Як продати Notcoin на біржі: покрокова інструкція

Як продати Notcoin на біржі

Довгоочікуваний лістинг Ноткоін таки відбувся! Після кількох перенесень монета нарешті з’явилася на ринку. Власники отримали змогу продати накопичені коіни. Розповім, як продати Notcoin на біржі.

Як продати Notcoin на біржі

Розпочну з вартості. Лістинг відбувся 16 травня й ціна за 1 монету одразу “злетіла” майже до 0,011 $. Хто встиг продати монети по цій вартості, то отримав непоганий профіт. До прикладу, 10 тис. монет можна було продати за 110 доларів.
А вже станом на час написання статті (17 травня) ціна Notcoin знизилася до 0,0065 цента. Фактично, удвічі менше. Але коливання тривають. Ноткоін може ще суттєво здешевіти або ж навпаки – різко здорожчати.

Мільйони користувачів поклали монети на стейкінг. Це свідчить про те, що вартість точно зростатиме. Але коли це буде і як суттєво нікому невідомо.

Тепер переходимо до продажу Notcoin.

Продаж Notcoin

Існує кілька способів:

  • продаж на біржі (ByBit, Binance, OKX);
  • продаж через гаманець Wallet у Телеграм;
  • пересилання монет напряму на гаманець іншої людини.

Біржа – один з найпростіших способів, як продати монети. Розгляну на прикладі ByBit. Попрошу зареєструватися за моїм посиланням, якщо не важко. Дякую =)

Отож, якщо ви не вивели монети з чат-бота чи тримаєте їх на Wallet у Телеграм, то копіюйте адресу гаманця ByBit та перекидайте їх туди. Далі інструкція, але спершу список аналогів Notcoin, які мають велику перспективу та інвестиції. Ваш шанс заробити на чат-ботах (тапалки). Тисніть на посилання, щоб перейти в бот.

  1. Hamster Combat;
  2. MemeFi Coin;
  3. AVACOIN (поспішіть, видобуток завершується 1-го червня і відбудеться лістинг);
  4. Mine POO;
  5. Wormfare;
  6. Shuttle.

Інструкція продажу Notcoin на ByBit

Заходимо у вкладку “Торгівля” та натискаємо Спотова торгівля. Це стандартна торгівля криптою. Найпростіше і найбезпечніше. Перед вами відкриється сторінка з різними графіками і так далі. Не лякайтеся, нічого складного в цьому немає, це лише статистика для відстежування цінових коливань. 90 % функціоналу нам взагалі не потрібно.

У лівому кутку за замовчуванням буде вибраний Біткоін (BTC). Шукаємо у списку Notcoin (NOT) та змінюємо на цю монету.

Далі монети потрібно перевести на торговий акаунт. Гортаємо до низу та справа буде кнопка “Перевести / Переказати”. Цикаємо та обираємо NOT і вводимо кількість монет, які хочете продати.

У меню продажів (правий кут екрану) перемикаємо на ринковий ордер. Вписуємо кількість монет та тиснемо продати, якщо поточна ціна вас влаштовує. Ноткоіни моментально конвертуються в долари, які можна вивести на свою картку. От і все.

Продаж монет у Wallet

У гаманці від Телеграму також можна продавати монети, надсилати їх друзям чи переказувати на інші гаманці.

Тиснемо на монету NOT і бачимо вкладку обміняти. Натискаємо та конвертуємо баланс у долари. Такий спосіб не дуже вигідний, адже вартість нижча за ринкову. Ну і крім того, долари також потім потрібно продати іншим користувачам, щоб вивести гроші на картку.

Читайте усі найновіші та найцікавіші новини у моєму Телеграмі.

Щоб продати напряму іншим людям використовуйте P2P Market у Wallet. Але ця функція наразі не працює, очікуємо поки пофіксять. Тиснемо продати, вводимо ціну, яка нас влаштовує та очікуємо на заявки. Після отримання грошей перекидати Notcoin замовнику потрібно вручну. Трохи складні процеси, простіше використовувати ByBit чи інші біржі, в яких все відбувається фактично автоматично та з вашою мінімальною участю.

Тепер ви знаєте, як продати Notcoin на біржі. Обирайте вигідний момент, щоб заробити якнайбільше. Або ставте монети на стейкінг та примножуйте свій дохід. Чи купуйте по низькій ціні й перепродуйте. Варіантів чимало, успіхів усім.

Актуальні новини про криптовалюту:

Опублікував(ла)Rostyslav Keverskiy
Вітаю на ресурсі "Як заробити гроші". Я Ростислав К. – автор матеріалів. Закінчив факультет журналістики та маю багаторічний досвід роботи у топових ЗМІ України. Після понад 5 років роботи в новинній журналістиці дали мені чимало знань, тому вирішив створити власний блог та ділитися з вами цінною інформацією. Пишу на тему фінансів, заробітку, бізнес-ідей. Перевіряю різноманітні способи заробітку, тестую ресурси, викриваю шахраїв. Ну і створюю про це матеріали. Переглядайте мої статті та будьте в курсі актуальних новин зі світу заробітку.
Попередній запис
Як вивести Notcoin на біржу чи гаманець та продати
Наступний запис
Чат-бот Blum: майнимо монети проєкту, який підтримує Binance
Залишити відповідь
Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов'язкові поля позначені *