Комбо карта Hamster Kombat: отримуємо щодня 5 млн монет

Тапалка Хамстер Комбат користується великою популярністю в усьому світі. Розробники дали змогу щоденно отримувати 5 млн монет. У статті розглядаю, яка комбо карта Hamster Kombat випадає щодня.

Комбо карта Hamster Kombat

За 9-те червня ось ця картка нижче принесла 5 мільйонів монет. Далі також публікуватиму нові відповіді, але побачити їх можете в моєму Телеграмі. Тому підписуйтесь на канал, щоб не пропустити. Там швидко розгадуємо всі картки та отримуємо монети.

Комбо карта Hamster Kombat
Комбо карта Hamster Kombat

Як заробляти більше монет у Hamster Kombat

Для того, щоб отримувати багато монет, необхідно спочатку покращувати картки, які приносять найбільший дохід. Так зможете швидко збільшити щогодинний видобуток монет.

Також варто запрошувати рефералів, які приноситимуть вам додаткові монети. Ну і щоденні винагороди не забувайте забирати. За 10 днів можна отримати 6,65 млн монет.

Hamster Kombat: хто власник

Мережу хвилює походження чат-боту, адже згідно з останніми даними, сервер гри зареєстрований у москві. Більше відкритої інформації щодо власників немає.

Notcoin також має російське походження, як і сам Телеграм. Але українці зуміли чимало заробити на цьому клікері та вивести кошти абсолютно без вкладень. Сподіваюсь, що гроші (хоча б частину, задонатили на ЗСУ). Основна проблема полягає в тому, що персональні дані нібито можуть “злити”. Вимкніть всі дозволи в Телеграмі, щоб зайвий раз не переживати.

Але трохи дивно чути про те, що одна гра небезпечна, а сам Телеграм загрози не несе. Нагадаю, що засновником Telegram є росіянин Павло Дуров. Хоча він і нібито підтримує Україну, але групи окупантів у цій соцмережі не заблоковані. Очевидно, що сам Телеграм також небезпечний. Тому, якщо рф хоче отримати наші дані, то вони вже давно їх мають і без допомоги ігор.

Також не погоджусь з твердженнями деяких експертів, які вважають, що дані ваших банківських карток теж можуть злити. Це не так, адже чат-боти, які приносять дохід, виплачують зароблене на криптогаманці, які надійно захищені. Банківська картка взагалі не прив’язується. От така ситуація.

Ну а загалом, то використовувати такі сервіси / додатки / чат-боти не варто. Тому кожен нехай робить висновки самостійно.

Актуальні новини про криптовалюту:

Опублікував(ла)Rostyslav Keverskiy
Вітаю на ресурсі "Як заробити гроші". Я Ростислав К. – автор матеріалів. Закінчив факультет журналістики та маю багаторічний досвід роботи у топових ЗМІ України. Після понад 5 років роботи в новинній журналістиці дали мені чимало знань, тому вирішив створити власний блог та ділитися з вами цінною інформацією. Пишу на тему фінансів, заробітку, бізнес-ідей. Перевіряю різноманітні способи заробітку, тестую ресурси, викриваю шахраїв. Ну і створюю про це матеріали. Переглядайте мої статті та будьте в курсі актуальних новин зі світу заробітку.
Попередній запис
Чат-бот Gamee: як отримати токени WAT та долари
Наступний запис
Як заробити TRX та SHIB і продати: покрокова інструкція
Залишити відповідь
Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов'язкові поля позначені *