MemeFi Coin: як заробити багато монет

MemeFi Coin

У Телеграмі з’являється надзвичайно багато різних чат-ботів, які дають змогу фармити монети та згодом отримати криптовалюту. Продовжую тестувати ці боти та ділитися з вами лише перевіреними проектами, які повинні «вистрілити» вже зовсім скоро. У матеріалі розглянемо, як заробити багато монет MemeFi Coin.

Також розповім, як всього лиш за кілька хвилин отримати автоклікер, який коштує 200 000 монет. Все взагалі без жодних вкладень!

Що відомо про MemeFi Coin

Криптовалютний проект відрізняється від своїх конкурентів цікавим дизайном. Тут не потрібно тапати по монетах, а кліки відбуваються по різноманітних істотах. За кожен рівень нараховують винагороду та збільшують кількість життя.

Застосунок грамотно реалізований. Але ця інформація не потрібна. Головне питання це лістинг. Розробники заявили, що монета MemeFi Coin вийде на ринок у четвертому кварталі 2024 року. Це орієнтовно осінь. Але все може статися і набагато швидше. Вже зараз у боті можна підв’язати криптовалютний гаманець для виводу монет після лістингу. Тобто, часу, щоб натапати токенів, маємо ще вдосталь.

Як почати заробляти MemeFi Coin

Щоб отримувати монети переходимо в бот ось за цим посиланням. Далі тиснемо почати і Play&Earn. Від мене ви одразу отримаєте на баланс 10 000 монет. Також автоматично приєднаєтеся до мого клану, в якому понад 36 осіб. Кажуть, що кланам теж нараховуватимуть додаткові нагороди, якщо потраплятимемо в топ. Тому старайтеся заробляти якомога більше монет.

Натискаємо Claim Bonus (отримати бонус). Рівень один пройти дуже легко. Необхідно натапати 5 тисяч монет. При переході на вищий рівень знову нараховується винагорода. Ось які винагороди передбачені:

  • + 50 тис. монет за досягнення 2-го рівня;
  • + 100 000 за 3-й рівень;
  • + 500 000 монет додасть 4-й рівень;
  • + 1 млн за рівень 5;

І так далі. Максимальна винагорода складає 6 мільйонів при досягненні 10-го рівня. Це наразі найбільший рівень.

Швидкий заробіток МемФі Коін

Переходимо у вкладку Boosters. Це у лівому нижньому кутку. Щодня є безкоштовні бустери. По 3 турбо та 3 повних відновлення енергії. Обов’язково їх використовуйте, адже так можна швидко примножити монети.

Також покращуйте нанесення шкоди за удар (Damage), запас енергії (Energy Cap), швидкість відновлення енергії (Recharging Speed).

До речі, відповіді на різні квести в чат-ботах, цікаву інформацію та тести способів заробітку, ботів публікую в групі у своєму телеграмі. Підписуйтесь, щоб не пропустити багато корисного!

На старті поставте перед собою ціль накопичити 200 000 тисяч монет. За цю суму ви зможете придбати тап-бот. Трішки нижче розповім, як одразу його купити, лише за кілька хвилин. Автоклікер простими словами. Бот самостійно зароблятиме для вас монети тричі на день. Залишається лише заходити в застосунок та збирати накопичене. З кожним рівнем кількість монет, які назбируватиме тап-бот, лише зростатиме.

Щодо автоклікера, то накопичити на нього монети дуже просто. Переходимо у вкладку Earn (заробіток). Там нараховують бонуси за підписки на соцмережі проекту MemeFi Coin.

160 тисяч монет отримаєте, підписавшись на Телеграм, Інсту, Тік Ток, Х, Ютут та Лінкедін. Швидкі монети за кілька хвилин гарантовані. Також доступно ще 80 тисяч монет за підписку на канали спонсори. Загалом їх 4. Нараховують по 20 000 МемФі Коін за кожен.

Ось така проста покрокова інструкція допоможе вам швидше досягти прогресу в грі та заробити більше монет. Ділюсь з вами лише тими чат-ботами, які дійсно мають перспективу та повинні вийти на ринок. Тому запасаємось терпінням та майнимо криптовалюту.

Актуальні новини про криптовалюту:

Опублікував(ла)Rostyslav Keverskiy
Вітаю на ресурсі "Як заробити гроші". Я Ростислав К. – автор матеріалів. Закінчив факультет журналістики та маю багаторічний досвід роботи у топових ЗМІ України. Після понад 5 років роботи в новинній журналістиці дали мені чимало знань, тому вирішив створити власний блог та ділитися з вами цінною інформацією. Пишу на тему фінансів, заробітку, бізнес-ідей. Перевіряю різноманітні способи заробітку, тестую ресурси, викриваю шахраїв. Ну і створюю про це матеріали. Переглядайте мої статті та будьте в курсі актуальних новин зі світу заробітку.
Попередній запис
Як вивести гроші з Hamster Combat
Наступний запис
Hamster Combat російський домен: що відомо
Залишити відповідь
Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов'язкові поля позначені *