Найпростіші способи заробітку в інтернеті

Найпростіші способи заробітку в інтернеті

Якщо ви не бажаєте освоювати нові напрямки діяльності, а просто хочете швидко заробити невелику суму коштів, то ця новина для нас. Розглядаю найпростіші способи заробітку в інтернеті.

Найпростіші способи заробітку в інтернеті

  • розгадування капчі;
  • проходження опитувань;
  • прослуховування музики та перегляд відео;
  • заробіток на іграх;
  • зведення новин.

На великий дохід розраховувати не варто, але кілька сотень чи тисяч гривень заробити можливо.

Як заробити гроші онлайн

Перший спосіб це розгадування капчі. А також перехід за посиланнями, порівняння картинок і тому подібне. Впевнений, кожен із вас хоча б кілька разів бачив, як на сайтах з’являються повідомлення “підтвердіть, що ви не бот”. Капча для цього і потрібна.

Шукайте такі сервіси в інтернеті, але будьте обережні, адже існує багато розводняків. Рекомендую знаходити англомовні ресурси, які пропонують розгадувати капчу. Це надійніше й вище оплачується. За 1000 розгаданих каптч платять орієнтовно 1 $. Це досить мало.

Проходження опитувань за гроші набагато кращий варіант, ніж перший. Особисто перевіряв ЦЕЙ РЕСУРС. За одне опитування платять до 20 гривень (200 балів). Вивід від 50 гривень (500 балів). Відбувається на мобільний рахунок.

Опитування це класна тема, адже гарантовано виплачують зароблене. Кількість опитувань за місяць залежить від вашого віку, вподобань, місця проживання та статі. Уважно заповнюйте анкету в своєму профілі. Хтось заробляє 100-200 гривень за 30 днів, а хтось – понад 1000 грн. Все індивідуально.

Простий заробіток в інтернеті

Наступний варіант – прослуховування музики та перегляд відео за гроші. Теж краще використовувати англомовні ресурси. Наших адекватних не знайшов. Але заробіток мізерний, адже доведеться фактично увесь день не вимикати комп’ютер чи ноутбук, щоб заробити кілька десятків гривень. Я б таким не займався, а краще освоїв корисний напрямок та заробляв пристойно.

Читайте усі найновіші та найцікавіші новини у моєму телеграмі.

Заробіток на іграх теж приносить гроші. Прокачуйте та продавайте акаунти в популярних іграх. Заробляйте різні нагороди, унікальні речі чи плюшки та перепродуйте їх іншим гравцям.

Є багато ігор, акаунти яких продають по сотні доларів. Гравцям простіше купити прокачану сторінку та починати грати, ніж проходити весь ігровий процес з нуля. Але така справа займе не мало часу, адже доведеться багато часу проводити за ноутом чи компом.

Зведення новин. Багатьом сайтам, групам та телеграм-каналам необхідні люди, які за невелику плату раз на день створюватимуть зведення новин.

Хто не розуміє, то зведення новин – це підбір всіх найважливіших подій за добу. Висвітлення кількома реченнями. В один пост збираємо все найцікавіше, що сталося в Україні чи світі за 24 години. Платять 50-100 гривень за годину витраченого часу. Завдання шукайте на біржах фрілансу або напряму пишіть новинним групам та сайтам.

Такі найпростіші способи заробітку в інтернеті існують. Це далеко не повний перелік. Якщо хочете дізнатися більше, то переглядайте інші новини на цьому сайті. А от вищеописані способи заробітку використовувати не рекомендую. Витратите надзвичайно багато часу, а заробите копійки. Краще скеруйте свій час та енергію в інше русло, яке принесе великий дохід.

Актуальні новини про заробіток:

Опублікував(ла)Rostyslav Keverskiy
Вітаю на ресурсі "Як заробити гроші". Я Ростислав К. – автор матеріалів. Закінчив факультет журналістики та маю багаторічний досвід роботи у топових ЗМІ України. Після понад 5 років роботи в новинній журналістиці дали мені чимало знань, тому вирішив створити власний блог та ділитися з вами цінною інформацією. Пишу на тему фінансів, заробітку, бізнес-ідей. Перевіряю різноманітні способи заробітку, тестую ресурси, викриваю шахраїв. Ну і створюю про це матеріали. Переглядайте мої статті та будьте в курсі актуальних новин зі світу заробітку.
Попередній запис
Українські сайти, які платять гроші за опитування
Наступний запис
Як заробити на телеграмі: топ дієвих способів
Залишити відповідь
Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов'язкові поля позначені *