Ідеї для бізнесу з мінімальними вкладеннями від 100 $

Ідеї для бізнесу з мінімальними вкладеннями

Прибуткові бізнес ідеї

Відкриття власно бізнесу досить часто дуже дорога справа, яка потребує значних фінансових вкладень. Але що ж робити, якщо у вас немає багато коштів, а хочеться почати працювати на себе? Розглянемо ідеї для бізнесу з мінімальними вкладеннями. Для їх втілення в життя знадобиться від 100 до 10 000 доларів.

Ідеї для бізнесу з мінімальними вкладеннями

Розпочну з тих ідей, для реалізації яких потрібна невелика сума. Від кількох сотень до 5 тисяч $.

Отож, розгляньте бізнес із надання послуг репетиторства. Не обов’язково працювати самостійно. Достатньо відкрити ФОП, найняти вчителів та знайти клієнтів. Вигідно, дешево та просто.

Відкриття МАФу (типу кіоск шаурми, хот-догів чи іншого швидкого харчування або ж кави на виніс). Для старту в цьому бізнесі великих грошей не потрібно. У деяких випадках достатньо навіть 2-4 тисячі вічнозелених.

Створення інтернет-магазину. Торгівля все більше переходить з офлайну в онлайн. Відкрийте власний магазинчик та продавайте речі та різноманітні товари. Якщо працювати по системі дропшипінг, то вкладення в таку справу взагалі відсутні (за винятком налаштування реклами). Тож, почати цей бізнес можна навіть без грошей.

Секонд-хенд. Такі магазинчики завжди користуються попитом. Оберіть гарну локацію та відкрийте невеличкий магазин із вживаними речами гарної якості. Це зовсім не дорого та прибутково.

Бізнес ідеї з вкладеннями до 10 000 $

Тепер переходимо до класних ідей, для яких потрібні більші кошти. Але всеодно це рахується бізнес із низьким порогом входу, адже суми не відносяться до великих.

Продуктовий магазин. За вказану суму цілком реально відкрити гарний магазин з продуктами. На старті можна закуповувати менші партії товару, щоб запропонувати покупцям ширший асортимент та визначити. Також зможете визначити, які продукти користуються більшим попитом.

Будівельна компанія. Війна суттєво вплинула на життя людей. Багато осіб втратили житло, багато українців будується чи відновлює домівки. Будівельні компанії зараз мають чимало роботи й користуються великим попитом. Створіть такий бізнес, найміть робітників та проводьте ремонти чи інші види робіт.

Читайте усі найновіші та найцікавіші новини у нашому телеграмі.

Виготовлення вікон. Пластикові вікна зараз теж затребувані зі зрозумілих причин. А компаній, які їх виготовляють, не так і багато. Чудова ідея для бізнесу, яка не потребує великих вкладень.

Вендингові автомати. Йдеться про автомати з кавою, різною їжею чи апарати з водою. Ваше завдання лише поповнювати запаси продукції, а автоматизована система все інше робитиме за вас. Вендингові автомати коштують від 3000 $ і вище. У залежності від типу, виду і так далі.

Студія манікюру або салон краси. До 10 000 доларів цілком реально відкрити невелику таку студію. Або ж працюйте на дому та вкладіть кошти лише в закупівлю обладнання. Але краще такий відкрити салон на 1-2 крісла та найняти працівників. Набагато легше вести бізнес, ніж самостійно обслуговувати кожного клієнта.

Ось такі бізнес ідеї, для яких не потрібно багато грошей. Головне – бажання працювати та розвиватися.

Актуальні зараз бізнес-ідеї:

Опублікував(ла)Rostyslav Keverskiy
Вітаю на ресурсі "Як заробити гроші". Я Ростислав К. – автор матеріалів. Закінчив факультет журналістики та маю багаторічний досвід роботи у топових ЗМІ України. Після понад 5 років роботи в новинній журналістиці дали мені чимало знань, тому вирішив створити власний блог та ділитися з вами цінною інформацією. Пишу на тему фінансів, заробітку, бізнес-ідей. Перевіряю різноманітні способи заробітку, тестую ресурси, викриваю шахраїв. Ну і створюю про це матеріали. Переглядайте мої статті та будьте в курсі актуальних новин зі світу заробітку.
Попередній запис
Бізнес ідеї 2024: десятки варіантів, які принесуть гроші
Наступний запис
Варіанти заробітку 2024: прибуткові ідеї
Залишити відповідь
Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов'язкові поля позначені *