Notcoin ціна: розробники зробили нову заяву про токен

Notcoin ціна

Notcoin ціна

Епопея з Ноткоіном дещо вщухла. Після потужного старту майнити монети в чат-боті Telegram почала значно менша кількість людей. І це зрозуміло, адже розробники не робили нових заяв. Але 1 березня на офіційній сторінці з’явилася інформація про Notcoin ціна.

Notcoin ціна та вихід токена на ринок

Точну ціну наразі ніхто не оприлюднює, але з’явилося дещо краще. На сторінці крипти TON (монети Телеграму) оприлюднили підтвердження, що у найближчі тижні Notcoin запустить справжній токен та вийде на ринок.

ОНОВЛЕНО! Notcoin зупиняє майнінг монет! Читайте детальніше про це ТУТ – https://www.trip-ukraine.com.ua/2024/03/25/notcoin-zupyniaie-majninh-monet-zalyshylos-kilka-dniv/

На момент написання статті цей твіт вже переглянуло пів мільйона користувачів. Люди знову повертаються до бота, щоб майнити монети. Але чи дійсно ті, хто безкінечно тапали по екрану, отримають кошти за свої дії?

Поки спрогнозувати важко, але якщо розробники Ноткоін не виконають обіцянку та не вийдуть на ринок упродовж наступних тижнів, то користувачі остаточно втратять довіру в цей проєкт.

Очікуємо, що буде далі. Представники TON заявляли, що запуск токенів Notcoin запланований або на кінець березня, або на початок квітня. Це і раніше повідомлялося, але зараз знову підтвердили цей період.

Скільки може коштувати Notcoin

Щодо вартості, то лунало кілька заяв, але вони не офіційні.

Найближчою ж до реальності вважаю таке твердження. 3-5 $ – ймовірна ціна 100 тисяч монет Ноткоін. На мою думку, вартість буде ще нижчою. Але скільки б не коштував Notcoin ціна буде приємною для всіх, адже просто з нічого можна отримати гроші.

Читайте більше цікавих матеріалів унашому телеграмі.

Виникає логічне запитання – де розробники токена візьмуть гроші на лістинг? Все просто, у завданнях в чат-боті є досить багато реклами. Серед завдань – підписка на проєкти, купівля токенів, реклама ігор чи додатків. Все це – реклама, за яку Notcoin заробив дуже і дуже багато. Відповідно, гроші на лістинг у розробників точно є. Чекаємо визначеної дати.

Читайте більше матеріалів про заробіток:

Опублікував(ла)Rostyslav Keverskiy
Вітаю на ресурсі "Як заробити гроші". Я Ростислав К. – автор матеріалів. Закінчив факультет журналістики та маю багаторічний досвід роботи у топових ЗМІ України. Після понад 5 років роботи в новинній журналістиці дали мені чимало знань, тому вирішив створити власний блог та ділитися з вами цінною інформацією. Пишу на тему фінансів, заробітку, бізнес-ідей. Перевіряю різноманітні способи заробітку, тестую ресурси, викриваю шахраїв. Ну і створюю про це матеріали. Переглядайте мої статті та будьте в курсі актуальних новин зі світу заробітку.
Попередній запис
Монетизація Телеграм: як отримати дохід з реклами
Наступний запис
Реальний заробіток в інтернеті: 5 способів, які принесуть гроші
Залишити відповідь
Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов'язкові поля позначені *