Як заробити гроші дистанційно: 6 способів

Як заробити гроші дистанційно

Робота з дому зацікавлює все більшу кількість людей. Варіантів для заробітку існує чимало. У матеріалі розповім про кілька способів, як заробити гроші дистанційно.

Як заробити гроші дистанційно

Працювати з власної оселі зручно, круто, економно та прибутково. Не потрібно витрачати години власного часу, щоб добиратись на роботу. Піднялися з ліжка і вже можна працювати (або навіть не встаючи).

6 варіантів заробітку з дому / онлайн

  • транскрибування тексту;
  • продаж фото та відео;
  • партнерські програми;
  • копірайтинг;
  • вебінари й онлайн-уроки;
  • інтернет-магазин.

Далі про кожен з вищевказаних способів поговоримо дещо детальніше.

Найкращі способи онлайн-заробітку

Розпочинаємо з транскрибування тексту. На біржах фрілансу є чимало таких завдань. Робота полягає в тому, щоб розшифровувати аудіо чи відео в текстовий варіант. Найчастіше необхідно розшифровувати подкасти, інтерв’ю, різноманітні уроки чи тому подібне.

Якщо володієте англійською мовою, то це буде великим плюсом. Але і українською теж є варіанти, але вони нижче оплачуються. Ціну за виконану роботу називати не буду, адже вона залежить від обсягу, мови, тривалості, складності та інших факторів.

Продаж фото та відео. Знімайте природу, архітектуру, людей чи щось інше. Продавайте ролики та світлини на різноманітних фотобанках / фотостоках. Реєструйтеся одразу на багатьох таких сайтах та завантажуйте свої роботи туди.

Перед початком можете ознайомитися з фотостоками та переглянути, які фото чи відео користувачі купують найбільше. У цьому напрямку і можна працювати. На швидкі гроші не розраховуйте, адже доведеться чимало попрацювати. На перший хороший дохід варто сподіватися через кілька місяців регулярного публікування робіт на фотобанках.

Цей спосіб відноситься до онлайн-заробітку 50/50, адже щоб робити фото необхідно вийти з дому. Але це користь для здоров’я, оскільки прогулянки позитивно впливають на людей.

Партнерські програми. Поширюйте реферальні посилання різних партнерських програм та заробляйте гроші за залучення клієнтів чи покупців.

Людина переходить за вашим посиланням, здійснює покупку або замовляє послугу. Ви отримуєте за залученого клієнта фіксовану винагороду або ж відсоток від продажу. Більше залучених людей – вищий дохід. Поширювати такі посилання можна в соціальних мережах, на сайті чи блозі, Ютуб-каналі, у Тік Тоці. Варіантів багато.

Чимало людей заробляють на партнерках десятки а то і сотні тисяч гривень щомісяця. Головне грамотно організувати діяльність, щоб ваша робота була максимально ефективна.

Як заробити гроші в інтернеті

Копірайтинг. Пишіть тексти та рекламні матеріали на замовлення та заробляйте гроші за написання. Навчитися не складно, якщо вмієте хоча б правильно розставляти розділові знаки.

Читайте усі найновіші та найцікавіші новини у нашому телеграмі.

Завдання теж дієво шукати на біржах фрілансу, в соціальних мережах або дошках оголошень. Напрацюйте портфоліо, щоб демонструвати замовникам приклади виконаних робіт. Збирайте відгуки про свою працю, адже позитивний рейтинг дозволяє просити вищу оплату за виконану роботу.

Вебінари й онлайн уроки. Якщо маєте цінні знання, то поділіться ними з іншими людьми за гроші. Навчіть грати на гітарі, писати знову ж ті самі тексти, редагувати фото, монтувати відео, програмувати, створювати дизайн логотипів. Або ж створювати сайти, будьте репетитором з певного предмету. Варіантів дуже багато. У чому спеціалізуєтесь, того і навчайте.

Інтернет-магазин. Вічна тема, яка ще не один десяток років приноситиме дохід. Чим швидше створите власну сторінку для продажів, тим легше буде розкрутитися. Закупіть товар або створіть речі самостійно й починайте продавати.

Якщо грошей на придбання товару немає, то працюйте по системі дропшипінг. Вкладення в такому випадку взагалі відсутні. Цікавий варіант, як заробити гроші дистанційно та без жодних витрат. Ризики “прогоріти” відсутні, адже ви нічого не вкладаєте і нічим не ризикуєте.

Використовуйте описані в матеріалі способи та починайте заробляти гроші. Не забувайте підписуватися на мій Телеграм-канал та читати інші цікаві матеріали на сайті.

Актуальні новини про заробіток:

Опублікував(ла)Rostyslav Keverskiy
Вітаю на ресурсі "Як заробити гроші". Я Ростислав К. – автор матеріалів. Закінчив факультет журналістики та маю багаторічний досвід роботи у топових ЗМІ України. Після понад 5 років роботи в новинній журналістиці дали мені чимало знань, тому вирішив створити власний блог та ділитися з вами цінною інформацією. Пишу на тему фінансів, заробітку, бізнес-ідей. Перевіряю різноманітні способи заробітку, тестую ресурси, викриваю шахраїв. Ну і створюю про це матеріали. Переглядайте мої статті та будьте в курсі актуальних новин зі світу заробітку.
Попередній запис
Як заробити гроші онлайн: від 500 $ за місяць
Наступний запис
Додатковий заробіток 25 тисяч гривень
Залишити відповідь
Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов'язкові поля позначені *