Sweatcoin курс до гривні: скільки коштує криптовалюта

Sweatcoin курс до гривні

Sweatcoin курс до гривні

Популярна криптовалюта Світкоїн продовжує зацікавлювати людей зі всього світу. Хтось купує цей токен, хтось встановив додаток на отримує монети просто за те, що робить певну кількість кроків за день. Розповім про Sweatcoin курс до гривні.

Який Sweatcoin курс до гривні

Ця новина оновлюється щодня. Тому зберігайте посилання та переглядайте новий курс токена.

Станом на 3 квітня 1 Sweatcoin коштує 0,012 $. У гривні це 0,47 копійок. За останній день вартість цієї криптовалюти знизилася на 0,3 %, а за тиждень – впала на понад 10 %.

Курс Світкоїна останнім часом суттєво коливається. То дорожчає, то втрачає в ціні. Але за останній рік ціна токена змінилася не надто сильно. У червні 2023 року Sweatcoin коштував лише 0,0042 $. Це найменша ціна за рік. Зараз ціна досягнула піку (за останній рік).

Як заробити Sweatcoin безкоштовно

Встановивши додаток Sweatcoin можна заробляти токени за ходьбу. На велику кількість монет розраховувати не варто.

Я розпочав експеримент ще в другій половині жовтня 2023 року. Встановив додаток та просто ходив у звичному темпі – на роботу, по справах, на прогулянки і так далі.

За цей час мені вдалося отримати майже 400 світкоінів. Але вивести всю суму не можна. Доступно для виводу на гаманець лише 129,49 sweatcoin. Чому так невідомо, але неприємно. У додаток заходжу раз на кілька днів, щоб перевірити баланс. Такий собі пасивний заробіток. Мізерний, дуже мізерний.

Якщо конвертувати зароблені 129 монет, то це еквівалентно 1,53 $ (+- 60 гривень). Зараз курс зріс і сума стала більша, але не виправляю, адже тоді вийшло саме стільки. Мало, але на перспективу нехай лежать, можливо токен колись “вистрілить”. Але це заробіток фактично за 5 місяців. Якщо враховувати, що нічого не потрібно робити і навіть можна не заходити в додаток, то зійде. Нехай лежить. Але я це роблю суто для експерименту та написання статей. Щоб ви були в курсі реальних результатів.

Читайте більше цікавих матеріалів унашому телеграмі.

За день максимум можна отримати на баланс 1-2 монети. Це ті, які одразу виводяться на гаманець. Тобто, орієнтовно 5 тисяч кроків = 1 монета. Понад 10 тисяч кроків не зараховує, адже необхідно купувати преміум. А навіщо це робити, якщо заробіток такий мізерний?

Можна і рефералів запрошувати, але зароблені за них токени так і висять на балансі. Їх не можна вивести. Дії розробників для мене абсолютно незрозумілі. Організована система непродумано, але максимально вигідно для власників токена. Отакі-то справи.

Переглядайте матеріал Sweatcoin курс до гривні та щодня дізнавайтеся актуальний курс криптовалюти.

Читайте більше матеріалів про заробіток:

Опублікував(ла)Rostyslav Keverskiy
Вітаю на ресурсі "Як заробити гроші". Я Ростислав К. – автор матеріалів. Закінчив факультет журналістики та маю багаторічний досвід роботи у топових ЗМІ України. Після понад 5 років роботи в новинній журналістиці дали мені чимало знань, тому вирішив створити власний блог та ділитися з вами цінною інформацією. Пишу на тему фінансів, заробітку, бізнес-ідей. Перевіряю різноманітні способи заробітку, тестую ресурси, викриваю шахраїв. Ну і створюю про це матеріали. Переглядайте мої статті та будьте в курсі актуальних новин зі світу заробітку.
Попередній запис
Notcoin монети: фаза майнінгу завершена, що буде далі?
Наступний запис
Сайти та додатки для заробітку: перевірені та найкращі
Залишити відповідь
Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов'язкові поля позначені *