Реферати на замовлення: вигідна ідея для заробітку

реферати на замовлення, курсові на замовлення, дипломні, магістерські на замовлення

Реферати на замовлення

Писати реферати, курсові, дипломні, магістерські чи інші роботи надзвичайно вигідно. Якщо ви вмієте працювати з текстами, редагувати їх та робити унікальними чи писати з нуля, то ця робота точно для вас.

Кожен з нас навчався у школі, в коледжі чи університеті. Як важко було або лінь написати реферат, дипломну роботу чи магістерську. Розповім, як можна на цьому заробити. 

Скільки коштують реферати на замовлення

Якщо ви грамотні та маєте терпіння, то з легкістю можна писати реферати на замовлення. Також дипломи та курсові. Винагорода за таку не легку працю досить пристойна.

Ціноутворення може бути різним. У середньому за сторінку реферату просять орієнтовно 5-20 гривень. Мінімальна вартість – 60 гривень. Якщо у вас багато відгуків, сформований рейтинг та багато замовлень, то вартість написання можна суттєво збільшити. Моніторте ціни, адже вони постійно змінюються.

Бакалаврська робота на замовлення стартує від 4 до 22 гривень за сторінку (мінімальна 500 грн). Магістерська робота на замовлення – 5-25 гривень за одну сторінку (мінімальна ціна 1500 гривень). Ціна курсової роботи – 5-20 гривень (мінімальна 100).

Це лише ціни, від яких можна відштовхуватися. Завжди потрібно аналізувати вартість у конкурентів. Також на оцінку роботи впливають вимоги до матеріалу, предмет, графічна інтерпретація результату.

Термін написання

Зазвичай, на виконання замовлення потрібно кілька днів. Якщо робота складніша, то кілька тижнів. Тому до вас мають звертатися завчасно. Якщо ж замовлення термінове – то за позачергове виконання можна брати на 20-40 % вищу оплату.

Як збільшити дохід

Якщо до вас звертатиметься багато людей, то згодом можна зареєструватися як приватний підприємець та відкрити власний офіс, створити сайт. Так у клієнтів буде більша довіра до Вас. До цього клієнтів можна шукати на безкоштовних майданчиках типу олх, чи тематичних груп у соціальних мережах. Також відмінно допомагають знаходити замовлення різноманітні біржі фрілансу, яких у пошуку вдосталь.

Читайте усі найновіші та найцікавіші новини у нашому телеграмі.

Рекомендую співпрацювати зі студентами та тримати з ними зв’язок. Можна пропонувати знижки, якщо замовлень буде декілька (група студентів). Знайдіть університетські групи і все, що з ними пов’язано. Комунікація дозволяє підвищити дохід та отримувати набагато більше клієнтів.

Інші матеріали про заробіток:

Опублікував(ла)Rostyslav Keverskiy
Вітаю на ресурсі "Як заробити гроші". Я Ростислав К. – автор матеріалів. Закінчив факультет журналістики та маю багаторічний досвід роботи у топових ЗМІ України. Після понад 5 років роботи в новинній журналістиці дали мені чимало знань, тому вирішив створити власний блог та ділитися з вами цінною інформацією. Пишу на тему фінансів, заробітку, бізнес-ідей. Перевіряю різноманітні способи заробітку, тестую ресурси, викриваю шахраїв. Ну і створюю про це матеріали. Переглядайте мої статті та будьте в курсі актуальних новин зі світу заробітку.
Попередній запис
3D принтер: як розпочати бізнес з друку вдома
Наступний запис
Робота на літо для підлітків
Залишити відповідь
Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов'язкові поля позначені *