Гаманець Hamster Kombat: який прив’язати

Гаманець Hamster Kombat

Нещодавно у популярній телеграмній грі Хамстер Комбат з’явилась можливість прив’язати криптогаманець до свого акаунту. Після лістингу туди надійдуть монети, які можна буде продати. Тож який гаманець Hamster Kombat варто обрати? Розбираємось в матеріалі.

Гаманець Hamster Kombat

Розпочну з системи нарахування монет. Розробники заявили, що під час переведення накопиченого в токени важливим буде не кількість монет на балансі. А саме дохід за годину і ще кілька параметрів.

Ці параметри поки не оприлюднюють, але вважаю, що йдеться про рівень прокачки акаунту в грі. Це дізнаємось досить скоро.

Які гаманці можна підключити в Хамстер Комбат

Це обов’язково повинен бути TON гаманець. Краще обирати в перелічених у чат-боті. Інші не прив’язуйте, адже буде дуже великий ризик втратити монети. З Binance була така штука під час лістингу Notcoin. Велика кількість людей отримала монети з запізненням або ж вони взагалі не прийшли і відправляли повторно.

Доступні такі гаманці:

  • Wallet від Telegram;
  • Tonkeeper;
  • MyTonWallet;
  • Tonhub;
  • DeWallet;
  • Bitget Wallet.

Чесно кажучи, з цього списку мені відомі лише перші три гаманці. Що ж, розберемося з кожним детальніше.

Wallet від Telegram

Найпростіший та найлегший гаманець для використання особисто для мене. Виводив туди Ноткоіни. Прийшли чітко за графіком. Але продавав монети не в цьому застосунку. А перекидав далі на ByBit і вже продавав там.

Великий плюс, що гаманець функціонує всередині самого Телеграму. Не потрібно завантажувати додаток, щоб ним користуватися. Це зручно, адже не засмічує телефон. Інтуїтивно інтерфейс працює зрозуміло, розібрався без проблем.
Коли виводив Ноткоін, то була комісія. Незважаючи на суму виводу, заплатив 200 монет. Тоді це складало по ціні трохи більше долара. Не багато, зважаючи, що перекидав всю зароблену суму.

Tonkeeper

Потужний та відносно новий блокчейн, який дозволяє здійснювати операції, пов’язані з TON. Ніби надійний застосунок зі швидкими транзакціями.

Також можна використовувати. Функціонал виглядає зручно. Щодо комісії, то мінімальна середня комісія за виведення чи переказ крипти складає трохи більше 0,5 $. А максимальна досягає майже 9 $ в залежності від суми.

Далі про комісії буду писати дуже загально, адже монети цими гаманцями не перекидав.

Читайте усі найновіші та найцікавіші новини в моєму Телеграм-каналі.

MyTonWallet 

Гаманець призначений для блокчейну TON. Його розробив Павло Дуров спільно зі своїм братом. Влітку 2021 року Дурови передали домен незалежній спільноті розробників TON.

Теж рекомендується до використання, адже гаманець тісно пов’язаний з розробниками самого Телеграму. Застосунок надійно зберігає дані та не заморожує і не керує коштами користувачів.

Можна завантажити застосунок для мобільного телефону або ж встановити розширення на комп’ютер. Відмінність з Tonkeeper полягає лише в тому, що MyTonWallet має розширення для Windows.

Tonhub

Не надто популярний криптогаманець, у порівнянні з описаними вище. Входить у топ гаманців для TON, але немає браузерної версії чи розширень для комп’ютерів.

Також Tonhub не підтримує взаємодію з NFT. Зважаючи, що є набагато кращі гаманці, особисто я б його не використовував. Коли є вигідніша альтернатива, то чому б нею не скористатися?

Цей гаманець виглядає ризикованим рішенням для зберігання криптовалюти. Гарантії безпеки заощаджень дуе низькі. Також знайшов інформацію, що розробники приховують свої дані та не мають ліцензії на роботу гаманця.

Гаманець Hamster Kombat – DeWallet та Bitget Wallet 

Останні два гаманці вирішив об’єднати в один підзаголовок, адже особливо багато сказати про них не можу.

DeWallet взагалі якийсь дивний гаманець. Достатньо інформації про застосунок не знайшов. Виглядає ну дуже ненадійно, тому акцентувати увагу на цьому не буду. Не раджу використовувати.

Щодо Bitget Wallet, то гаманець позиціонує себе як супер-мега крутий, який користується понад 20 млн осіб. Але є дуже багато негативних відгуків. Користувачі відзначають величезну комісію за транзакції, часті блокування та втрати заощаджень. Ще один мінус.

Коротку інформацію про кожен гаманець надав. Виходить, що з шести представлених рекомендую використовувати лише три. Який гаманець Hamster Kombat обирати вирішувати лише вам. Моя думка суб’єктивна та може не співпадати з думками інших людей. Блог, як не як. Тому добре подумайте. Я свій вибір вже зробив, тому чекаємо на лістинг і тапаємо “хом’яка”.

Актуальні новини про криптовалюту:

Опублікував(ла)Rostyslav Keverskiy
Вітаю на ресурсі "Як заробити гроші". Я Ростислав К. – автор матеріалів. Закінчив факультет журналістики та маю багаторічний досвід роботи у топових ЗМІ України. Після понад 5 років роботи в новинній журналістиці дали мені чимало знань, тому вирішив створити власний блог та ділитися з вами цінною інформацією. Пишу на тему фінансів, заробітку, бізнес-ідей. Перевіряю різноманітні способи заробітку, тестую ресурси, викриваю шахраїв. Ну і створюю про це матеріали. Переглядайте мої статті та будьте в курсі актуальних новин зі світу заробітку.
Попередній запис
Чат-бот Pixeltap: інструкція, як видобувати більше монет
Наступний запис
Avacoin ціна: нова фаза майнінгу, як заробити монети
Залишити відповідь
Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов'язкові поля позначені *