Заробіток на завданнях в інтернеті: способи та ідеї

заробіток на завданнях

Багато хто чув про виконання завдань на різних сайтах та отримання за це грошей. Розглянемо, який заробіток на завданнях існує і чи варто цим займатися.

Рекламодавці платять гроші за те, щоб ви виконали певне завдання чи переглянули їхній сайт, щоб збільшити відвідуваність чи продати певний товар. В інтернеті є багато сайтів, які пропонують невелику оплату за кліки по різних сторінках чи підписку на соціальні мережі.

Заробіток на завданнях в інтернеті

 • серфінг;
 • перегляд відео;
 • виконання завдань;
 • проходження опитувань;
 • реферальні програми.

Далі про кожен зі способів розповідаю детальніше. 

Серфінг

Це перший спосіб заробітку в інтернеті. Упродовж 15-60 секунд вам потрібно переглядати рекламу. За це платять «гроші». Символічні, орієнтовно 0,01-0,02 долара за одну таку рекламу. Спосіб підходить хіба що для школярів чи людей, які хочуть мати невеликий додатковий дохід. Заробити на таких діях практично нереально, будьмо відверті. За місяць вдасться назбирати хіба що на поповнення мобільного телефону. Не довіряйте тим, хто обіцяє «золоті гори» на перегляді реклами. Також не використовуйте російські сайти, яких дуже багато. У нас війна, не дозволяйте загарбникам заробляти гроші на українцях. Не фінансуйте окупантів. Найкраще шукати англомовні сайти для серфінгу (кліків). Там не складно розібратися, адже є автоматичний переклад сторінок на українську мову. Головне – шукайте відгуки про ресурси, щоб вам потім точно заплатили.

Читайте усі найновіші та найцікавіші новини в моєму Телеграм-каналі.

Заробіток на перегляді відео

Такий спосіб розглядаємо, але використовувати його не рекомендуємо. В інтернеті є багато сайтів, які пропонують гроші за те, що ви переглядатимете відео. Звучить дуже заманливо, однак у 95 % випадків ви не отримаєте обіцяних грошей.

Зазвичай це шахрайські ресурси, які таким чином залучають трафік на свій чи інші сайти. Вони отримують за це гроші, а вам не виплачують нічого. Лише даремна трата часу. Якщо людина хоче прорекламувати своє відео з аканту на YouTube, то замовить офіційну рекламу від Google, а не буде користуватися невідомими сайтами. Саме тому уважно ставтеся до такого варіанту заробітку, якщо не хочете просто даремно згаяти час.

Заробіток на завданнях

Платять від 1 центу до кількох доларів за виконання завдань різної складності. 1-2 центи виплачують за те, що ви робите репост дописів у соцмережах чи приєднуєтеся до спільноти. Чим складніше завдання, тим більша винагорода. Зазвичай, варіантів завдань навіть за 0,5-1 долар практично не буває. На місяць можна натрапити лише на кілька. На високий дохід знову ж таки не розраховуйте. Якщо пощастить, то за день назбираєте 1-3 долара.

До речі, на ютубі (посилання на канал на початку статті) будемо розглядати різні англомовні сайти, що пропонують заробіток на завданнях.

Опитування за гроші

Про цей вид заробітку, який набагато безпечніший, ми вже писали детально. За проходження опитувань на різні теми вам платитимуть гроші. Кого цікавить, то можете ознайомитися з цим матеріалом – Українські сайти, які платять гроші за опитування.

Реферали

Ще один спосіб заробітку в інтернеті – це залучення рефералів. Багато ресурсів мають реферальну систему. Запрошуйте людей на різні проєкти чи пропонуйте їм щось придбати на тому чи іншому сайті. За це отримуватимете % від продажу чи реєстрації. Навіть ті ж опитування, коли людина зареєструється по вашому посиланню й пройде перше опитування, то ви отримаєте за це невелику винагороду.

Більше новин про заробіток:

Опублікував(ла)Rostyslav Keverskiy
Вітаю на ресурсі "Як заробити гроші". Я Ростислав К. – автор матеріалів. Закінчив факультет журналістики та маю багаторічний досвід роботи у топових ЗМІ України. Після понад 5 років роботи в новинній журналістиці дали мені чимало знань, тому вирішив створити власний блог та ділитися з вами цінною інформацією. Пишу на тему фінансів, заробітку, бізнес-ідей. Перевіряю різноманітні способи заробітку, тестую ресурси, викриваю шахраїв. Ну і створюю про це матеріали. Переглядайте мої статті та будьте в курсі актуальних новин зі світу заробітку.
Попередній запис
Заробіток для підлітків: ідеї як заробити школяру чи студенту
Наступний запис
Металеві бейджи для бізнесу: види, призначення та переваги
Залишити відповідь
Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов'язкові поля позначені *

 1. Артем

  Сто якщо мало або ферма
  Мийка

 2. Артур

  Добрий день , мене звати Артур. Зараз я навчаюсь на очній формі в університеті, можу поєднувати з навчання.

 3. Марія

  Хочу працювати