Tap Swap: як грати та заробити 1 млн монет за кілька хвилин

Tap Swap

Чат-ботів для заробітку криптовалюти з’явилося надзвичайно багато. Але довіряти варто не всім. Тестую різноманітні боти та виокремлюю для вас ті, які мають найбільші шанси вийти на ринок та принести нам гроші. У статті розглянемо застосунок Tap Swap.

Tap Swap: що відомо про чат-бот

Проект створили на базі блокчейну популярної криптовалюти Solana. До речі, якщо не знали, то блокчейн Солана в 2017 році розробив українець Володимир Яковенко. Зараз він посідає топове місце серед крипти у світі!

Але чат-бот як офіційний не представляли. Про засновників Тап Свап поки взагалі нічого невідомо.

Незважаючи на це, рівень довіри до застосунку досить великий. Тап Свап спільно з Соланою мають непогані шанси вийти на біржу. На мою думку, ціна монет може бути не нижчою, ніж Notcoin. Наразі в застосунку тапає майже 39 млн гравців!
Tap Swap децентралізований проект. Лістинг повинен відбутися вже зовсім скоро. На відміну від Ноткоін, розробники встановили обмеження на кількість видобутих монет. Йдеться про 1 млрд токенів. Це може бути плюсом, адже в майбутньому монета матиме більшу цінність.

Великим плюсом є те, що заробляти монети можна взагалі без вкладень. Покращення акаунту відбувається за зароблені токени, а не гроші. Тепер переходимо до видобутку криптовалюти.

Як заробляти багато монет Tap Swap

Для початку переходимо у чат-бот за посиланням ОСЬ ТУТ. Одразу отримаєте від мене бонус у вигляді 2500 монет. Далі натискаємо розпочати гру та клацаємо play і запустити гру.

На старті у вас буде ліміт 500 енергії, а за одне натискання отримуватимете 1 монету. Швиденько клацаємо та збираємо перші монетки. Щоб отримати ще 1000 додаткових токенів одразу переходимо у вкладку Task і тиснемо League та забираємо (claim) винагороду. Далі розповім, як отримати велику кількість монет зі старту й продовжу ділитися інструкцією з гри.

Отримуємо 1 млн монет Тап Свап за кілька хвилин

У вкладці Task (Special) можна швидко підписатися на соцмережі проекту та за кілька хвилин отримати 1 мільйон монет. Вони допоможуть на старті швидко покращити бустери. Є 5 завдань по 200 тисяч токенів кожне. Виконуйте і ви вже маєте непоганий баланс.

Бустери Tap Swap

Нещодавно з’явилося оновлення, яке дозволяє прив’язати свій криптогаманець та помножити ваш баланс удвічі за 1 TON. Це орієнтовно 7 доларів. Не висока ціна, зважаючи, що баланс суттєво зросте. Рекомендую купувати лише тоді, коли матимете на рахунку хоча б 20 мільйонів монет. Але це діло кожного.

У вкладці Boost щоденно доступно 3 безкоштовні бустери відновлення енергії та 3 бустери (х5 монет на 20 секунд). Не забувайте їх використовувати, щоб заробити більше.

Читайте усі найновіші та найцікавіші новини у нашому телеграмі.

 • Multitap – покращення, яке дозволяє збільшити кількість монет за одне натискання;
 • Energy Limit – збільшення запасу енергії;
 • Recharging Speed – швидкість відновлення енергії;
 • Tap Bot. Коштує 200 тисяч монет. Одразу купуйте, адже це автоклікер, який приноситиме монети, коли ви не заходите в гру. Пасивний заробіток, одним словом.

Додаткові монети

Також передбачені додаткові винагороди активним учасникам гри.

 • досягнення рівня Silver – нараховують 5000 монет;
 • рівень Gold – плюс 10 000 токенів;
 • рівень Platinum – ще 30 тисяч тап свапів;
 • Diamond – винагорода 50 000 монет;
 • Master – додасть у скарбничку 100 000 монет;
 • Grandmaster – нарахують 250 тис. токенів;
 • Elite – ще плюс 500 тисяч монет.

Найбільша винагорода за досягнення рівня Mythic. Якщо ви загалом накопичите 50 млн монет, то додатково отримаєте 5 мільйонів.

Є бонуси і за рефералів:

 • запрошення одного друга – плюс 2500 монет;
 • 3 друга принесуть вам 50 тисяч токенів;
 • 10 друзів додадуть 200 000 монет;
 • за 25 френдсів нарахують 250 тис. Tap Swap;
 • 50 друзів це ще плюс 300 000 монет;
 • 100 друзів = 500 тисяч токенів.

Більшу кількість не розглядаємо, адже навряд комусь вдасться запросити стільки рефералів.

Описав, все що вдалося знайти про чат-бот. Накопичуйте монетки, грайте у задоволення та очікуйте на лістинг. Коли назвуть дату лістингу, то напишу про це в своєму каналі в Телеграм, тому не забудьте підписатися та стежити за оновленнями сайту.

Актуальні новини про криптовалюту:

Опублікував(ла)Rostyslav Keverskiy
Вітаю на ресурсі "Як заробити гроші". Я Ростислав К. – автор матеріалів. Закінчив факультет журналістики та маю багаторічний досвід роботи у топових ЗМІ України. Після понад 5 років роботи в новинній журналістиці дали мені чимало знань, тому вирішив створити власний блог та ділитися з вами цінною інформацією. Пишу на тему фінансів, заробітку, бізнес-ідей. Перевіряю різноманітні способи заробітку, тестую ресурси, викриваю шахраїв. Ну і створюю про це матеріали. Переглядайте мої статті та будьте в курсі актуальних новин зі світу заробітку.
Попередній запис
Simple Tap: заробляємо монети європейського криптобанку
Наступний запис
Чат-бот Gamee: як отримати токени WAT та долари
Залишити відповідь
Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов'язкові поля позначені *