енергію.

  • підписка на Ютуб додасть 100 енергії;
  • стеження за проектом у Twitter це ще плюс 100 енергії;
  • за підписку на Телеграм додадуть 100 енергії;
  • Інстаграм та Фейсбук – ще по 100;
  • також наразі є винагороди від IME. За підписку на дві соцмережі та встановлення додатка можна отримати ще 1000 енергії.

Заробіток Bitcoin без вкладень: як вивести кошти

У чат-боті є мінімальна сума для виведення. У мене вона складає 0,00007572 BTC. Я ж за тиждень заробив лише 0,00000282.

Bitcoin виплачують за допомогою платіжної системи USDT TRC20, USDT BEP20. Як створити криптогаманець TRC20 я вже писав, можете нижче переглянути. Але виводити можна і на ByBit, і на Binance чи іншу біржу. Якщо не розумієте як, то напишіть в коментарі. Постараюсь допомогти.

Актуальні новини про криптовалюту:

Опублікував(ла)Rostyslav Keverskiy
Вітаю на ресурсі "Як заробити гроші". Я Ростислав К. – автор матеріалів. Закінчив факультет журналістики та маю багаторічний досвід роботи у топових ЗМІ України. Після понад 5 років роботи в новинній журналістиці дали мені чимало знань, тому вирішив створити власний блог та ділитися з вами цінною інформацією. Пишу на тему фінансів, заробітку, бізнес-ідей. Перевіряю різноманітні способи заробітку, тестую ресурси, викриваю шахраїв. Ну і створюю про це матеріали. Переглядайте мої статті та будьте в курсі актуальних новин зі світу заробітку.
Попередній запис
Скільки коштує Notcoin: вартість монети Ноткоін
Наступний запис
CEX IO чат-бот від української криптобіржі
Залишити відповідь
Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов'язкові поля позначені *