Як монетизувати Ютуб: 6 дієвих способів

як монетизувати Ютуб, заробіток на YouTube, як заробити гроші на YouTube

Заробіток на YouTube-каналі

Фактично кожен користувач інтернету знає про таку популярну платформу для перегляду відео під назвою Ютуб. Розглянемо способи, як монетизувати Ютуб.

Як монетизувати Ютуб

Підключити монетизацію можуть автори унікальних та не крадених відео. Для цього необхідно набрати 1000 підписників на каналі та 4000 годин переглядів відео за останній рік. Якщо ваші відео не авторські, то не засмучуйтеся. Такі канали теж можна монетизувати. Як саме читайте далі. До речі, наприкінці новини чимало посилань про заробіток, перегляньте.

Поговоримо про:

  • партнерська програма від YouTube – Google AdSense;
  • партнерські програми;
  • пряма реклама у відео;
  • заробіток на чужих роликах;
  • просування власних послуг або товарів;
  • змішаний заробіток (свій блог + канал).

Варто знати, що спосіб монетизації впливає на ваш дохід. Один і той самий канал може заробляти як 1000 гривень в день, так і 1000 гривень в місяць. Все залежить від обраного способу.

Google AdSense

Розпочнемо із найпростішого. Це партнерська програма від самого Ютубу. Коли ви наберете вказану кількість підписників та переглядів-годин, то можете подавати заявку на підключення монетизації. Після одобрення при кожному натисканні на ваше відео глядачі бачитимуть спливаючі вікна з рекламою. За кожен клік на оголошення чи його перегляд ви отримуватимете певну суму. Розмір залежить від обраної тематики та мови каналу. Найбільших дохід на роликах англійською мовою. Такий спосіб заробітку стабільний, він приноситиме гарантований дохід з кожного відео, однак для високого заробітку необхідно набирати багато переглядів.

Партнерські програми

Необхідно знайти партнерські програми, які платять за залучення клієнтів. Далі розміщуєте під вашим відео та згадуєте в самому ролику різні товари та послуги. З кожного партнерського продажу ви отримуватимете відсоток. До прикладу, багато ютуберів замовляють товари з Аліекспресу, роблять на них відео-огляд та розміщують партнерське посилання для заробітку. Це працює.

як монетизувати Ютуб, заробіток на YouTube, як заробити гроші на YouTube

Пряма реклама у відео

Це ще один спосіб, як монетизувати Ютуб. На початку чи всередині ролика необхідно згадувати послуги рекламодавця або ж товари. До прикладу, ви ведете канал про риболовлю. Можна пропонувати рибальським магазинам рекламу та згадувати у відео якийсь товар чи їхній сайт. Глядачі зацікавляться та зроблять у них покупку, а ви отримаєте гроші за рекламу. Якщо реклама принесе результат, то у вас замовлять її ще не один раз.

Заробіток на чужих відео – як монетизувати Ютуб

Такий варіант підходить для тих, хто не хоче чи не вміє створювати авторські відео. Завантажуєте чуже відео на свій канал, змінюєте назву. Офіційну монетизацію на такий контент підключити неможливо, однак можна заробляти усіма іншими способами, згаданими у цій статті.

Читайте усі найновіші та найцікавіші новини у нашому телеграмі.

Але варто знати, що YouTube бачить крадені відео та просуває їх у топ неохоче. Також канал можуть заблокувати, тому обирати такий спосіб не бажано.

Просування власних послуг або товарів

Цей варіант досвідчені блогери називають найприбутковішим. Від прямої монетизації Ютубу дохід невеликий, тому найкраще продавати свої послуги або товари. Тільки вони мають стосуватися тематики каналу. До прикладу, на YouTube-каналі про моду чи одяг ніхто не купуватиме вудочки на риболовлю.

Власний блог + канал

Це додатковий спосіб доходу. Таке поєднання може підняти трафік. Можна вести канал на Ютубі та спрямовувати трафік на свій сайт, який теж монетизується партнерською програмою Google AdSense. Або навпаки, переганяти людей зі сайту чи блогу на YouTube-канал. Трафік з двох джерел дуже непогано конвертується у гроші.

Читайте більше новин про заробіток:

Опублікував(ла)Rostyslav Keverskiy
Вітаю на ресурсі "Як заробити гроші". Я Ростислав К. – автор матеріалів. Закінчив факультет журналістики та маю багаторічний досвід роботи у топових ЗМІ України. Після понад 5 років роботи в новинній журналістиці дали мені чимало знань, тому вирішив створити власний блог та ділитися з вами цінною інформацією. Пишу на тему фінансів, заробітку, бізнес-ідей. Перевіряю різноманітні способи заробітку, тестую ресурси, викриваю шахраїв. Ну і створюю про це матеріали. Переглядайте мої статті та будьте в курсі актуальних новин зі світу заробітку.
Попередній запис
Графічний дизайн: як заробити гроші
Наступний запис
Грошова допомога українцям: як отримати 54 тисячі гривень
Залишити відповідь
Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов'язкові поля позначені *