Як заробити гроші за годину: прості способи

як заробити гроші за 1 день, гроші, як заробити, заробіток, способи заробітку

Як заробити гроші за годину

У кожного в житті виникає ситуація, коли терміново потрібні гроші. Або ж є основна робота, однак хочеться швидко підзаробити. Розглянемо кілька найпростіших варіантів, як заробити гроші за годину. 

4 способи, як заробити гроші за годину

Список ідей, про які розповідатиму далі дещо детальніше:

  1. зйомка у масовці;
  2. опитування за гроші;
  3. робота промоутером;
  4. здача крові за гроші.

Описані нижче способи стануть в нагоді, якщо вам терміново потрібні гроші й не знаєте, де їх заробити.

Зйомка у масовці

В інтернеті є чимало оголошень на сайтах із кастингами про те, що потрібні люди для знімання у масовці. Часто зміна може тривати як годину, так і декілька годин. Чудовий спосіб отримати легкі гроші. Однозначно варто спробувати, адже це цікаво та прибутково.

Опитування за гроші

Чимало варіантів опитувань за гроші можна знайти в інтернеті. Творці опитування таким чином досліджують певну тему, а респонденти – отримують кошти за висловлення власної думки. Можу від себе рекомендувати цей сайт з опитуваннями. Перевірений і точно виплачує зароблені кошти. Для виводу достатньо накопичити 50 гривень (500 балів). 

Робота промоутером

У жвавих районах міст можна влаштуватися промоутером. Це швидкі гроші за нетривалий час. Матимете вільний графік та погодинну оплату. Основне – не боятися комунікувати з людьми та вправно роздавати листівки чи рекламувати послуги.

Читайте більше цікавих матеріалів унашому телеграмі.

Здача крові за гроші

Ще один варіант, як отримати гроші за 1 годину, – це здати кров. Підійде особам, які досягли 18-річного віку, не мають індивідуальної непереносимості, протипоказань та важать понад 50 кілограмів. Ваш здоровий організм принесе користь хворим людям, а ви – отримаєте за це грошову винагороду.

Читайте більше матеріалів про заробіток:

Опублікував(ла)Rostyslav Keverskiy
Вітаю на ресурсі "Як заробити гроші". Я Ростислав К. – автор матеріалів. Закінчив факультет журналістики та маю багаторічний досвід роботи у топових ЗМІ України. Після понад 5 років роботи в новинній журналістиці дали мені чимало знань, тому вирішив створити власний блог та ділитися з вами цінною інформацією. Пишу на тему фінансів, заробітку, бізнес-ідей. Перевіряю різноманітні способи заробітку, тестую ресурси, викриваю шахраїв. Ну і створюю про це матеріали. Переглядайте мої статті та будьте в курсі актуальних новин зі світу заробітку.
Попередній запис
5 способів, як можна заробляти в інтернеті
Наступний запис
10 найкращих вакансій для підлітків
Залишити відповідь
Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов'язкові поля позначені *