Заробіток на власному сайті: чи актуально це в 2024?

Заробіток на власному сайті

Заробіток на власному сайті

Кожного дня ми читаємо новини, переглядаємо фільми чи граємо в ігри на різноманітних сайтах. Впевнений, багато з вас хоча б раз задумувалися над створенням свого ресурсу. Розповім про заробіток на власному сайті. Чи варто займатися цим у 2024 році?

Чи варто починати заробіток на власному сайті

Все виглядає дуже просто – створили сайт, закинули кілька новин і чекаєте на гроші. Але на ділі все далеко не так.

Перша проблема, з якою ви зіштовхнетеся, це створення самого сайту. Якщо робити оригінальний дизайн та звертатися до розробників, то ресурс коштуватиме вам мінімум 1000 $. Для багатьох це не підйомна сума. Але є спосіб суттєво заощадити та отримати сайт фактично за копійки. Так, він буде не ідеальний, але повністю виконуватиме свої функції. А саме, приноситиме гроші.

Як створити сайт безкоштовно

Використовуємо платформу для створення сайтів WordPress. Там представлено надзвичайно багато вже готових тем для сайтів. Вони безкоштовні та готові до використання.

Наше завдання лише:

  • купити доменне ім’я для свого ресурсу (адресний рядок типу www.sayt.com). Виберіть вільний домен та проплатіть його одразу на рік або й більше. Так зможете заощадити. Не забувайте продовжувати дію домену після закінчення строку оплати. Якщо забудете продовжити, то адреса стане вільною і її може купити хтось інший.
  • купити хост – сервер, на якому зберігатиметься інформація та дані вашого сайту. Краще купувати хост і домен в одного постачальника, щоб не створювати собі зайвих проблем. Я використовую HoSTiQ і вам рекомендую. Топовий сервіс.

Купівля домену може коштувати як 300, так і 1000 гривень. Все залежить від того, яке ім’я і закінчення .com, .ua. com.ua чи інше ви хочете. Одним словом, на рік хост і домен обійдеться орієнтовно в 1500-4000 гривень. Мої сайти коштували максимум 3к.

Радив би не використовувати безкоштовну тему від WordPress, а купити платну +- за 50 $. Таких тем багато. Але вони кращі, адже більш зручніші та оптимізовані під рекламу.

Налаштувати сайт не складно, адже є чимало інструкцій в інтернеті. Все можна зробити самостійно та без жодних проблем. Кілька днів і все готове, головне бажання.

Заробіток на рекламі на сайті

Існує кілька видів заробітку на сайті:

  1. партнерська програма Google AdSense;
  2. пряма реклама;
  3. продаж посилань;
  4. реферальні програми.

Партнерську програму Google AdSense підключити не складно. Достатньо хоча б 14-20 днів щодня закидати на сайт мінімум по одній унікальній новині. Не копіюйте статті з інших ресурсів, так монетизацію отримати важко. І розкидайте свої новини по групах у Фейсбуці, щоб мати переглядати. Подаємо сайт на перевірку, отримуємо монетизацію та заробляємо на показі реклами. До прикладу, реклама, яку ви бачите при перегляді відео на YouTube, це також партнерка Google AdSense.

Пряма реклама. Вам потрібно самостійно звертатися до рекламодавців та пропонувати розміщення матеріалів. Або ж знайдіть людину, яка шукатиме вам клієнтів за % від суми. Якщо сайт користується популярністю, то рекламодавці самі звертатимуться до вас. Для цього залишіть свою пошту на видному місці на сайті.

Продаж посилань. Люди купують посилання на свої ресурси в статтях. Це допомагає їм підвищити рейтинг свого сайту та отримати довіру від пошукових систем. А ви на цьому можете заробити. Але не зловживайте та не вставляйте занадто багато посилань.

Реферальні програми. Підключіть партнерські програми магазинів, розмістіть банери та заробляйте. Ви отримуватимете певну суму або відсоток від продажу, коли людина перейде на сайт партнера та зробить замовлення.

Це одні з найкращих варіантів, які приносять гроші на сайті.

Скільки можна заробити на сайті

Заробіток, насправді, необмежений та залежить виключно від вас. Чим більше буде актуальних, SEO-оптимізованих статей, тим вищий дохід отримуватимете від Google AdSense. Також шукайте рекламодавців та продавайте рекламу.

Але на швидкий заробіток сподіватися не варто. Сайт повинен “влежатися”, щоб пошукові роботи індексували його та довіряли. У мене пішло близько року, щоб почати отримувати хороший (за моїми мірками на той час) дохід. Але це був перший досвід, чимало спроб, помилок та змін. Із досвідом робити все набагато легше і простіше. Основне – пахати і не здаватися, якщо хочете досягти успіху.

Читайте усі найновіші та найцікавіші новини у нашому телеграмі.

Заробіток на власному сайті це круто, адже ви працюєте виключно на себе і ні від кого не залежите. Згодом роботу можна делегувати працівникам і створювати нові ресурси та займатися їхньою розкруткою.

Одним словом, на дохід 100-500 доларів вийти досить просто. Для отримання вищого заробітку доведеться попрацювати. А в ідеалі – заробити гроші та витратити їх на створення унікального сайту. Після цього дані зі сайту, адресу та все-все можна перенести на новий ресурс і продовжувати заробляти.

Заробіток на власному сайті: скільки потрібно працювати

Коли “розкрутите” ресурс, то можна взагалі кілька разів в тиждень закидати новини. Якщо їх добре оптимізувати, то навіть матеріали дворічної давності продовжуватимуть приносити гроші. Але краще оновлювати такі статті, щоб Гугл бачив нові зміни.

В ідеалі – публікувати новини щодня. Виділіть 1-2 дні на тиждень та створіть матеріали на 7-10 днів. Поставте на таймер і насолоджуйтесь, отримуючи гроші. І часу вільного матимете вдосталь.

От така новинка вийшла. Якщо маєте якісь запитання, то пишіть в коментарі, буду відповідати та підказувати.

Читайте більше матеріалів про бізнес-ідеї:

Опублікував(ла)Rostyslav Keverskiy
Вітаю на ресурсі "Як заробити гроші". Я Ростислав К. – автор матеріалів. Закінчив факультет журналістики та маю багаторічний досвід роботи у топових ЗМІ України. Після понад 5 років роботи в новинній журналістиці дали мені чимало знань, тому вирішив створити власний блог та ділитися з вами цінною інформацією. Пишу на тему фінансів, заробітку, бізнес-ідей. Перевіряю різноманітні способи заробітку, тестую ресурси, викриваю шахраїв. Ну і створюю про це матеріали. Переглядайте мої статті та будьте в курсі актуальних новин зі світу заробітку.
Попередній запис
Сайти та додатки для заробітку: перевірені та найкращі
Наступний запис
Інтернет-магазин з нуля: покрокова інструкція та поради
Залишити відповідь
Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов'язкові поля позначені *