Чат-бот Pixeltap: інструкція, як видобувати більше монет

Чат-бот Pixeltap

Під час тестування різноманітних застосунків у Телеграмі знайшов ще один цікавий. Розглядаю чат-бот Pixeltap. Лістинг монети планується вже зовсім скоро. Тому маєте ще можливість заробити токенів.

Що відомо про чат-бот Pixeltap

На цей проект точно варто звернути увагу, адже Pixel Verse це досить відома компанія, яка розробляє ігри. А сам чат-бот із видобутку монет Pixeltap створили спільно фахівці Trust (криптогаманець), Zerion та експрацівники Binance.

Відповідно, застосунок не є мильною бульбашкою. Лістинг та вихід на ринок планується вже на кінець червня або ж початок липня.

Кіберпанкова гра вийшла дуже крута. Не потрібно одноманітно тапати по екрану, щоб накопичувати монети. Геймплей набагато цікавіший, ніж у конкурентів. Переходимо до самої гри.

Інструкція, як заробляти монети в Pixeltap

Для початку переходимо у сам бот за ОСЬ ЦИМ ПОСИЛАННЯМ. Натискаємо старт та оглядаємо головне меню застосунку. Працює навіть з комп’ютера, а не лише з телефона. Одразу отримаєте 2000 монет та х2 до доходу на 24 години. Видобуваємо крипту $Pixfi.

Заробляти монети досить просто. Ви одразу опинитесь на вкладці “заробляти”. Відзначу, що бот українською мовою і це приємно.

Одразу заходьте в “нагороди” та забирайте щоденний бонус. З кожним днем він збільшується, тому пропускати не раджу. Якщо день не зайти, то доведеться з початку збирати бонуси і вони будуть невеликі.

Також є DAILY COMBO! Це крута штука, адже якщо розмістити чотири боти (фігурки) у правильному порядку, то отримаєте кілька мільйонів монет, а це дуже багато на старті.  Якщо вгадуватиму хоча б на 500 тисяч, то відповіді розміщуватиму на своєму Телеграм-каналі, тому підписуйтесь на нього ТУТ. Так зможете заробляти набагато більше токенів, адже не потрібно буде вгадувати правильний порядок карток. На розмір винагороди щоденного комбо впливає ваш рівень. Вищий рівень – більший приз.

Покращення акаунту для більшого заробітку

Натискаємо на баланс та покращуємо (модернізація) свого бота. Я рекомендую покращувати максимум до вартості 245 тисяч монет. А потім купувати нових ботів і покращувати їх. Набагато дешевше і вигідніше. Боти впливають на кількість зароблених монет. Дохід пише праворуч від вкладки “Баланс”. Збираємо зароблене раз у вісім годин. Можна і частіше, але це таке. Таймер налаштований саме на 8 годин.

Вкладка “Боротьба”. Після покращення бота можна змагатися онлайн з іншими гравцями. Переможець отримує додаткові монети. Матимете дуель з рандомним користувачем Pixeltap. Суть проста – необхідно натискати беззупину по екрану, де висвітлюватиметься кружечок. Хто швидше знищить всі бали противника, той і переміг. Ну і забере винагороду.

Ну і купувати нових ботів можна також у вкладці “Боротьба”. Праворуч зверху буде писати “купити улюблених ботів”. Доступна одна покупка на добу, надаватиме рандомного персонажа за 10 000 монет.

Чат-бот Pixeltap: як отримати додатковий дохід

Щоб отримувати більше монет також можна запрошувати друзів. Іншої системи винагород (підписки на канали, спонсорів і так далі) немає.

За одного запрошеного друга нарахують 2000 монет. Якщо користувач має Телеграм-преміум, то ви отримаємо 10 000 токенів. Далі отримуватимете 5 % від доходу друзів та 1 % від заробітку їхніх рефералів. Сума зовсім невелика, але якщо гратимете по моєму посиланню, то зробите свій невеличкий внесок у розвиток сайту та написання нових матеріалів.

Ось так працює чат-бот Pixeltap. Видобувайте монети, адже лістинг відбудеться досить скоро! Розробники викликають довіру, тому на цей проект маю хороші очікування. Якщо виникають якісь питання по грі, то пишіть в коментарі, з радістю кожному допоможу.

Актуальні новини про криптовалюту:

Опублікував(ла)Rostyslav Keverskiy
Вітаю на ресурсі "Як заробити гроші". Я Ростислав К. – автор матеріалів. Закінчив факультет журналістики та маю багаторічний досвід роботи у топових ЗМІ України. Після понад 5 років роботи в новинній журналістиці дали мені чимало знань, тому вирішив створити власний блог та ділитися з вами цінною інформацією. Пишу на тему фінансів, заробітку, бізнес-ідей. Перевіряю різноманітні способи заробітку, тестую ресурси, викриваю шахраїв. Ну і створюю про це матеріали. Переглядайте мої статті та будьте в курсі актуальних новин зі світу заробітку.
Попередній запис
Лістинг Hamster Kombat: коли відбудеться та яка ціна
Наступний запис
Гаманець Hamster Kombat: який прив’язати
Залишити відповідь
Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов'язкові поля позначені *