Notcoin монети: фаза майнінгу завершена, що буде далі?

Notcoin монети

Notcoin монети

У понеділок, 1 квітня, розробники заявили, що Notcoin монети отримати тепер неможливо. Фаза майнінгу завершена. Користувачі більше не можуть заробляти NOT, тапаючи по екрану та запрошуючи друзів. Розбираємося, чого очікувати далі.

Notcoin монети – майнінг завершено

Про зупинку фазу майнінгу всіх попереджали заздалегідь. Тому кожен, хто хотів накопичити більше токенів, мав час зробити це. Особливо вигідно було заробляти Ноткоїн в останній день майнінгу. Від самого ранку бот був щедрий і за кожне натискання по екрані нараховував Х55 від заробленої кількості монет.

У вас, мабуть, виникає логічні запитання – чи не пропадуть токени, як їх вивести та продати.

Як продати Notcoin за гроші

Зароблені монети залишаються в кожного на балансі. Як розумію з повідомлень розробників, обміну на ваучери більше не буде.

Торгівля ваучерами показала, як люди торгують токенами, за скільки продають свій досвід та монети. Далі, як розумію, з’явиться можливість напряму вивести зароблені ноткоїни на свій криптогаманець.

Тепер очікуємо на нову вазу цієї криптовалюти. Наразі вона у розробці та стане доступною вже найближчим часом. Поки ж потрібно набратися терпіння. До речі, а ви накопичували монети? Скільки вдалося заробити від початку старту проєкту? Напишіть в коментарі, дуже цікаво дізнатися.

Лістинг Notcoin

Майнінг завершено, тепер готуємося до лістингу. Якщо ваучери можна було продавати +- по 50 доларів за 10 млн монет (у найкращі часи по 200-250 $), то після виходу на ринок ціна може змінитися. Токен має шанси як суттєво здорожчати, так і здешевіти. Тут вже вгадати просто нереально.

Читайте усі найновіші та найцікавіші новини у нашому телеграмі.

Чому лістинг ще не відбувся? Розробники дали відповідь і на це питання. Потрібний час, щоб забезпечити плавний перехід для власників токенів, інтегрувати монету в блокчейн та екосистему. До початку лістингу вивід монет із бота буде недоступний. Але обмін ваучерами (хто вже придбав їх) не обмежуватимуть

Стежу за оновленнями Notcoin та їхніх соцмереж. Підписуйтесь на мій Телеграм-канал. Там публікую всі найновіші матеріали та останні новини зі світу заробітку.

Читайте більше матеріалів про бізнес-ідеї:

Опублікував(ла)Rostyslav Keverskiy
Вітаю на ресурсі "Як заробити гроші". Я Ростислав К. – автор матеріалів. Закінчив факультет журналістики та маю багаторічний досвід роботи у топових ЗМІ України. Після понад 5 років роботи в новинній журналістиці дали мені чимало знань, тому вирішив створити власний блог та ділитися з вами цінною інформацією. Пишу на тему фінансів, заробітку, бізнес-ідей. Перевіряю різноманітні способи заробітку, тестую ресурси, викриваю шахраїв. Ну і створюю про це матеріали. Переглядайте мої статті та будьте в курсі актуальних новин зі світу заробітку.
Попередній запис
Додатковий заробіток на дому, ідеї для роботи з дому
Наступний запис
Sweatcoin курс до гривні: скільки коштує криптовалюта
Залишити відповідь
Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов'язкові поля позначені *