Скільки коштує Notcoin: вартість монети Ноткоін

Скільки коштує Notcoin

Notcoin ціна монети

Епопея з монетою Ноткоін продовжує нарешті закінчилася! Мільйони гравців зі всього світу зуміли вивести монети на біржу та продати. Дехто залишив монети на кращі часи, сподіваючись, що ціна зросте. Розповім, скільки коштує Notcoin зараз.

Скільки коштує Notcoin

Після лістингу Notcoin у перший день торгувався на позначці 0,01 $ за монету. За цією ціною мені продати не вдалося. Далі вартість почала різно падати і через кілька днів опустилася до 0,006 $. Я припустився помилки і продав за цією ціною, адже було стабільне падіння монети.

А вже на початку червня Ноткоін почав різно дорожчати і досягнув позначки 0,029 $ за одну монету. Не уявляєте собі мого розчарування, адже міг заробити у 5 разів більше! Ну але це нічого страшного, здобув цінний досвід. Раніше бачив, що буде різке падіння монети, а потім “зліт”, але не повірив експертам. 

Станом на 14 червня 1 Notcoin коштує рівно 0,02 долари за монету. Ціна стабільна і це радує. Монета прив’язана до Тонкоіна (TON). Ще місяць тому він коштував 5,5 $, а зараз здорожчав до 8 $. Актив продовжує підніматися в ціні.

Читайте більше цікавих матеріалів умоєму телеграмі.

Прогноз щодо майбутнього чат-ботів

Які висновки можна зробити? У Ноткоін однозначно варто вкладати кошти. Можна і заробляти, адже часто є коливання. Купуйте максимально дешево та продавайте, коли ціна зростає. 

Notcoin відкрив нову епоху криптовалюти. Після цього проекту з’явилося сотні чат-ботів, які також пропонують тапати по екрану, виконувати завдання, залучати рефералів та заробляти монети. Відповідно, настала нова епоха заробітку в інтернеті. Зараз навіть школяр може отримати кілька сотень доларів абсолютно без вкладень!

Вже невдовзі відбудуться лістинги ще кількох проектів. Стежимо, як змінюватиметься ринок криптовалюти і чи вдасться цим проектам довго протриматися на плаву. Нижче можете почитати інші цікаві матеріали про крипту.

Також пишіть в коментарі, скільки Notcoin вдалося отримати вам та за скільки зуміли продати. “Злили” по мінімальній ціні, чи проявили терпіння та продали дорого? Ділимось своїм досвідом.

Актуальні новини про криптовалюту:

Опублікував(ла)Rostyslav Keverskiy
Вітаю на ресурсі "Як заробити гроші". Я Ростислав К. – автор матеріалів. Закінчив факультет журналістики та маю багаторічний досвід роботи у топових ЗМІ України. Після понад 5 років роботи в новинній журналістиці дали мені чимало знань, тому вирішив створити власний блог та ділитися з вами цінною інформацією. Пишу на тему фінансів, заробітку, бізнес-ідей. Перевіряю різноманітні способи заробітку, тестую ресурси, викриваю шахраїв. Ну і створюю про це матеріали. Переглядайте мої статті та будьте в курсі актуальних новин зі світу заробітку.
Попередній запис
Прибуткові способи заробітку: ТОП-5 перспективних напрямків
Наступний запис
Заробіток Bitcoin без вкладень: чат-бот, який платить!
Залишити відповідь
Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов'язкові поля позначені *

  1. OLEKSANDR

    Кому допомогти вивести ваучери? Напишіть в тг (собака)NotcoinWalletTon,  можу допомогти з обміном одразу на гривні ПБ, Моно…

    1. Rostyslav Keverskiy

      а гарантії які? Багато розводняків зараз