Як заробити гроші в селі: прибуткові ідеї

як заробити гроші в селі, заробіток, способи заробітку, ідеї для заробітку

Заробіток в селі

Отримувати хороший заробіток у селі не так важко, як здається. Розглянемо кілька варіантів про те, як заробити гроші в селі. Обирайте той варіант, який вам найбільше до вподоби. Способів заробити кошти у сільській місцевості існує чимало. Земля завжди приносить кошти.

Як заробити гроші в селі

Повномасштабна війна внесла ще більше корективи в життя українців. До того вплинула пандемія ковіду. Земля в селах почала цінуватися набагато вище. Велика кількість людей переселилася з міст до сіл та зайнялася сільським господарством. Розглянемо такі напрямки для заробітку:

  • бджільництво та тваринництво;
  • побутові роботи;
  • вирощування продуктів.

Бджільництво та тваринництво

Фермери заробляють непогані гроші, тому спосіб заробітку на бджільництві чи тваринництві виглядає досить привабливо. Не забувайте, що для фермерства необхідні будівлі та земля. Бджільництво вимагає набагато менше вкладень, адже вулики не коштують багато.

Якщо розводити домашню птицю, то варто заздалегідь знайти місце для перетримки тварин, інкубатори та зерно для годування. Дрібна і велика худоба також потребує місця для тримання, комори для зберігання сіна, їжі й пасовища.

Найбільш прибуткові в Україні способи заробітку серед фермерів вважається бджільництво, свинарство, розведення перепелів та кроликів. Вкладення невеликі, а заробіток досить хороший. Головне – дбати про здоров’я бджіл та тварин, проводити щеплення та купувати засоби від хвороб.

Побутові роботи

Ще один спосіб, як заробити гроші в селі, це виконання побутових робіт. Такий варіант актуальний як взимку, так і влітку чи іншу пору року. Можна прибирати за гроші листя, сніг, дачі чи будинки, виконувати будівельні роботи. Майстри мають нагоду заробити на виконанні побутового ремонту – фарбуванні будівель, ремонту сантехніки, поклейки шпалер. Варіантів надзвичайно багато.

Наймання професіоналів через агентства досить витратно, тому односельчани з радістю звернуться по допомогу до знайомого майстра. Люди із золотими руками без роботи не залишаться й отримають стабільне джерело доходу, адже «сарафанне радіо» досі чудово працює.

Вирощування продуктів – як заробити гроші в селі

Аграрне виробництво в Україні продовжує розвиватися стрімкими темпами. Невеликої ділянки достатньо для того, щоб забезпечити свою сім’ю продуктами та заробити.

Читайте усі найновіші та найцікавіші новини у нашому телеграмі.

Якщо ж земельної ділянки для вирощування продуктів у вас немає, то її можна орендувати за невелику плату або ж домовитися із сусідами похилого віку за використання їх городу. У замін допоможете їм грошима або ж продуктами, які вдасться виростити. Також можна звернутися у сільську раду та орендувати вільну ділянку, якщо така є.

Чим далі від великих міст, тим менша ціна оренди. У віддалених населених пунктах набагато вигідніше заробляти, ніж у передмісті. Отож, земля є, обираємо що вирощувати. Серед варіантів – ягоди, зелень, овочі, горіхи, бобові, фрукти, коренеплоди. Після цього необхідно знайти точки збуту. Звертайтеся до великих торгових точок, найближчих магазинів, місцевих ринків та ресторанів.

Далі купуйте насіння чи саджанці та починайте працювати. Розсада коштує не дорого. До речі, сільським господарством можна займатися і взимку. Для цього необхідно встановити теплицю. Варіантів, що можна вирощувати, існує чимало. Тому моніторте ціни на готову продукцію та обирайте те, що приносить найбільший дохід.

Читайте більше новин про заробіток:

Опублікував(ла)Rostyslav Keverskiy
Вітаю на ресурсі "Як заробити гроші". Я Ростислав К. – автор матеріалів. Закінчив факультет журналістики та маю багаторічний досвід роботи у топових ЗМІ України. Після понад 5 років роботи в новинній журналістиці дали мені чимало знань, тому вирішив створити власний блог та ділитися з вами цінною інформацією. Пишу на тему фінансів, заробітку, бізнес-ідей. Перевіряю різноманітні способи заробітку, тестую ресурси, викриваю шахраїв. Ну і створюю про це матеріали. Переглядайте мої статті та будьте в курсі актуальних новин зі світу заробітку.
Попередній запис
Де продавати свій товар: найкращі українські сайти
Наступний запис
Графічний дизайн: як заробити гроші
Залишити відповідь
Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов'язкові поля позначені *