Біткоїн ціна: скільки зараз коштує Bitcoin

Біткоїн ціна

Біткоїн ціна

Після тривалого затишшя та коливань з курсом Bitcoin знову різко “вистрелив”. Останнім часом вартість  цієї криптовалюти стрімко зросла, а ті, хто встигнув придбати перед злетом, суттєво збільшили свій заробіток чи капітал. Тема матеріалу – Біткоїн ціна.

Біткоїн ціна зараз

Стаття оновлюватиметься щоденно, тому зберігайте собі в закладки, щоб моніторити вартість Bitcoin.

Станом на 15 березня ця крипта коштує в районі 71 тис. доларів. У порівнянні з минулим днем біткоїн здорожчав на 2,2 %.

За останні 7 днів вартість Bitcoin зросла на 10,82 %.

А ще на початку лютого ця криптовалюта коштувала 43 тисячі доларів. За останні 30 днів зростання склало 50,50 %. Чимало людей встигнули придбати біткоїн по мінімальній ціні. Їхній прибуток зріс фактично вдвічі.

Чому Біткоїн різко здорожчав

Одним із факторів стрибка ціни Bitcoin стало те, що компанія MicroStrategy придбала 3000 біткоїнів на 155 млн доларів. Після цього вартість токена збільшилась на понад 10 % за дві сесії й продовжує робити це далі.

Читайте більше цікавих матеріалів унашому телеграмі. Буду вдячний, якщо підтримаєте старання підпискою, це мотивує створювати більше цікавих матеріалів.

Також на зростання вплинула надмірна активність біткоїн-фондів, які зареєстровані у Сполучених Штатах Америки. Попит на токен суттєво зріс, а пропозиція зменшилася. Це призвело до стрімкого збільшення вартості криптовалюти. Загалом чинників є надзвичайно багато, тому кожна велика подія, рішення чи угода так чи інше впливає на курс.

Яким буде перебіг подій надалі спрогнозувати важко, але купувати Bitcoin по новій ціні зараз надто ризиковано. Швидше за все, настав вигідний час для того, щоб продати токени. Далі ціна монети може як продовжувати зростати, так і різко обвалитися. Точних прогнозів ніхто не дає, тому шанси 50 / 50.

Читайте більше матеріалів про заробіток:

Опублікував(ла)Rostyslav Keverskiy
Вітаю на ресурсі "Як заробити гроші". Я Ростислав К. – автор матеріалів. Закінчив факультет журналістики та маю багаторічний досвід роботи у топових ЗМІ України. Після понад 5 років роботи в новинній журналістиці дали мені чимало знань, тому вирішив створити власний блог та ділитися з вами цінною інформацією. Пишу на тему фінансів, заробітку, бізнес-ідей. Перевіряю різноманітні способи заробітку, тестую ресурси, викриваю шахраїв. Ну і створюю про це матеріали. Переглядайте мої статті та будьте в курсі актуальних новин зі світу заробітку.
Попередній запис
Сонячна електростанція: як запустити, дохід, що потрібно знати
Наступний запис
Як заробити гроші вдома: 5 цікавих ідей
Залишити відповідь
Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов'язкові поля позначені *