Чат-бот Gamee: як отримати токени WAT та долари

Чат-бот Gamee

Телеграм продовжує розвиватися стрімкими темпами. Існує чимало способів, як заробити гроші в цій соціальній мережі. Видобуток криптовалюти є одним із цих варіантів. Розгляну чат-бот Gamee та як там взагалі заробити долари й криптовалюту WAT.

Чат-бот Gamee

Розпочну з короткої інформації про цей застосунок. Існує він вже тривалий час. Я дізнався про Gamee ще в 2023 році, але ніяк не було змоги затестити бот. Далі додам посилання на бот, тому обов’язково дочитайте статтю.

Ігрова платформа Gamee належить компанії Animoca Brands, яка створює ігри та зареєстрована в Гонконзі. Проект також пітримують представники Binance Labs. І великою перевагою є те, що громадяни рф не можуть виводити кошти з бота. Але вони, на жаль, знаходять шляхи обходу цієї заборони. Але те, що їм вставляють “палки в колеса”, однозначно є плюсиком у карму для розробників.

Як заробити гроші в Gamee

Бот призначений для того, щоб просто грати в ігри. Там зібрані десятки різноманітних класних ігор для цікавого проведення часу. Крім того, можна заробити криптовалюту або долари.

Час від часу розробники на кілька днів відкривають можливість майнінгу крипти WAT. 5 червня розпочався новий видобуток. Я зумів заробити вже 175 WAT. Мільйони не роздають і це може свідчити про те, що монети матимуть хорошу цінність.

Нам для заробітку грати в ігри не потрібно! Також є щоденні лотареї, в яких можуть випасти квитки на різні конкурси або ж долари. Їх дозволяють вивести на гаманець у Телеграмі (Wallet). Про це детальніше згодом.

Заробіток криптовалюти WAT

Як вже казав, необхідно стежити за оновленнями чат-бота, адже криптовалюту роздають не так часто. Коли відбуватиметься видобуток, то одразу писатимув своєму каналі у Телеграм. Підписуйтесь та стежте, щоб не пропустити. Необхідно буде натиснути майнити і раз у кілька годин заходити в застосунок та збирати зароблене.

Конкурс від Gamee

Переходимо у бот за моїм посиланням. Натискаємо Open App та одразу побачите конкурс. Цикаємо на нього.
До вечора 9-го червня триває конкурс, в якому можна виграти гроші.

 • 1 місце – 500 USDT;
 • 2-5 місце – 50 $;
 • 6-8 місце – 10 $
 • 9-78 місця отримають по 1 $ на баланс.

Я маю два акаунти. На одному чомусь пише, що зареєстровано на участь майже 10 тисяч осіб, а на іншому – 4 тисячі. Можливо, конкурс не один, а одразу декілька.

Для участі необхідно отримати 6000 квитків. 1 квиток – 1 шанс на виграш. Більше квитків, відповідно, більші шанси на перемогу. Їх заробляйте у вкладці Earn (дивіться Task to do). Якщо залучити друзів, то квитки легко будуть доступні.

По 25 квитків можна заробити у кожній грі за перше відвідування. Доведеться витратити трішки часу, але багато квитків гарантовано отримаєте. Тому спробуйте.

Чат-бот Gamee: безкоштовне колесо фортуни

Також щодня безкоштовно доступно 1-2 прокрути колеса фортуни. У ньому можуть випасти або квитки на конкурси або ж долари. За три спроби я отримав 0,4 $ на одному акаунті та 1,25 $ за іншому. Але там грав кілька днів. За квитки (від 50 до 500 і більше) можна отримувати додаткові прокрути колеса фортуни.

Варто зазначити, що вивід відбувається тоді, коли ви накопичите мінімум 10 доларів. Чи легко буде заробити цю суму наразі не знаю. Але тестування продовжую, дам про це знати.

Висновок. Чат-бот Gamee відрізняється від звичайних тапалок, адже пропонує ширший та цікавіший функціонал. Крім того, ця ігрова платформа стрімко розвивається та має хорошу концепцію. Цінність монет повинна бути в рази більшою, ніж звичайних типу Notcoin чи інших. Адже проект не “мильна бульбашка”, яка може луснути в будь-який момент, а платформа, що інвестує в розвиток та розширення. У Gamee грають понад 75 мільйонів людей з усього світу. Тому варто випробувати удачу.

Актуальні новини про криптовалюту:

Опублікував(ла)Rostyslav Keverskiy
Вітаю на ресурсі "Як заробити гроші". Я Ростислав К. – автор матеріалів. Закінчив факультет журналістики та маю багаторічний досвід роботи у топових ЗМІ України. Після понад 5 років роботи в новинній журналістиці дали мені чимало знань, тому вирішив створити власний блог та ділитися з вами цінною інформацією. Пишу на тему фінансів, заробітку, бізнес-ідей. Перевіряю різноманітні способи заробітку, тестую ресурси, викриваю шахраїв. Ну і створюю про це матеріали. Переглядайте мої статті та будьте в курсі актуальних новин зі світу заробітку.
Попередній запис
Tap Swap: як грати та заробити 1 млн монет за кілька хвилин
Наступний запис
Комбо карта Hamster Kombat: отримуємо щодня 5 млн монет
Залишити відповідь
Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов'язкові поля позначені *

 1. Олександр

  А ху-ху вам, не за???

  1. Rostyslav Keverskiy

   то нащо тут сидиш і в спільноті, якщо тобі щось не подобається?) Навчись якось грамотніше думки викладати, а то діти зрозуміліше пишуть, ніж цей набір слів =)