Реальний заробіток в інтернеті: 5 способів, які принесуть гроші

Реальний заробіток в інтернеті

Реальний заробіток в інтернеті

Знайти перевірені способи заробітку онлайн не так просто. Більшість ресурсів піарять варіанти, які взагалі не працюють. Я ж розгляну реальний заробіток в інтернеті. Без жодних схем чи незрозумілих дій.

5 способів, які гарантують реальний заробіток в інтернеті

  1. партнерські програми;
  2. створення сайту / блогу;
  3. продаж знань;
  4. інтернет-магазин;
  5. заробіток на іграх.

Партнерські програми

Залучайте клієнтів бізнесу за допомогою реферальних посилань та заробляйте на цьому гроші.

До прикладу, ви залучили клієнта в магазин техніки. Людина придбала планшет, а ви отримаєте за це 5-10 % від суми продажу. Якщо вартість покупки 10 тис. гривень, то ваша винагорода 500-1000 гривень. Все просто, вигідно та зручно.
Шукати партнерські програми можна просто в гуглі. Достатньо написати цю фразу в пошук і переглядати варіанти.

Розміщуйте посилання в соціальних мережах, у Тік Ток, Facebook, YouTube і так далі. Існують біржі партнерських програм, в каталозі яких сотні сайтів, з якими можна співпрацювати.

Створення сайту / блогу

Запустити власний блог або ж сайт теж надзвичайно хороший варіант для заробітку. При правильному підході високий дохід гарантовано. Навчитися всього можна з нуля навіть за допомогою безкоштовної інформації та відео в інтернеті.

Створити сайт чи блог просто. Є чимало як безоплатних, так і платних тем, які необхідно лише налаштувати. Також доведеться придбати доменне ім’я та хост (1000-1500 гривень на рік).

Головна запорука успіху – наповнення ресурсу корисними матеріалами, унікальними новинами та статтями. Якщо не вмієте писати, то зробіть це з допомогою штучного інтелекту.

На заробіток впливатиме тематика. Є дешеві ніші (новини), а є дорожчі (бізнес). За 1000 переглядів заробіток суттєво відрізнятиметься. Середній ресурс може спокійно приносити мінімум 500-1000 $ щомісяця. Монетизація відбувається через партнерську програму Google AdSense. Також можна напряму публікувати рекламні матеріали. Більше відвідувань сайту – вищий дохід.

Продаж знань

Якщо ви маєте знання в певній сфері та готові ділитися ними з людьми, то можна створити власний курс, тренінг або ж надавати консультації за гроші.

Кожна людина в чомусь спеціалізується. До прикладу, я можу надавати консультації з написань матеріалів, створення сайтів, SEO-оптимізації новин. Подумайте, в чому у вас багато знань та запускайте курс.

Продати курс не складно, адже зацікавлені клієнти готові платити за цінні знання, які стануть у нагоді. Вік живи – вік учись. Можна співпрацювати з партнерськими програмами і вони просуватимуть курс замість вас за фіксовану винагороду.

Реальний заробіток в інтернеті – створення магазину

Створення інтернет-магазину здатне принести великі кошти. Торгівля онлайн стає все популярнішою. Поступово люди приходять до того, що більшість покупок здійснюють не виходячи з дому.

Відкрити інтернет-магазин дешево. Є нагода охопити аудиторію з всієї країни або ж працювати за кордон. Вкладення в старт швидко окуповуються при грамотному плануванні, наповненні сторінки та налаштуванні реклами.

Якщо хочете працювати з мінімальними вкладеннями або взагалі без них, то розгляньте роботу по системі дропшипінг. У такому випадку не потрібно закуповувати товар, зберігати його на складі та надсилати. Все робитиме постачальник, а ваше завдання лише знаходити покупців.

Заробіток на іграх

Непогано заробляти можна також на іграх. Спосіб схожий до партнерських програм. Є чимало популярних ігор, в які за запрошення нових гравців виплачують винагороду.

Попитом користується Dota, World of Tanks, World of Warcraft та інші. Одним словом, шукайте топові проєкти. Залучення нових гравців це один зі способів заробітку на іграх.

Читайте більше цікавих матеріалів унашому телеграмі.

До прикладу, якщо хтось зареєструється за вашим посиланням та почне грати, то ви отримаєте за це 1-5 $. Чим більше залучених користувачів, тим вища винагорода. Можна і прокачувати акаунти та продавати їх. Або під час проходження гри відкривати чи заробляти цінні “плюшки” та продавати їх іншим геймерам. Торгівлю ведуть на внутрішніх біржах гри. Дорогі предмети продаються також не дешево.

Ось такий реальний заробіток в інтернеті. Без докладання зусиль успіху досягнути не вдасться. Хочете заробляти – працюйте не покладаючи рук, а потім кайфуйте від життя.

Читайте більше матеріалів про заробіток:

Опублікував(ла)Rostyslav Keverskiy
Вітаю на ресурсі "Як заробити гроші". Я Ростислав К. – автор матеріалів. Закінчив факультет журналістики та маю багаторічний досвід роботи у топових ЗМІ України. Після понад 5 років роботи в новинній журналістиці дали мені чимало знань, тому вирішив створити власний блог та ділитися з вами цінною інформацією. Пишу на тему фінансів, заробітку, бізнес-ідей. Перевіряю різноманітні способи заробітку, тестую ресурси, викриваю шахраїв. Ну і створюю про це матеріали. Переглядайте мої статті та будьте в курсі актуальних новин зі світу заробітку.
Попередній запис
Notcoin ціна: розробники зробили нову заяву про токен
Наступний запис
Сонячна електростанція: як запустити, дохід, що потрібно знати
Залишити відповідь
Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов'язкові поля позначені *