Писати коментарі за гроші: сайти, на яких можна заробити

Писати коментарі за гроші

Чи реально писати коментарі за гроші

Можливостей заробити кошти онлайн щоразу з’являється все більше. Вже давно чув, що пропонують писати коментарі за гроші. Розбираємося, чи варто займатися таким способом.

Як писати коментарі за гроші

Знайшов у мережі кілька зарубіжних сайтів, які пропонують отримувати $$$ за написання коментарів. Що ж, вирішив перевірити такі ресурси:

  1. PostJoint;
  2. SeedingUp;
  3. LinkFromBlog;
  4. групи в Фейсбуці;
  5. SponsoredReviews.

Написання коментарів в інтернеті

PostJoint. Одразу розчарування. Сайт змінив тематику і жодних пропозицій писати коментарі на цьому американському ресурсі я не знайшов. Одразу виникла здогадка, що і наступні додатки будуть такими ж.

SeedingUp – німецький сервіс для написання та замовлення коментарів. Тематика також змінена. Тепер це сайт, який пропонує замовлення реклами у блогерів та інших ресурсів. Ще один мінус.

LinkFromBlog. Тут взагалі недійсний домен. Американський проєкт закрився, а сам домен у продажі майже за 8 тисяч доларів. Нікому не потрібно? Дивно, статті про ці сайти написані менше року тому. Невже вони настільки невигідні, що так швидко закриваються?

Коментарі за гроші

Групи в Фейсбуці. У кількох спільнотах знайшов людей, які пропонують писати коментарі по 5 грн за одне повідомлення. Охочих надзвичайно багато було. Перевіряти не став, адже коментар стільки коштувати не може. З вірогідністю 99 % це звичайний обман. У кращому випадку ви напишете кілька коментарів й нічого не отримаєте. А в гіршому – хтось поведеться і злиє шахраям дані власної картки. Обходьте стороною такі повідомлення.

SponsoredReviewsЯк не дивно, але і цей ресурс швидко припинив своє існування. Заробити гроші, пишучи коментарі, вже не вийде. Адже навіть немає чого тестувати. Ще один мінус. Далі тестувати не став, адже це гибле діло.

Читайте усі найновіші та найцікавіші новини у нашому телеграмі.

Також є сайти, які пропонують писати коментарі за гроші українською та російською. Але їх використовувати в жодному разі не рекомендую, адже всі ці сервіси з рф. І користуватися ними – це неповага до себе, до наших захисників та України.

Не намагайтеся заробити на коментарях. Ця тема не приносить дохід. Якщо і вдасться щось заробити, то це будуть копійки, які не варті витраченого часу. Вивчайте корисні напрямки, що реально приносять гроші, а не шукайте, як максимально легко “заробити”.

Інші матеріали про заробіток:

Опублікував(ла)Rostyslav Keverskiy
Вітаю на ресурсі "Як заробити гроші". Я Ростислав К. – автор матеріалів. Закінчив факультет журналістики та маю багаторічний досвід роботи у топових ЗМІ України. Після понад 5 років роботи в новинній журналістиці дали мені чимало знань, тому вирішив створити власний блог та ділитися з вами цінною інформацією. Пишу на тему фінансів, заробітку, бізнес-ідей. Перевіряю різноманітні способи заробітку, тестую ресурси, викриваю шахраїв. Ну і створюю про це матеріали. Переглядайте мої статті та будьте в курсі актуальних новин зі світу заробітку.
Попередній запис
Скільки можна заробити на перекладі текстів в інтернеті
Наступний запис
Заробіток на повному пасиві: 5 ідей офлайн
Залишити відповідь
Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов'язкові поля позначені *