Ігри онлайн: заробіток та нюанси

Ігри онлайн

Ігри онлайн

Грати в ігри та отримувати за це гроші є мрією багатьох геймерів. Що може бути краще – ви займаєтесь улюбленою справою, а вам за це ще й платять. Розглянемо роботу, граючи в ігри онлайн. Чи реально це?

Тестувальник ігор робота

Стало цікаво, чи існують такі вакансії в Україні. Я переглянув кілька сайтів з оголошеннями та знайшов цікаву пропозицію. Пропонують грати в мобільні ігри та писати відгуки на основі власних спостережень під час проходження того чи іншого додатка.

Що потрібно робити?

Необхідно грати в різні мобільні ігри та стежити за змінами в них. Після тестування писати на комп’ютері чи ноутбуці інформацію про всі зміни, які ви зафіксували.

Серед вимог – любов до ігор, мінімальний досвід гри в різних жанрах, прокачані облікові записи і так далі.

Одночасно на ваш телефон буде встановлено багато ігор, тому необхідно, щоб на гаджеті було достатньо місця. Деякі ігри англійською мовою, тому необхідне мінімальне знання інглішу.

Суть роботи: бути уважними до дрібниць, знаходити найменші зміни, які відбуваються в іграх. Все зафіксоване необхідно доступно та грамотно описати.

Скільки платять, граючи в ігри онлайн

Перші два місяці рахуватимуть вам як стажування. На цей час платитимуть 8 000 гривень щомісяця. Далі зарплата зросте до 10 тисяч гривень.

Умови роботи мені здалися не дуже. П’ять днів на тиждень по 8 годин. І за це 8 тисяч. Субота та неділя вихідні. Як на мене, це дуже мало, враховуючи, скільки часу необхідно присвячувати іграм. Єдиний плюс, що це віддалена робота і можна працювати навіть лежачи на ліжку. Але необхідно постійно бути на зв’язку в Телеграмі.

Якщо розглядатимете такі вакансії, то стежте, щоб не натрапити на аферистів. У жодному разі не давайте нікому дані власної картки (CVV-код, термін та дату дії), адже можете втратити свої заощадження.

Читайте більше цікавих матеріалів унашому телеграмі.

Ідеально, якщо виплачуватимуть зароблені гроші щотижня. Так найкраще, адже відпрацювавши місяць вам можуть просто нічого не заплатити, такі випадки також бувають. Тому краще перестрахуватися.

Заробіток, граючи в ігри онлайн, звучить цікаво, але доведеться докладати чимало зусиль, щоб грамотно працювати та виконувати всі поставлені завдання. Таких вакансій на ринку не багато, але час від часу вони з’являються. Якщо мрієте про таку роботу, то не впустіть свій шанс.

Зауважу, що тут жодної роботи не пропоную, а лише описую цікаві вакансії, які вдається знаходити.

Читайте більше матеріалів про заробіток:

Опублікував(ла)Rostyslav Keverskiy
Вітаю на ресурсі "Як заробити гроші". Я Ростислав К. – автор матеріалів. Закінчив факультет журналістики та маю багаторічний досвід роботи у топових ЗМІ України. Після понад 5 років роботи в новинній журналістиці дали мені чимало знань, тому вирішив створити власний блог та ділитися з вами цінною інформацією. Пишу на тему фінансів, заробітку, бізнес-ідей. Перевіряю різноманітні способи заробітку, тестую ресурси, викриваю шахраїв. Ну і створюю про це матеріали. Переглядайте мої статті та будьте в курсі актуальних новин зі світу заробітку.
Попередній запис
Заробіток на завданнях онлайн
Наступний запис
Заробіток на текстах: як стати фінансово незалежним
Залишити відповідь
Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов'язкові поля позначені *