3D принтер: як розпочати бізнес з друку вдома

3D принтер заробіток

3D принтер для заробітку

Світ постійно змінюється. Відповідно, з’являються нові ідеї та способи заробітку. Розгляну такий цікавий бізнес, як 3D принтер.

Бізнес 3D принтер

Виробництво 3D товарів стає все популярнішим. Ця ніша для бізнесу наразі відносно вільна, тому зараз просто ідеальний час для старту.

Такий друк застосовують для виготовлення різноманітних товарів у медицині, автомобільній промисловості, для виробництва деталей до FPV-дронів. Навіть є велика компанія, яка за допомогою величезного 3D принтера за тиждень-два повністю будує будинок. Вражаюче, чи не так?

За допомогою такого принтера можна друкувати фактично будь-що. У нашому випадку йдеться не про величезну установку, а невеликий принтер, який можна встановити вдома та заробляти гроші.

Заробіток на 3D принтері

Можна створювати як дрібні деталі, так і різноманітні макети, прототипи. Для придбання звичайного принтера з опцією друку 3D доведеться викласти орієнтовно 800-2000 доларів. Сума зовсім не велика, зважаючи на те, який дохід можна отримати.

Також знадобиться сировина для друку та комп’ютер, щоб управляти принтером та створювати макети.

Проаналізуйте попит, визначте, які послуги цікавлять клієнтів найбільше. Після цього обирайте принтер та масштабуйте власну діяльність.

Існує багато різних матеріалів для друку на принтері. Це може бути як папір, так і гіпс, пластик, метали чи навіть пісок.

Новачки найчастіше використовують принтери варіанту FDM (загугліть). Пристрій відповідає критерію ціна-якість. Сировина для друку зовсім не дорога. Собівартість виробів низька, а якість – висока. Також відзначу простоту та дешевизну обслуговування принтера.

Реєстрація бізнесу

Для старту роботи нам підійде навіть відкриття ФОП. Якщо ж бізнес відкриває кілька осіб, то знадобиться оформлення ТОВ.

Стати фізичною особою-підприємцем дуже просто. Оформити можна в Дії за кілька днів.

Сертифікації для продукції, отриманої на принтері, не потрібно, адже це не передбачено законом. Також можна працювати без дозволу на роботу та ліцензії.

3D принтер: інвестиції в старт бізнесу

Необхідно придбати:

  • принтер – орієнтовно 30-35 тисяч гривень;
  • комп’ютер – залежить від вас;
  • сировина для друку – 10 тис.;
  • реклама – 5000 грн;
  • оренда приміщення – 10 000 грн або безкоштовно, якщо маєте місце вдома.

Читайте більше цікавих матеріалів унашому телеграмі.

До щомісячних витрат відносимо оплату комуналки (орієнтовно 1000 гривень), витратні матеріали (10 тис.), 15 % податку, зарплата працівникам (20-30 тис.). Але на старті можна працювати самостійно.

Дохід бізнесу

Собівартість продукції розраховують за грамами. Одна робоча зміна здатна виготовити на принтері орієнтовно 300 грамів виробів. Це виходить +- 5 тисяч гривень за добу.

Якщо відняти витрати та податки, то отримаємо 60-80 тис. гривень чистого доходу за місяць. Але це при умові, що замовлення у вас будуть постійно. На старті таких результатів досягнути не просто, але реклама чудово в цьому допомагає.
Звичайний принтер за 1000 доларів окуповується дуже швидко. Якщо ж ви хочете друкувати сувенірну продукцію, то такий принтер вартуватиме вже мінімум 1,5 млн гривень. А окупити вкладення зможете лише через 2 роки.

Читайте більше матеріалів про бізнес-ідеї:

Опублікував(ла)Rostyslav Keverskiy
Вітаю на ресурсі "Як заробити гроші". Я Ростислав К. – автор матеріалів. Закінчив факультет журналістики та маю багаторічний досвід роботи у топових ЗМІ України. Після понад 5 років роботи в новинній журналістиці дали мені чимало знань, тому вирішив створити власний блог та ділитися з вами цінною інформацією. Пишу на тему фінансів, заробітку, бізнес-ідей. Перевіряю різноманітні способи заробітку, тестую ресурси, викриваю шахраїв. Ну і створюю про це матеріали. Переглядайте мої статті та будьте в курсі актуальних новин зі світу заробітку.
Попередній запис
10 найкращих товарів для продажу в 2024 році
Наступний запис
Реферати на замовлення: вигідна ідея для заробітку
Залишити відповідь
Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов'язкові поля позначені *