Ціна Notcoin: скільки можна заробити, продавши ваучери

ціна Notcoin

Ціна Notcoin

Обмін монет Ноткоїн на ваучери, які можна продати, працює вже для всіх гравців чат-бота. Яка ж зараз ціна Notcoin?

Яка ціна Notcoin зараз

Раніше скептики заявляли, що проєкт Ноткоїн це мильна бульбашка, яка не принесе користувачам нічого, окрім витраченого часу. Як бачимо, на ділі все виявилося далеко не так.

ОНОВЛЕНО! Notcoin зупиняє майнінг монет! Читайте детальніше про це ТУТ – https://www.trip-ukraine.com.ua/2024/03/25/notcoin-zupyniaie-majninh-monet-zalyshylos-kilka-dniv/

На старті обміну Notcoin на ваучери можна було добряче заробити. Відстежував продажі на ринку Notcoin Pre-Market. У піковий час ваучери на 10 млн монет спокійно продавали за 230-250 доларів. Погодьтеся, дуже пристойна сума. Але було дивно, що в час пікових цін обмін токенів на ваучери працював для обмеженого кола осіб. Збіг чи розробники надали комусь привілеї?

До речі, ваучери можна випустити лише на 10 або 100 млн токенів. Коли Ноткоїн вийде на ринок ці ваучери почнуть обмінювати на реальну криптовалюту. Наразі ж це просто сертифікати, за які люди платять гроші.

Як обміняти Notcoin на ваучери

  1. натискаємо на кнопку Trade в головному меню чат-бота;
  2. тиснемо Notcoin – Voucher та продовжити;
  3. обираємо ваучер на 10 або 100 млн токенів;
  4. приєднуємо криптогаманець ТОN та сплачуємо комісію за конвертацію (0,06 TON за 10 млн монет);
  5. отримуємо ваучер на криптогаманець.

Щоб продати ваучер переходимо на Notcoin Pr

Читайте усі найновіші та найцікавіші новини у нашому телеграмі.

До речі, в правилах пише, що за продаж ваучера сервіс бере комісію в розмірі 20 % від суми. Правда це чи ні я не перевіряв, тому сказати не можу. Свої монети накопичую та чекаю виходу Ноткоїна на ринок.

За скільки можна продати Ноткоїн: ціна Notcoin

На Notcoin Pre-Market вказано, що станом на 19 березня середня вартість ваучера на 10 млн монет складає 8 TON.

Ціна криптовалюти TON наразі складає 3,66 долара з 1 монету. Множимо і виходить, що ваучер на 10 лямів в середньому можна продати за 29,28 $. Не багато, якщо чесно. Ще в другий тиждень березня ціни були суттєво вищі.

Я б радив не продавати зараз ваучери та не випускати їх. Якщо відняти комісії, то заробите не так і багато. Рекомендую дочекатися виходу Notcoin на ринок і тоді вже робити висновки. Не виключено, що так вдасться заробити більше. Але не забуваємо, що це схоже до лотареї. У будь-який момент проєкт може здутися і власники монет залишаться ні з чим.

Інші матеріали про заробіток:

Опублікував(ла)Rostyslav Keverskiy
Вітаю на ресурсі "Як заробити гроші". Я Ростислав К. – автор матеріалів. Закінчив факультет журналістики та маю багаторічний досвід роботи у топових ЗМІ України. Після понад 5 років роботи в новинній журналістиці дали мені чимало знань, тому вирішив створити власний блог та ділитися з вами цінною інформацією. Пишу на тему фінансів, заробітку, бізнес-ідей. Перевіряю різноманітні способи заробітку, тестую ресурси, викриваю шахраїв. Ну і створюю про це матеріали. Переглядайте мої статті та будьте в курсі актуальних новин зі світу заробітку.
Попередній запис
10 способів заробітку грошей в інтернеті
Наступний запис
Способи заробітку онлайн: перспективні та прибуткові варіанти
Залишити відповідь
Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов'язкові поля позначені *