Ноткоін останні новини: запустили премаркет токена NOT

Ноткоін останні новини

Ноткоін останні новини

У березні Ноткоін отримав “друге життя”. Цей токен знову у всіх на слуху. Чого лише вартий запуск обміну токенів на ваучери та продаж їх за реальні гроші на Notcoin Pre-Market. На цьому цікава інформація не закінчилася. Розповім про Ноткоін останні новини.

Премаркет токена NOT: Ноткоін останні новини

Відома в світі криптобіржа Байбіт заявила, що з 25 березня (о 12 годині) було відкрито премаркет для токена NOT (Notcoin) на позабіржовій Р2Р платформі. Простими словами, користувачі зможуть продати токени на біржі ще перед офіційним лістингом цієї криптовалюти. На майданчику Байбіт відбуватиметься попередня торгівля токенами Notcoin.

ОНОВЛЕНО! Notcoin зупиняє майнінг монет! Читайте детальніше про це ТУТ – https://www.trip-ukraine.com.ua/2024/03/25/notcoin-zupyniaie-majninh-monet-zalyshylos-kilka-dniv/

Деякі користувачі вже змогли продати токени по ціні 0,0001 $ за монету. Це найвищі показники Якщо написати зрозуміліше, то 10 млн токенів NOT продавали в середньому по 60 доларів. Торги активно тривають, тому якщо хтось хоче продати токени вже зараз, то ось посилання для торгівлі Notcoin на ByBit. Були і проходи по 70-80 $ за 10 млн монет.

Як продати Notcoin на ByBit

Щоб продати Ноткоіни на премаркеті ByBit необхідно сплатити невелику комісію. Трішки переглянув інформацію та встановив такі цифри:

2 % від суми угоди – комісія тейкера з покупця;
2 % – комісія мейкера з покупця;
2 % – комісія тейкера з продавця;
2 %  – комісія мейкера з продавця.

Торгівля відкрита та доступна будь кому.

Така новина може означати, що вже у найближчі дні розробники Ноткоін запустять офіційний лістинг токена й продати монети зможуть всіх охочі. Точну ціну спрогнозувати досить складно, але продаж ваучерів дав хоча б мінімальне уявлення, що криптовалюта матиме хорошу ціну. На старті торгів ваучерами 10 млн токенів люди продавали по 220-250 доларів. І було чимало покупців. Зараз ціна ваучерів складає орієнтовно 50 доларів за 10 мільйонів монет. Це станом на 25 березня. Криптовалюта TON (саме за неї можна купити ваучери) здорожчала до рекордних показників і продовжує дорожчати. Якщо до початку випуску ваучерів Тонкоін коштував орієнтовно 2 долари, то вже за місяць ціна зросла до понад 5 $.

Читайте усі найновіші та найцікавіші новини у нашому телеграмі.

“Додавання токенів NOT на нашу платформу для торгівлі на премаркеті — значний крок вперед, завдяки якому  користувачі зможуть отримати доступ до токенів , перш ніж вони стануть доступними для спотової торгівлі. Завдяки ексклюзивному доступу наші користувачі зможуть отримати токени NOT ще до їхнього виходу на ринок і заздалегідь зафіксувати ціну купівлі/продажу. Це інноваційний підхід до пропозицій щодо торгівлі, які ми коли-небудь надавали”, – заявили представники ByBit.

Ось такі Ноткоін останні новини. Наразі ж чекаємо нової інформації, адже напередодні лістингу Ноткоіна стає все спекотніше. Нам ж наразі залишається продовжувати накопичувати монети та сподіватися, що згодом токени вдасться вигідно продати. Хто зна, можливо Notcoin колись коштуватиме набагато більше.

Інші матеріали про заробіток:

Опублікував(ла)Rostyslav Keverskiy
Вітаю на ресурсі "Як заробити гроші". Я Ростислав К. – автор матеріалів. Закінчив факультет журналістики та маю багаторічний досвід роботи у топових ЗМІ України. Після понад 5 років роботи в новинній журналістиці дали мені чимало знань, тому вирішив створити власний блог та ділитися з вами цінною інформацією. Пишу на тему фінансів, заробітку, бізнес-ідей. Перевіряю різноманітні способи заробітку, тестую ресурси, викриваю шахраїв. Ну і створюю про це матеріали. Переглядайте мої статті та будьте в курсі актуальних новин зі світу заробітку.
Попередній запис
Корисні додатки та сайти для заробітку
Наступний запис
Notcoin зупиняє майнінг монет: залишилось кілька днів
Залишити відповідь
Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов'язкові поля позначені *