Кури-гриль як бізнес: дохід, поради та окупність

Кури-гриль як бізнес

Йдучи по вулиці ви точно звертали увагу на приємний аромат, який доноситься з сусіднього магазину. Запах курей-гриль чомусь закарбувався у мене з дитинства. Розглянемо кури-гриль як бізнес.

Кури-гриль як бізнес

Ще до початку відкриття точки продажу необхідно оформити ТзОВ чи ФОП. Для бізнесу невеликого масштабу достатньо реєстрації ФОП. У документах варто вказати вид діяльності – продаж власної продукції.

Далі слід створити «бізнес-план» з описом зразкових витрат, місця розташування точки, запланованим обсягом продажів, прогнозованою виручкою. 

Локація для продажу курей-гриль

У продажі курей-гриль на виручку найбільше впливає вдало обрана локація для торгівлі. Обирайте ринки, торгові центри, вокзали, виїзди на дороги. Точка повинна бути жвавою, велика відвідуваність це однозначно плюс.

Найкращий варіант – мати окремий кіоск чи павільйон на вулиці. Так вдасться залучити більше клієнтів ніж, до прикладу, всередині торгового центру.

Обираємо обладнання

Для приготування курей необхідно вибрати хороший гриль. Підбирайте його з урахуванням специфіки приміщення, в якому встановлюватимете гриль. Фахівці радять обирати апарати із прозорими стінками, щоб відвідувачі могли бачити процес приготування та готову продукцію. До гриля варто купити вентилятор та витяжку.

Наступний пункт – морозильна камера для зберігання сирої продукції. Розмір обирайте у залежності від обсягів продажу. Не забудьте купити ваги, адже кури продають на вагу.

Якщо у вас обмежений бюджет і ви хочете зекономити, то можна придбати вживану техніку. Але це не завжди вигідно, адже така техніка може у будь-який момент зламатися, а може працювати роками без поломок. Це лотерея. Хоча і нова техніка здатна швидко зламатися. Тут вже на ваш розсуд. На нове обладнання доведеться викласти 150-200 тисяч гривень, а за вживане – вдвічі менше.

Читайте більше цікавих матеріалів у нашому телеграмі.

Кури-гриль як бізнес
Кури-гриль як бізнес

Постачальники курятини

Якість страви повинна бути на найвищому рівні. Якщо не задовольнити очікування клієнта, то кури-гриль як бізнес швидко буде «в прольоті». Уважно обирайте постачальника, аналізуйте пропозиції на ринку, перевіряйте та тестуйте якість курятини.

Є недобросовісні постачальники, які продають несвіжу сировину, ретельно маскуючи поганий товар. Для цього вони використовують велику кількість соусів, намагаючись приховати погану якість. Досвідчені бізнесмени знають, що маринад не допоможе приховати несвіжий продукт. Ваше завдання – знайти тих продавців, які постачатимуть вам найсвіжіше м’ясо. Щоб дійсно кури були такі, що «пальчики оближеш». Під час укладання договору на закупівлю вимагайте документи, які підтверджують якість сировини. Це потрібно не лише для власного спокою, але і на випадок перевірки.

Корисна порада: під час першої закупівлі придбайте мінімальну кількість курячих тушок різного розміру. Так ви зможете визначити, кури-гриль якої ваги користуються найбільшим попитом. Найкраще обирати тушки середніх розмірів.

Кури-гриль заробіток

Тепер найцікавіша частина матеріалу. Який заробіток можна отримати, якщо продавати кури-гриль?

За день вдало розташована точка продажу здатна реалізувати орієнтовно 40 курей-гриль. Птиця вагою 1500 грам під час приготування втрачає орієнтовно 20-30 % ваги. Якщо одну таку курку продавати за 200 гривень, то в день вдасться вторгувати орієнтовно 8 тисяч гривень.

З допомогою калькулятора множимо отриману цифру на 30 днів та отримуємо 240 тисяч гривень прибутку (не чистого). Щомісяця доведеться купувати сировини на 100 тис. Домовляйтеся з постачальниками, якщо співпраця постійна, то в них можна отримати знижку на закупівлю. До витрат також додаємо оплату комуналки та оренди місця торгівлі (загалом +- 20 тисяч). Ще один пункт у витратах – зарплата працівників. Двом особам, які працюватимуть позмінно потрібно платити ще загалом 20 тисяч. Як бачимо, чистий прибуток за 30 днів виходить 100 000 гривень. Середній час для окупності бізнесу на курях – 6-8 місяців.

Як продавати більше?

Розширюйте асортимент. Так можна суттєво підвищити рентабельність бізнесу на продажу курей-гриль. Додайте на вітрину випічку, лаваш, прохолодні напої чи пиво, шоколадні батончики. Також гарно обслуговуйте клієнтів, адже у такому бізнесі є велика частка постійних клієнтів, які здатні щомісяця принести орієнтовно половину від всієї виручки.

Корисні матеріали про актуальні бізнес-ідеї на цей рік:

Опублікував(ла)Rostyslav Keverskiy
Вітаю на ресурсі "Як заробити гроші". Я Ростислав К. – автор матеріалів. Закінчив факультет журналістики та маю багаторічний досвід роботи у топових ЗМІ України. Після понад 5 років роботи в новинній журналістиці дали мені чимало знань, тому вирішив створити власний блог та ділитися з вами цінною інформацією. Пишу на тему фінансів, заробітку, бізнес-ідей. Перевіряю різноманітні способи заробітку, тестую ресурси, викриваю шахраїв. Ну і створюю про це матеріали. Переглядайте мої статті та будьте в курсі актуальних новин зі світу заробітку.
Попередній запис
Як заробити на телеграмі: топ дієвих способів
Наступний запис
Швидкий заробіток в інтернеті: чи реально отримати «легкі» гроші
Залишити відповідь
Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов'язкові поля позначені *