Заробіток в інтернеті в гривнях

Заробіток в інтернеті в гривнях

Заробіток в інтернеті в гривнях

Отримувати кошти онлайн та не ходити на роботу – мрія багатьох людей. Розповім вам про заробіток в інтернеті в гривнях. Який напрямок обрати, щоб мати гроші?

3 варіанти про заробіток в інтернеті в гривнях

Розгляну такі способи заробітку:

  1. блогерство;
  2. група в Телеграмі;
  3. робота на фрілансі.

Блогерство

Один з найпростіших способів, як заробити велику суму грошей вдома. Станьте блогером або ж запустіть власний сайт / блог.

Створювати відео на YouTube чи писати статті не так складно, як здається на перший погляд. Не обов’язково необхідно показувати себе в кадрі або щось говорити на камеру. Є чимало ніш, які можна знімати без обличчя, а озвучувати взагалі штучним інтелектом.

Дивіться, які ролики знімають успішні блогери, вносьте зміни від себе та починайте працювати в такому ж напрямку. Порад та відео-уроків, як стати блогером чи створити веб-ресурс, в інтернеті надзвичайно багато. Заробіток необмежений і може досягати як кількох сотень, так і десятків тисяч доларів. Все залежить від вас, обраної тематики, регулярності публікацій відео чи новин.

Створення групи в Телеграмі

Телеграм-спільноти також здатні принести хороший заробіток. Створіть кілька каналів на різні тематики та розвивайте їх. Або ж придбайте вже розкручені сторінки й заробляйте кошти на рекламі.

Продавати рекламу можна навіть тоді, коли у вас 500-2000 підписників. Саме від стількох фоловерів групи додають в каталоги різноманітні біржі реклами. У залежності від теми така кількість підписників здатна принести від 50 до 1000 гривень за пост.

Якщо ж розвиваєте спільноту самостійно, то можна “переганяти” трафік з Тік Току на вашу сторінку. Впевнений, у Тік Тоці під відео ви часто бачили слова “продовження в моєму тг” чи читайте далі в телеграмі.

Великі канали заробляють не мало. До прикладу, знаю власників кількох груп про бізнес, криптовалюту, фінанси. В одній з груп 95 000 підписників. За одну рекламу власник бере 2-4 тисячі доларів. А в місяць таких реклам може бути кілька. Ось вам і супер дохід.

Інший варіант – розкрутка спільнот та їх продаж. Досить вигідно. Зважаючи на ціни на рекламу, вартість самих груп теж велика. Інколи пабліки вартують стільки, що можна рік взагалі не працювати, продавши одну групу. Але не працювати не рекомендую, розвивайтеся та шукайте не одне, а кілька джерел доходів.

Робота на фрілансі – заробіток в інтернеті в гривнях

Фріланс-біржі відкривають перед нами надзвичайно великі можливості. Виконуйте різноманітні завдання онлайн у будь-який час та отримуйте за це гроші.

Основна перевага роботи на фрілансі – ви ні від кого не залежите й можете брати стільки завдань, скільки фізично готові виконати. Вийти на заробіток у тисячу доларів на фрілансі взагалі не проблема. Головне – сумлінно працювати й відмінно виконувати замовлення.

На старті буде не легко, адже необхідно накопичити відгуки та хороші оцінки про себе. Коли сформуєте рейтинг, то замовлень буде набагато більше й вартість ваших робіт також зросте. Виконані роботи завжди додавайте в папку під назвою “резюме”. Щоб наступним замовникам було що показати і вони могли переглянути на те, як ви працюєте.

Читайте більше цікавих матеріалів унашому телеграмі.

Напрямків роботи на фрілансі надзвичайно багато. Серед них: копірайтинг, дизайн, переклад текстів, програмування, просування, адміністрування, аудіо та відео, монтаж. А також аутсорсінг, бухгалтерія, створення додатків. І в кожній рубриці десятки підрубрик. Роботи надзвичайно багато. Якщо не спеціалізуєтеся в певному напрямку, то навчіться! Для опанування нової онлайн-професії необхідно кілька тижнів. Є чимало як безкоштовних курсів, так і платних. А також багато інформації в пошуку в вільному доступі.

Заробіток в інтернеті в гривнях існує. Варіантів дуже багато. Фраза “я нічого не вмію” – це лише звичайна відмазка, щоб не починати працювати і заробляти. Хто хоче досягнути успіху, той працює на старті ледь не цілодобово, а потім виходить на новий рівень й насолоджується життям. Не втрачайте шансів змінити життя на краще!

Читайте більше матеріалів про заробіток:

Опублікував(ла)Rostyslav Keverskiy
Вітаю на ресурсі "Як заробити гроші". Я Ростислав К. – автор матеріалів. Закінчив факультет журналістики та маю багаторічний досвід роботи у топових ЗМІ України. Після понад 5 років роботи в новинній журналістиці дали мені чимало знань, тому вирішив створити власний блог та ділитися з вами цінною інформацією. Пишу на тему фінансів, заробітку, бізнес-ідей. Перевіряю різноманітні способи заробітку, тестую ресурси, викриваю шахраїв. Ну і створюю про це матеріали. Переглядайте мої статті та будьте в курсі актуальних новин зі світу заробітку.
Попередній запис
Як заробити гроші вдома: 5 цікавих ідей
Наступний запис
Куди інвестувати гроші: ТОП-4 способи
Залишити відповідь
Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов'язкові поля позначені *