Де продавати свій товар: найкращі українські сайти

Де продавати свій товар

Українські сайти на яких можна продавати свій товар

Якщо ви відкрили власний інтернет-магазин або ж хочете продавати товари з фізичного магазину, то необхідно знати, де продавати свій товар. Також стаття підійде для тих, хто просто торгує власними речима в інтернеті.

Де продавати свій товар

Розповім про такі найпопулярніші в Україні маркетплейси:

  • ОЛХ;
  • Prom;
  • Епіцентр;
  • Rozetka.

Використовувати маркетплейси досить вигідно, адже там великий трафік і більша ймовірність того, що велика кількість людей побачить ваше оголошення та зробить замовлення. Далі про кожен з вказаних ресурсів поговоримо детальніше.

Чому маркетплейсам вигідно публікувати ваші оголошення? Вони беруть комісію за те, що ви розміщуєтеся на їхніх платформах.

OLX

Найлегший ресурс у використанні, який підходить як бізнесу, так і людям, які продають просто вживані непотрібні речі. За розміщення не потрібно платити, однак якщо завантажите багато оголошень, то доведеться купувати пакет оголошень за гроші.

Є виділення оголошення або ж просування. Теж платне. Основна перевага – наявність ОЛХ доставки. Клієнт оплачує товар і кошти “заморожуються” на сайті. Після отримання посилки гроші надходять продавцю, а якщо покупець відмовляється від посилки, то кошти повертаються йому на картку. Це вигідно, адже покупець в такому випадку зобов’язаний оплатити доставку і повернення. Також ОЛХ бере невеликий відсоток від суми угоди в якості комісії за послугу.

Створіть обліковий запис. Якщо ви юридична особа, то потрібно вказати дані про компанію.

Prom

Один з найбільших сайтів для продажу товарів у нашій країні. Ефективний маркетплейс, адже знову повертаються, щоб зробити покупки, орієнтовно 70-80 % покупців.

На сторінках Пром юа представлено тисячі товарів. Можна порівнювати ціни та пропозиції продавців, які продають однакові товари. Це дозволяє обрати найдешевшу та найвигіднішу пропозицію.

Реєстрація. Перейдіть на сайт та натисніть “Стати продавцем”. Заповніть інформацію про компанію та зареєструйте акаунт.

У деяких випадках потрібно підтвердити право на ведення діяльності або ж надати інші довідки. Але це в рідкісних випадках. Далі створіть каталог товарів. Розміщення платне. Публікація 1000 товарів на рік коштує +- 6 тисяч гривень.

Третину з цієї суми нарахують в якості бонусів на просування товарів на майданчику. Додайте інформацію про товар, опис, фото та ціни. Налаштуйте умови продажу, доставки, повернення. Після цього очікуйте на перші замовлення.

Епіцентр

Якщо ви думали, що Епіцентр продає тільки власні товари, то це не так. На платформі представлено понад 3500 продавців та більше 2 мільйонів різних товарів. Щомісяця ресурс відвідує десь 20 млн потенційних клієнтів.

Місяць користування сайтом обійдеться вам у 100 гривень. Також платформа бере комісію у вигляді 15 % від загальної суми проданих товарів.

Читайте усі найновіші та найцікавіші новини у нашому телеграмі.

Реєстрація досить проста. Створіть обліковий запис та внесіть авансовий платіж у розмірі 1100 гривень. Підготуйте каталог, заповніть дані про компанію та подайте заявку на реєстрацію.

Завантажте товари і налаштуйте умови продажу. Готово. Для фізичних осіб цей сайт не підходить. Зі списку торгувати без жодних підтверджень можна лише на ОЛХ.

Rozetka – де продавати свій товар

Ще один популярний маркетплейс для торгівлі. Створіть обліковий запис і заповніть контактні дані, реквізити, інформацію про компанію.

Створіть каталог, опишіть товари, завантажте світлини та додайте фото. Після цього подайте заявку на реєстрацію як продавця.

Після схвалення заявки необхідно підписати онлайн-договір з Розеткою та прийняти правила і умови роботи зі сайтом.

Де продавати свій товар розібралися. Спростіть ведення власного бізнесу, використовуючи популярні майданчики для розміщення. Не потрібно турбуватися про налаштування реклами чи пошук клієнтів, адже маркетплейси чудово в цьому допомагають.

Читайте більше новин про заробіток:

Опублікував(ла)Rostyslav Keverskiy
Вітаю на ресурсі "Як заробити гроші". Я Ростислав К. – автор матеріалів. Закінчив факультет журналістики та маю багаторічний досвід роботи у топових ЗМІ України. Після понад 5 років роботи в новинній журналістиці дали мені чимало знань, тому вирішив створити власний блог та ділитися з вами цінною інформацією. Пишу на тему фінансів, заробітку, бізнес-ідей. Перевіряю різноманітні способи заробітку, тестую ресурси, викриваю шахраїв. Ну і створюю про це матеріали. Переглядайте мої статті та будьте в курсі актуальних новин зі світу заробітку.
Попередній запис
Як заробити гроші з дому: дієві поради та способи
Наступний запис
Як заробити гроші в селі: прибуткові ідеї
Залишити відповідь
Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов'язкові поля позначені *