Simple Tap: заробляємо монети європейського криптобанку

Чат-бот Simple Tap

Чат-ботів у Телеграмі стає все більше. Тому доводиться ретельно тестувати цікаві проекти та перевіряти, чи це не скам. Нещодавно знайшов дуже класний застосунок Simple Tap. Це європейські розробники випустили чат-бот, який дозволяє отримувати криптовалюту.

Далі дам вам посилання на бот, адже без рефералки поки зареєструватися неможливо.

Що відомо про Simple Tap

Розпочну з довідки про розробників. Ними є представники криптобанку Simple. Трішки пошукав інформації та з’ясував, що це офіційний криптобанк, зареєстрований у Литві. Їхня робота полягає в тому, що ви можете спрощено купувати та зберігати криптовалюту. Мають додаток українською мовою.

Тому всі, хто обходить російські додатки стороною, можуть видихнути з полегшенням. Крім того, на сторінці розробників пише, що чат-бот може бути недоступним для країн, які перебувають під санкціями. Тому є надія, що рфівці туди не зайдуть!

Оскільки проект досить серйозний, то є всі підстави вважати, що лістинг точно відбудиться. У чат-боті нам дають змогу заробляти монети Simple Tap (SMPL).

Як почати грати в Simple Tap

Спочатку переходимо за моїм реферальним посиланням. Іншого способу «залетіти» в проект без рефералок не існує. Від мене доступно лише 50 запрошень, тому поспішіть! УВАГА! Якщо ви не плануєте щоденно заходити в бот, то не переходьте у нього. Дайте змогу заробити монет тим, хто дійсно активно буде відвідувати застосунок!

Якщо запрошення закінчаться, то оновлю посилання на інше, але пишіть про це в коменти, щоб я знав.

Отож, тиснемо Start now (розпочати зараз) та потрапляємо на головну сторінку бота. Далі все дуже просто. Тиснемо знизу фармити монетки і далі автобот самостійно збиратиме ваш кеш. Час від часу заходимо в застосунок (раз у 8 годин) та перевіряємо баланс чи перезапускаємо автоклікер.

Додатковий заробіток Сімпл Тап

Також є змога заробляти додаткові монети.

Читайте усі найновіші та найцікавіші новини у нашому телеграмі. Там публікую відповіді на квести, тести чат-ботів, цікаву інфу про заробіток.

 • 100 SMPL нараховують за підписку на Телеграм;
 • 100 SMPL за приєднання до каналу;
 • 100 SMPL за підписку на Інстаграм;
 • 100 SMPL фоловерам акаунту в Х;
 • 500 SMPL за встановлення застосунку Somple App;
 • 100 SMPL, якщо залишите відгук та поставите додатку 5 зірочок;
 • 100 SMPL за приєднання до чат-боту Topcoin.

Як бачите, отримати 1100 SMPL дуже просто всього лише за кілька хвилин. Тому раджу виконати ці завдання та швидко заробити монети.

Також є непогані додаткові бонуси за залучення друзів:

 • 100 SMPL за запрошення 1-го друга;
 • 2000 SMPL реєстрація 5 рефералів;
 • 4000 SMPL за 10 друзів;
 • 6000 SMPL отримаєте, якщо запросите 25 осіб;
 • 8000 SMPL нараховують за 50 рефералів.

Щодо бустерів, то наразі вони в розробці, адже чат-бот відносно новий. Це непоганий шанс почати накопичувати монети на початку проекту. Можливо, потім винагороди будуть менші.

Актуальні новини про криптовалюту:

Опублікував(ла)Rostyslav Keverskiy
Вітаю на ресурсі "Як заробити гроші". Я Ростислав К. – автор матеріалів. Закінчив факультет журналістики та маю багаторічний досвід роботи у топових ЗМІ України. Після понад 5 років роботи в новинній журналістиці дали мені чимало знань, тому вирішив створити власний блог та ділитися з вами цінною інформацією. Пишу на тему фінансів, заробітку, бізнес-ідей. Перевіряю різноманітні способи заробітку, тестую ресурси, викриваю шахраїв. Ну і створюю про це матеріали. Переглядайте мої статті та будьте в курсі актуальних новин зі світу заробітку.
Попередній запис
Hamster Combat російський домен: що відомо
Наступний запис
Українські сайти, які платять гроші за опитування
Залишити відповідь
Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов'язкові поля позначені *