Заробіток Notcoin по-новому? Розробники анонсували зміни

Заробіток Notcoin по-новому

Заробіток Notcoin зміниться?

14 березня обмін монет Ноткоїн на ваучери став доступний для всіх гравців чат-бота. Тепер будь-хто може накопичити 10 млн монет та продати ваучер на них на біржі Notcoin Pre-Market. Заробіток Notcoin по-новому?

Розповім, скільки зараз в середньому коштує 1 млн токенів та які зміни анонсували засновники цієї монети.

Скільки коштує Notcoin зараз

Це офіційна інформація, взята зі сайту, де користувачі з усього світу продають ваучери. Отож, згідно зі статистикою, станом на 15 березня середня вартість 10 млн монет = 12 токенів TON.

До речі, TON це офіційна криптовалюта, яку створили засновники Телеграму та Ноткоїна. Зробили хитро, що дозволили купувати монети не за долари, а за TON. Додатковий заробіток отримали.

Курс TON складає 4,39 $ за 1 монету. Після того, як з’явилась функція обміну Notcoin на ваучери Тонкоін здорожчав за останні два тижні майже на 100 %. Геніальне рішення від засновників. Але курс Тонкоіна постійно змінюється. За кілька годин після написання статті цей токен коштував вже 3,85 долара.

Повертаємось до Ноткоїна. 10 млн монет коштує орієнтовно 50 $. Наголошу, що це середня ціна і вона змінюється, якщо курс TON зростає чи дешевіє! Але мінуси є. Кілька днів тому (на старті випуску токенів), вартість 10 млн монет досягала 250 доларів. А це вже була сума ого-го. Як гравці почали масово продавати ваучери, то ціна впала фактично в 6 разів. Скільки коштуватиме надалі поки невідомо.

Оновлення Ноткоїн – очікується заробіток Notcoin по-новому?

Тепер про останні новини. 15-го березня вночі розробники заявили, що минулої доби монетний двір колекції Pre-Market Vouchers відкрили абсолютно для всіх користувачів. За короткий термін він став найбільшою колекцією спільноти у The Open Network.

Не обійшлося і без дивних слів.

“Незабаром все зміниться, наступний етап довший і вимагає вашої участі на новому рівні”, – заявили в Notcoin. От і здогадуйтесь, що вони мали на увазі. Чи довгоочікуваний вихід монети на ринок наприкінці березня або на початку січня, чи ще якісь нововведення.

Читайте усі найновіші та найцікавіші новини унашому телеграмі.

До речі, вночі осіб, які обміняли Ноткоїн на ваучери, було понад 43 тисячі. Багатенько. Ваучер можна отримати лише тоді, коли на вашому рахунку буде 10 млн монет.

Як бачимо, заробіток Notcoin знову стає шалено популярний. Цікаво почути критиків, які казали, що на цьому буде нереально заробити. Як бачимо, токени мають вартість. І то не малу. Також у Ноткоїн запустили роздачу монет та криптовалюти TON.

Інші матеріали про заробіток:

Опублікував(ла)Rostyslav Keverskiy
Вітаю на ресурсі "Як заробити гроші". Я Ростислав К. – автор матеріалів. Закінчив факультет журналістики та маю багаторічний досвід роботи у топових ЗМІ України. Після понад 5 років роботи в новинній журналістиці дали мені чимало знань, тому вирішив створити власний блог та ділитися з вами цінною інформацією. Пишу на тему фінансів, заробітку, бізнес-ідей. Перевіряю різноманітні способи заробітку, тестую ресурси, викриваю шахраїв. Ну і створюю про це матеріали. Переглядайте мої статті та будьте в курсі актуальних новин зі світу заробітку.
Попередній запис
Заробіток на опитуваннях Poll Pay: скільки вдалося заробити
Наступний запис
Ідеї для заробітку зараз: 9 способів отримати гроші
Залишити відповідь
Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов'язкові поля позначені *