Інтернет відіграє велику роль в житті кожної людини. Хтось використовує всесвітню мережу для розваг, а хтось – щоб заробляти гроші. У матеріалі розповім вам про заробіток на текстах.
Заробіток на текстах
Тексти надзвичайно потрібні зараз. Ними наповнюють сайти, на основі текстових варіантів створюють відео, презентації та багато чого іншого. Відповідно, роботи для авторів контенту стає дедалі більше.
Якщо ви думаєте, що потрібно закінчити факультет журналістики, щоб написати гарний текст, то це не так. Я закінчив, але освіта взагалі не потрібна. У ЗМІ зі мною працювало чимало людей без профільної освіти. Були і ветеринари, і програмісти, і багато представників інших професій. Навчитись писати цікаві, якісні та грамотні матеріали може будь-хто. Достатньо бажання, доступу до інтернету, вміння шукати інформацію та розвиватися. Безоплатних курсів чи порад просто тьма, користуйтеся.
Як заробляти гроші на текстах
- влаштуйтеся на роботу в ЗМІ чи на сайт;
- написання текстів на замовлення на біржах фрілансу;
- співпраця з блогами та сайтами;
- створення власного ресурсу.
Це такі основні чотири способи заробітку на написанні матеріалів, які виокремлюю я. Коротко про кожен з них.
Найпростіше – влаштуватися на роботу на будь-який онлайн-сайт чи офіційне ЗМІ. Цей шлях я вже пройшов. Багато чого навчився та здобув цінну інформацію, поради. Для новачків це змога отримати важливий досвід на старті. Але заробіток обмежений. Фіксована ставка. І це дизморалить конкретно, адже хочеться заробляти більше, але не виходить.
Якщо ж ви не хочете працювати на когось, то біржі фрілансу точно для вас. Зареєструйтеся на кількох та виконуйте завдання у вільний час. Можна обирати, за які роботи пратися та самостійно встановлювати вартість написання за 1000 символів. Гнучкий графік та необмежені можливості, які дозволяють заробити більше, ніж на роботі на когось. Новачкам буде важко, адже висока конкуренція. Але це не проблема. Працюйте над власним портфоліо, збирайте відгуки та завойовуйте авторитет. Далі стане набагато простіше.
Співпраця зі сайтами чи блогами. Ще один гарний варіант для заробітку на текстах. Пропонуйте ресурсам писати для них статті на замовлення. Обов’язково потрібно показати приклади ваших робіт, щоб сформувати позитивне враження про себе. Я б радив поєднувати виконання завдань на біржах фрілансу та співпрацю зі сайтами й блогами. Так зможете отримати максимальний прибуток.
Створення власного ресурсу. Найцікавіший спосіб, адже ви працюєте на себе. Розкрутіть сайт, наповніть цікавими матеріалами та заробляйте гроші на рекламі, розміщенні платних публікацій чи посилань, реферальних програм. Цей спосіб вибрав я і наразі повністю задоволений, хоча є ще куди рости і рости.
Які навички потрібні, щоб писати тексти
Для заробітку на текстах потрібно мати деякі навички. Серед них – відмінне володіння мовою, включаючи граматику та стилістику. Також корисно мати розуміння основ SEO (пошукової оптимізації) для того, щоб ваш контент був привабливим для пошукових систем та міг залучити більше читачів. Чимало замовників хочуть отримати SEO-оптимізований текст і готові платити за таку роботу набагато більше, ніж за звичайні матеріали.
Читайте усі найновіші та найцікавіші новини у нашому телеграмі.
Враховуючи сучасні можливості, навчитися легко. А якщо не виходить, то можна взагалі написати текст без розділових знаків та закинути його у чат-GPT. Штучний інтелект відредагує текст за кілька секунд і ви отримаєте готовий та якісний матеріал. Або й взагалі напише новину для вас. Але тоді її доведеться редагувати, видозмінити та трішки перефразувати.
Заробіток на текстах класна галузь, адже постійно провокує розвиватися та пізнавати щось нове, відкриває великі можливості. А зміни, як відомо, це рушій прогресу.
Читайте більше новин про заробіток: