Лістинг Hamster Kombat: коли відбудеться та яка ціна

Лістинг Hamster Kombat

Тапалка “Хом’як” продовжує збирати увагу людей з усього світу. Але тепер гравців цікавить не питання, як заробити монети, а коли відбудеться вихід на біржу та продаж монет. Розповідаю, що відомо про лістинг Hamster Kombat.

Лістинг Hamster Kombat

9 червня з’явилася інформація про те, що лістинг “хом’яка” та перший дроп відбудеться на біржі BingX вже в липні.

Офіційного підтвердження наразі немає, але ще на відмітці 700 000 користувачів Hamster Kombat ухвалив угоду про співпрацю з вказаною вище біржою. Зараз ж чат-ботом користується понад 100 млн людей. Застосунок явно переплюнув за популярністю Notcoin. Але Ноткоін вже можна вважати історичною монетою, яка відкрила багатьом людям шлях до крипти. Але зараз не про це.

Ціна монет Hamster Kombat

Тут можемо лише прогнозувати, але реальну картинку покажуть торги. Хоча щодо Ноткоіна, то переглянуті мною прогнози справдилися. Тоді казали, що на старті буде гарна ціна, далі спад, а після цього досвідчені криптани “зливатимуть” монети і вартість різко зросте. Так воно і відбулося, хоча я не вірив.

Знайшов в одній групі детальний аналіз можливої вартості Hamster Kombat у порівнянні з Notcoin перед лістингом. Додаю дані:

  • капіталізація Notcoin склала 700 млн доларів, а на лістингу розблокували 102 млрд монет;
  • капіталізація Hamster Kombat поки невідома, але загалом буде випущено лише 10 млрд монет, що значно підвищить їхню ціну.

На лістингу розробники Hamster Kombat розблокують 127 млн монет! Є різниця в порівнянні зі 102 млрд монет від Ноткоін. І то серйозна різниця! Але це ще не все. На лістингу гравцям (інвесторам більше) розблокують не 127, а лише 20 млн монет! А інші токени розблоковуватимуть упродовж наступних чотирьох місяців.

Читайте усі найновіші та найцікавіші новини у моєму каналі в Телеграмі.

Капіталізація Hamster Kombat явно перевищить капіталізацію Notcoin. Навіть якщо вона буде така сама, то виходить, що вартість 1-ї монети складатиме орієнтовно 5,5 $. Якщо капіталізація буде більшою, то сума, відповідно, зросте ще вище.

Але не забуваємо, що інвестори вклали велику кількість грошей у проект і хочуть отримати прибутки. Тому одразу після лістингу, ймовірно, ціна буде вдвічі нижчою та монета торгуватиметься в районі 2-3 $ за одну штуку. Досвідчені ж гравці чекатимуть на спад та подальший “зліт”.

Такий прогноз досить цікавий та має право на життя. Але яким чином розробники переводитимуть баланс у монети поки взагалі не ясно. Єдине точно відомо, що монет під час лістингу буде не дуже багато випущено, тому ціна точно нас потішить.

Що ж, з нетерпінням очікуємо на лістинг Hamster Kombat. Якщо з’являтиметься нова інформація, то одразу ж публікуватиму тут на сайті та в своїй групі в Телеграм. Тому не забувайте підписуватись.

Актуальні новини про криптовалюту:

Опублікував(ла)Rostyslav Keverskiy
Вітаю на ресурсі "Як заробити гроші". Я Ростислав К. – автор матеріалів. Закінчив факультет журналістики та маю багаторічний досвід роботи у топових ЗМІ України. Після понад 5 років роботи в новинній журналістиці дали мені чимало знань, тому вирішив створити власний блог та ділитися з вами цінною інформацією. Пишу на тему фінансів, заробітку, бізнес-ідей. Перевіряю різноманітні способи заробітку, тестую ресурси, викриваю шахраїв. Ну і створюю про це матеріали. Переглядайте мої статті та будьте в курсі актуальних новин зі світу заробітку.
Попередній запис
Як створити гаманець TRX (TRC20): проста інструкція
Наступний запис
Чат-бот Pixeltap: інструкція, як видобувати більше монет
Залишити відповідь
Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов'язкові поля позначені *