Як заробити гроші в інтернеті: 9 способів без вкладень

як заробити гроші в інтернеті, заробіток в інтернеті, способи заробітку, гроші онлайн, заробіток онлайн, способи заробітку

Як заробити гроші в інтернеті – кожен із нас точно вводив такий запит у гугл та намагався розібратися, на чому ж можна отримати хороший дохід.

Пропонуємо переглянути вам кілька простих варіантів та ідей для заробітку онлайн. До речі, дочитайте до кінця, наприкінці корисні посилання з інформацією про заробіток.

Як заробити гроші в інтернеті

  1. станьте блогером;
  2. віддалена робота;
  3. завдання на біржах фрілансу;
  4. прокачування акаунтів в іграх;
  5. продаж товарів в інтернеті;
  6. продаж інтернет-магазинів;
  7. озвучення роликів;
  8. продаж рецептів;
  9. навчання та консультації.

Далі про кожен з перелічених варіантів розпишу детальніше.

Станьте блогером

Для того, щоб стати блогером, не потрібно показувати себе на камеру. Зараз є багато ніш, які не потребують обличчя. Створіть акаунти у популярних мережах типу ТікТок чи Ютуб. Знімайте цікаві ролики, набирайте підписників, а згодом розміщуйте рекламу за гроші. Ютуб також дозволяє приєднатися до партнерської програми та отримувати гроші, коли люди дивитимуться ваші відео. ТікТок не монетизується, однак там теж «гребуть» великі гроші, залучаючи рекламодавців та розкручуючи їхні товари та послуги.

Зауважте, що процес розкрутки сторінок може зайняти певний час. Все залежить від обраної теми. Хтось стає успішним за кілька днів/тижнів, а хтось за місяці. Але дохід, який ви отримаєте, того вартує.

Читайте усі найновіші та найцікавіші новини у нашому телеграмі.

Як заробити гроші в інтернеті: віддалена робота

Як варіант, можна знайти віддалену роботу, а не їздити в офіс та витрачати години на добирання. Працевлаштуйтеся онлайн. Компанії потребують нових людей. Віддалена робота від звичайного походу в офіс фактично не відрізняється. Робота вдома за комп’ютером – це прекрасно. Вакансії можна знайти на сайтах чи в додатках з пошуку роботи. Проходьте співбесіди та починайте працювати.

Виконання завдань на біржах фрілансу

Наступний спосіб – виконання певних завдань на біржах з фрілансу. Це майданчики, на яких клієнти розміщують оголошення про те, що потребують певних послуг. Ви відгукуєтеся на пропозицію та приймаєте завдання. Виконуєте й отримуєте гроші. Варіантів для заробітку чимало – від монтажу відео до тестування ігор чи оцінки сайтів. Є написання статей, оформлення презентацій чи бухгалтерський звіт. Своє точно знайдете.

Деякі біржі беруть символічні гроші за реєстрацію на сайті, щоб уникнути напливу шахраїв. Зазвичай, такі вкладення можна відбити виконавши лише одне замовлення.

Прокачування акаунтів у іграх

Грайте популярні ігри та прокачуйте там акаунти. Чимало людей не хочуть довго «стартувати» та готові придбати вже прокачаний акаунт, щоб одразу грати на хорошому рівні. Це не поодинокі пропозиції, попит шалений. Головне – обрати правильну гру, яка зараз в топі. Також можна знімати процес проходження ігор на YouTube й починати заробляти і там.

Продаж товарів у інтернеті

Це один з найкращих способів, як заробити гроші в інтернеті. Найшвидший та найдохідніший. Щоб почати продавати не потрібно вкладати величезні кошти. Можна стартувати з дропшипінгу, а потім масштабуватися. Тобто, ви будете продавати товари інших людей. Вони вам оптову ціну, а ви шукаєте їм клієнтів, а різницю в заробітку залишаєте собі. Кому цікаво, то розгорнутий матеріал про те, що таке дропшипінг і як це працює можна переглянути наприкінці цього матеріалу, там є посилання на статтю.

Продаж інтернет-магазинів

Готовий бізнес також користується шаленим попитом. Ви можете налаштовувати інтернет-магазини для інших людей. Навички програмування не потрібні, магазин можна навчитися налаштовувати самостійно. Ще один варіант – перепродаж інтернет-магазинів. Принцип простий – купити дешевше, а продати дорожче.

Озвучення роликів – як заробити гроші в інтернеті

Якщо у вас дикторський голос – то це скарб. До речі, поставити хороший голос під силу самостійно. Шукайте онлайн-уроки в ютубі. Вкладення для озвучення роликів – лише хороший мікрофон (і про голос не забуваємо). Є чимало вакансій з пропозиціями озвучити ролики, ігри, фільми, рекламу, будь-що. Такі фахівці як гарячі пиріжки – на них шалений попит.

Продаж рецептів

Любите смачно поїсти та обожнюєте процес приготування? Тоді цей спосіб для вас. Сайти та блогери готові платити за унікальні кулінарні рецепти. Вигадуйте цікаві страви, робіть фото приготування, відео, описуйте рецепт та пропонуйте його кулінарним ресурсам. До прикладу, можна також знімати кулінарні рецепти та заробляти за допомогою них на Ютубі. Варіантів чимало.

Маєте знання у певній галузі чи освіту педагога? Чудово, можна проводити приватні заняття, консультації та навчати як дітей, так і дорослих. Гра на гітарі, в’язання, підтягування англійської, налаштування реклами – варіантів чимало. У чому найкраще розбираєтеся того і навчайте інших. Викладати можна через інтернет. У зумі, скайпі, чи по відеодзвінку в інстаграм – все на ваш розсуд. Вкладення мінімальні – необхідно мати мікрофон, камеру, інтернет та ноутбук чи комп’ютер. Учнів шукайте на дошках оголошень, розміщуйте і свої пропозиції про репетиторство.

Актуальні новини про заробіток:

Опублікував(ла)Rostyslav Keverskiy
Вітаю на ресурсі "Як заробити гроші". Я Ростислав К. – автор матеріалів. Закінчив факультет журналістики та маю багаторічний досвід роботи у топових ЗМІ України. Після понад 5 років роботи в новинній журналістиці дали мені чимало знань, тому вирішив створити власний блог та ділитися з вами цінною інформацією. Пишу на тему фінансів, заробітку, бізнес-ідей. Перевіряю різноманітні способи заробітку, тестую ресурси, викриваю шахраїв. Ну і створюю про це матеріали. Переглядайте мої статті та будьте в курсі актуальних новин зі світу заробітку.
Попередній запис
Які документи потрібні для відкриття мобільної кав’ярні
Наступний запис
Як заробити реальні гроші в інтернеті
Залишити відповідь
Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов'язкові поля позначені *