Hamster Combat російський домен: що відомо

В Україні чат-бот Hamster Combat (хом’як) набув просто шаленої популярності. Тапають по екрану просто всі. І дорослі, і малі. Але нещодавно з’явилося чимало повідомлень про те, що Hamster Combat російський домен має. Приїхали-приплили. Розбираємося, що відомо зараз і які є небезпеки.

Hamster Combat російський домен

Досить очікувано, що у чат-боті в Телеграмі (засновником ТГ є росіянин Павло Дуров, який підтримав Україну в боротьбі проти рф) виявились застосунки з російським корінням.

У соцмережах досить швидко з’ясували, що клікер має російський домен. Також у застосунку немає політики конфіденційності. Фактично у всіх чат-ботах, які пропонують легкий заробіток, політики конфіденційності немає.

Журналісти перевірили домен Hamster Combat та дізналися більше інформації про місце реєстрації домену.

Як показала перевірка, домен хом’яка зареєстрований у Ru-Center Group. Це найбільший хостинг провайдерів та реєстраторів доменних імен, який пов’язаний з москвою.

Які ризики використання Hamster Combat

Перш за все, йдеться про безпекові питання. Адже компанії рф, згідно з їхнім законодавством, повинні зберігати на серверах дані всіх гравців та надавати їх правоохоронцям на вимогу. Тобто, теоретично, розробники можуть «злити» дані українців.

Читайте усі найновіші та найцікавіші новини у нашому телеграмі.

Але варто знати, що будь-який застосунок в Телеграмі також це може зробити. Будь він зареєстрований чи то в рф, чи в іншій державі. Жодному розробнику довіряти не можна, тому безпека даних під загрозою в кожному чат-боті.

Ще одна небезпека це те, що ми не знаємо, де компанія Hamster Combat сплачує податки. Якщо податки від доходу з чат-бота (якщо дохід є, тут нічого теж незрозуміло) йдуть в казну рф, то не виключено, що за ці кошти на нас летітимуть ракети. Про сплату податків наразі нічого невідомо, очікуємо на нові дані.

Як бачимо, Hamster Combat російський домен таки має. Використовувати чат-бот чи ні вирішувати тільки вам. Вказувати нікому не буду. Якщо витягувати гроші та донатити їх на ЗСУ, то звучить цілком ок. Але в такому випадку необхідно знати, який дохід мають розробники, яку суму податку і в яку казну сплачують. А ці дані нам навряд оприлюднять. Ну хіба буде якесь журналістське розслідування. Наразі ситуація дуже неоднозначна.

Актуальні новини про криптовалюту:

Опублікував(ла)Rostyslav Keverskiy
Вітаю на ресурсі "Як заробити гроші". Я Ростислав К. – автор матеріалів. Закінчив факультет журналістики та маю багаторічний досвід роботи у топових ЗМІ України. Після понад 5 років роботи в новинній журналістиці дали мені чимало знань, тому вирішив створити власний блог та ділитися з вами цінною інформацією. Пишу на тему фінансів, заробітку, бізнес-ідей. Перевіряю різноманітні способи заробітку, тестую ресурси, викриваю шахраїв. Ну і створюю про це матеріали. Переглядайте мої статті та будьте в курсі актуальних новин зі світу заробітку.
Попередній запис
MemeFi Coin: як заробити багато монет
Наступний запис
Simple Tap: заробляємо монети європейського криптобанку
Залишити відповідь
Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов'язкові поля позначені *