Notcoin ваучер: за скільки можна продати ваучери Ноткоїн (200-250 $)

Notcoin ваучер

Notcoin ваучер

Нещодавно розробники популярного проєкту від Телеграм під назвою Ноткоїн запустили випуск ваучерів з монетами та дозволили їх продавати. Поговоримо про Notcoin ваучер. Як отримати ці ваучери та за скільки їх продають на біржах.

Обмін Notcoin ваучер

У користувачів чат-бота з’явилася 4-та вкладка. Розробники крім кнопок Frens, Earn та Boosts додали опцію Trade. Але вона працювала певний час і зникла. Скоро стане доступною для всіх власників монет.

ОНОВЛЕНО! Notcoin зупиняє майнінг монет! Читайте детальніше про це ТУТ – https://www.trip-ukraine.com.ua/2024/03/25/notcoin-zupyniaie-majninh-monet-zalyshylos-kilka-dniv/

Але чимало гравців вже обміняли токени на ваучери та продають їх на офіційному маркетплейсі від Ноткоїн – Getgems. Там необхідно перейти на вкладку Notcoin Pre-Marker та виставити ваучери на продаж або зробити ставку, щоб придбати їх. Можна випускати ваучери на 10 або 100 млн монет. Інших сум поки немає.

Як випустити ваучери та отримати їх на криптовалютний гаманець писав у попередньому матеріалі. Цю статтю можна прочитати ТУТ.

Якщо ж ви новачок і хочете почати отримувати монети, то реєструйтеся за моїм посиланням – https://t.me/notcoin_bot?start=rp_9390813.

За скільки можна продати монети Notcoin

Варто зазначити, що наразі продаються лише ваучери. Обміняти їх реальну криптовалюту власники зможуть після виходу Notcoin на біржу. Зараз ж можна просто купити ці ваучери в інших гравців та очікувати на лістинг. Але якщо монета нічого майже не коштуватиме? Ну це таке, адже наша мета продати ваучери, а не чекати на лістинг. Хоча я чекатиму, адже є шанс, що тоді монети коштуватимуть більше.

Суть цього матеріалу – визначити, які реальні ставки на Notcoin ваучер роблять люди на аукціоні. Є і фіксовані ціни, але їх не розглядатиму.

А ще більше цікавих матеріалів унашому телеграмі.

Отож, мінімальна ціна на 1 млн монет Notcoin (продаж від 10 млн) складає 6,8 TON (крипта Телеграму, за яку можна придбати Ноткоїни). Якщо перевести в долари, то виходить 21 долар +-. Тобто, 10 млн монет = 210 доларів. Наголошу, що це мінімальна ціна. Бачив ставки на аукціонах і по 250 доларів. Це дуже солідно, враховуючи заяви скептиків, які прогнозували, що Ноткоїн очікує провал.

Після того, як обмін ваучерів став доступний для всіх, їхня ціна суттєво знизилася. І тепер за 10 млн монет дають мінімум 10,1 TON. Тобто, орієнтовно 44 долари.

Інші матеріали про заробіток:

Опублікував(ла)Rostyslav Keverskiy
Вітаю на ресурсі "Як заробити гроші". Я Ростислав К. – автор матеріалів. Закінчив факультет журналістики та маю багаторічний досвід роботи у топових ЗМІ України. Після понад 5 років роботи в новинній журналістиці дали мені чимало знань, тому вирішив створити власний блог та ділитися з вами цінною інформацією. Пишу на тему фінансів, заробітку, бізнес-ідей. Перевіряю різноманітні способи заробітку, тестую ресурси, викриваю шахраїв. Ну і створюю про це матеріали. Переглядайте мої статті та будьте в курсі актуальних новин зі світу заробітку.
Попередній запис
10 найкращих вакансій для підлітків
Наступний запис
Заробіток в інтернеті 2024: топ-4 ідеї
Залишити відповідь
Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов'язкові поля позначені *