Як заробляти в інтернеті вдома: прибуткові ідеї

Як заробляти в інтернеті

Як заробляти в інтернеті

У теперішній час робота у багатьох галузях поступово переходить з режиму офлайн в онлайн. З’являється все більше прибуткових професій, які можна швидко освоїти та почати заробляти навіть лежачи на ліжку. Розглянемо, як заробляти в інтернеті вдома. 

3 ідеї, як заробляти в інтернеті

Розповім про 3 найприбутковіші напрямки. Якщо не вмієте, то не проблема, адже можна швидко навчитися навіть за допомогою безкоштовних відеоуроків та інформації з інтернеті. Далі детальніше про:

  1. відеомонтаж;
  2. розробку додатків та програмного забезпечення;
  3. роботу веб-майстром.

Відеомонтаж

Із кожним днем стає все більше людей, які займаються блогерством. Відповідно, їм необхідно монтувати відео. Автори відео, зазвичай,  не мають часу знімати та обробляти ролики самостійно, тому звертаються до осіб, які це вміють.

Вашими клієнтами можуть стати веб-майстри, СЕО-фахівці та відеоблогери. Саме вони найчастіше замовляють обробку відео. Замовлення та вакансії можна знайти на біржах фрілансу чи сервісах з оголошеннями.

Навчитися монтувати відео самостійно можна досить швидко. В інтернеті є чимало як безкоштовних, так і платних відеоуроків. На розмір заробітку впливатиме рівень складності замовлення. За простий монтаж тривалістю 5-10 хвилин можна просити 200-300 гривень. Складний монтаж коштуватиме вже від 500 гривень. Якщо мати хороше портфоліо та досвід, то в місяць можна заробляти орієнтовно 20 тисяч гривень. Але це мінімум. У багатьох монтажерів заробіток досягає і кількох тисяч доларів.

Розробка додатків та програмного забезпечення

Створення ігор чи корисних додатків у 21-му столітті затребувана послуга. Додатки здатні приносити розробникам чималі прибутки. Для розробки мобільних додатків необхідно купити ліцензійне ПЗ, з яким доведеться працювати. Можна розробити додаток самому або ж звернутися до фахівців. Далі виставляєте їх на Google Play та App Store й отримуйте дохід.

Можна створити додатки для Facebook на платформі Flash. Топові додатки можуть отримувати за брендування та рекламу орієнтовно 500 тисяч гривень щомісяця.

Або ж створюйте застосунки на замовлення та заробляйте гроші суто на розробці. Чи станьте посередником між клієнтом і виконавцем та отримуйте певну суму, організувавши офіс з надання послуг з розробки додатків та програмного забезпечення.

Робота веб-майстром — як заробляти в інтернеті

Послуги веб-майстрів будуть актуальні ще не одне десятиліття. Вони необхідні для будь-якого інтернет-проєкту. Такі професії, як верстальник, веб-дизайнер та програміст користуються популярністю. Роботу у цих сферах легко знайти як новачку, так і досвідченому фахівцю. На початкових етапах оплата проєктів буде нижчою.

Читайте більше цікавих матеріалів унашому телеграмі.

Починайте з простих замовлень та набирайтеся досвіду, створюйте портфоліо та через кілька місяців беріться за складніші замовлення. Основне завдання веб-майстрів – це створення сайтів. Фрілансери шукають замовників на біржах або через знайомих. Хто працює за наймом, то не шукає замовлення самостійно, а лише отримує та виконує завдання.

Отож, ми розглянули кілька способів, як заробляти в інтернеті вдома. Нижче посилання на інші наші цікаві та корисні матеріали про заробіток.

Читайте більше матеріалів про заробіток:

Опублікував(ла)Rostyslav Keverskiy
Вітаю на ресурсі "Як заробити гроші". Я Ростислав К. – автор матеріалів. Закінчив факультет журналістики та маю багаторічний досвід роботи у топових ЗМІ України. Після понад 5 років роботи в новинній журналістиці дали мені чимало знань, тому вирішив створити власний блог та ділитися з вами цінною інформацією. Пишу на тему фінансів, заробітку, бізнес-ідей. Перевіряю різноманітні способи заробітку, тестую ресурси, викриваю шахраїв. Ну і створюю про це матеріали. Переглядайте мої статті та будьте в курсі актуальних новин зі світу заробітку.
Попередній запис
Сайти для заробітку в інтернеті: перевірені ресурси
Наступний запис
Скільки заробляє програміст: середня зп популярної професії
Залишити відповідь
Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов'язкові поля позначені *