Заробіток на повному пасиві: 5 ідей офлайн

заробіток на пасиві, повний пасив, заробіток офлайн, заробіток онлайн

Заробіток на повному пасиві

Заробляти кошти, при цьому практично нічого не роблячи, мріє кожен. Розглянемо п’ять ідей про заробіток на повному пасиві з високою дохідністю. Починайте вже зараз змінювати своє життя, щоб у майбутньому мати багато джерел доходів та не залежати від роботи.

Ідеї про заробіток на повному пасиві

Усі ідеї стосуються отримання грошей не в мережі, а офлайн. Кому цікаво як заробити на пасиві в інтернеті, то лінк на корисну статтю наприкінці цієї новини.

  1. здача авто в оренду;
  2. оренда нерухомості;
  3. банківський вклад;
  4. прокат корисних речей;
  5. кошти від держави.

Здача авто в оренду

Транспортний засіб – це відмінне джерело пасивного доходу. Як варіант, можна здавати авто для роботи в таксі. Якщо у вас ретро-авто або ж преміум-клас, то можна здавати в оренду на різноманітні святкові заходи типу весілля, дівич-вечора та іншого.

Не забувайте звертати увагу на водійський стаж людини, яка орендує авто, і те, як часто вона потрапляє в аварії.

Оренда нерухомості

Найкраща інвестиція – це здача в оренду нерухомості. Найвищий дохід (понад 10-12 % річних) приносять місця для стоянки авто, склади, комерційні приміщення під офіси та гаражі.

Житло найвигідніше здавати подобово. Ціна зростає, якщо поруч розташовані популярні туристичні місця або ж це центр міста. Не забувайте, що для хорошого заробітку необхідно зробити сучасний ремонт, регулярно прибирати кімнати, а також не забувати про рекламу. Найвищим попитом в орендарів користуються невеликі квартири-студії.

Банківський вклад – заробіток на повному пасиві

Це найпростіший заробіток на повному пасиві офлайн. Ви ставите кошти на депозит у банк та за підсумками року отримуєте невеликий прибуток. Державою застраховані вклади до 350 тисяч гривень. Відсотки заробітку невеликі, спосіб підійде тим, хто має «зайві» гроші та хоче зберегти їх і примножити.

Для того, щоб дохід був хоча б трохи відчутний, необхідно інвестувати мінімум 100 тисяч гривень. Чи доцільно робити це під час війни вирішувати лише вам.

Прокат корисних речей

Це досить цікавий спосіб пасивного заробітку, який передбачає надання різноманітних речей у тимчасове користування.

У прокат можна здавати ігрові приставки, настільні іграшки, вечірні та весільні сукні. А також туристичний інвентар (спальники, посуд для походів, намети, наплічники), спортивний інвентар (електросамокати, тренажери, велосипеди).

Читайте усі найновіші та найцікавіші новини у нашому телеграмі.

Дрібні речі можна здавати в оренду через безкоштовні майданчики для торгівлі. Дорогі речі або ж послуги для бізнесу (типу будівельна техніка в оренду) необхідно здавати офіційно, зареєструвавши ТОВ або ІП.

Пасивні кошти від держави

В Україні передбачена низка державних виплат. Сподіваємося, що вони вам не знадобляться, але кому допомагає держава для загального розвитку знати потрібно. Виплачують кошти по догляду за дитиною до досягнення 1,5-річного віку, за дитиною інвалідом.

Передбачена допомога по безробіттю, є субсидії для відкриття бізнесу, по вагітності та пологах, допомога донорам, учасникам війни, інвалідам, ексв’язням концтаборів.

Також виділяють субсидії на оплату комунальних послуг, будівництво або ж купівлю житла. Отримати пасивний дохід від держави можуть багатодітні сім’ї, незаможні громадяни. Підприємцям-початківцям добитися допомоги від країни досить складно, адже кількість субсидій на підтримку бізнесу обмежена.

Читайте більше матеріалів про бізнес-ідеї:

Опублікував(ла)Rostyslav Keverskiy
Вітаю на ресурсі "Як заробити гроші". Я Ростислав К. – автор матеріалів. Закінчив факультет журналістики та маю багаторічний досвід роботи у топових ЗМІ України. Після понад 5 років роботи в новинній журналістиці дали мені чимало знань, тому вирішив створити власний блог та ділитися з вами цінною інформацією. Пишу на тему фінансів, заробітку, бізнес-ідей. Перевіряю різноманітні способи заробітку, тестую ресурси, викриваю шахраїв. Ну і створюю про це матеріали. Переглядайте мої статті та будьте в курсі актуальних новин зі світу заробітку.
Попередній запис
Писати коментарі за гроші: сайти, на яких можна заробити
Наступний запис
Контекстна реклама та її переваги
Залишити відповідь
Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов'язкові поля позначені *