Avacoin ціна: нова фаза майнінгу, як заробити монети

Avacoin ціна

12 червня чат-бот Авакоїн оновився. Неочікувано збільшилась кількість монет на акаунті. Розробники, вочевидь, вирішили змінити систему нагород. До прикладу, замість 75 монет стало 175. Тема матеріалу – Avacoin ціна.

Також розповім про нову фазу майнінгу та як зараз заробляти багато монет досить швидко.

Avacoin ціна

Розпочну з головного – лістинг Авакоїн ще не відбувся. Але в новому оновленні з’явилася можливість прив’язати до акаунту свій TON-гаманець. Це свідчить про те, що довгоочікуваний вихід на біржі мав би скоро відбутися.

Поки чат-бот перебуває на фінальному етапі, ми маємо змогу заробляти монети. І то досить не малу кількість!

Коли відбудеться вихід монети на ринок ще не відомо. Сподіваюсь, що це станеться найближчим часом. Але стейкінг в додатку досить цікавий. Закинув 300 монет на стейкінг і не розумію, на який період. Чи то на місяць, чи то на пів року (саме така вкладка там є). Обрати тривалість було неможливо. Але то таке.

Увійти в AVACOIN – https://t.me/avagoldcoin_bot?start=274c85c4a964ca26c93b

Заробіток монет Avacoin

Найпростіший спосіб, щоб заробити токени, це виконати офіційні завдання від розробників. Переходимо у вкладку Tasks.

Необхідно переглядати сторінки партнерів та підписуватися на соцмережі. За це нараховують монети. Нещодавно винагорода за одне виконане завдання складала 1-5 монет. А тепер мінімальний бонус складає 20, а максимальний – 50 авакоїнів.

Підрахував, скільки монет можна заробити, виконавши завдання з шести різних блоків. Завдань стає щоразу більше, тому на момент прочитання статті їхній перелік може змінитися.

Виконання завдань Авакоїн

До речі, запрошувати друзів у додаток все ще актуально. За кожного приведеного реферала ви отримуватимете по 30 Avacoin.

Переходимо до блоків із завданнями.

  1. блок Avacoin – 8 завдань (підписки на соцмережі, заряд акаунту для преміуму). Забираю преміум, адже його мають не всі, виходить 6 завдань, за які отримаєте 100 монет;
  2. блок TON POKER – 1 завдання та + 50 токенів;
  3. Topcoin – ще плюс 100 авакоїн (2 завдання);
  4. Engage ADS on TON – 2 завдання на 100 Avacoin;
  5. Wormfare – 4 завдання на 90 монет;
  6. PixelTap – 2 завдання на 100 токенів.

Разом отримуємо 540 монет Avacoin. Цілком непогано. А завдань далі буде ще більше!

Читайте усі найновіші та найцікавіші новини в моєму Телеграм-каналі.

Відзначу Wormfare та PixelTap (Pixelverse). Це чат-боти, про які я вже писав і радив грати в них, адже заробіток має бути непоганий. Вони і тут в спонсорстві засвітилися. Значить, проекти активно розвиваються.

Також залучайте друзів та збільшуйте кількість отриманих монет. Якщо цікаво, який гаманець краще підключити в боті, то нижче додаю корисні посилання. Як тільки Avacoin ціна буде відома, а також дані про лістинг, одразу напишу на сайті та в своїй Телеграм-групі.

Актуальні новини про криптовалюту:

Опублікував(ла)Rostyslav Keverskiy
Вітаю на ресурсі "Як заробити гроші". Я Ростислав К. – автор матеріалів. Закінчив факультет журналістики та маю багаторічний досвід роботи у топових ЗМІ України. Після понад 5 років роботи в новинній журналістиці дали мені чимало знань, тому вирішив створити власний блог та ділитися з вами цінною інформацією. Пишу на тему фінансів, заробітку, бізнес-ідей. Перевіряю різноманітні способи заробітку, тестую ресурси, викриваю шахраїв. Ну і створюю про це матеріали. Переглядайте мої статті та будьте в курсі актуальних новин зі світу заробітку.
Попередній запис
Гаманець Hamster Kombat: який прив’язати
Наступний запис
Скільки коштує Notcoin: вартість монети Ноткоін
Залишити відповідь
Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов'язкові поля позначені *