Як заробити гроші в інтернеті
Світ змінюється й з’являється дедалі більше різних способів заробітку онлайн. Розповім вам про кілька ідей, як заробити гроші в інтернеті. Ці способи точно будуть актуальні в найближчі кілька років і приноситимуть великий дохід.
5 способів, як заробити онлайн
- партнерські програми (Affiliate Marketing);
- фріланс;
- створення подкастів;
- дропшипінг;
- створення програмного забезпечення.
Партнерські програми
Заробіток на партнерських програмах продовжує набирати оберти. Суть роботи проста. Вам необхідно реєструватися в різних партнерках. В особистому кабінеті брати посилання на товари чи послуги та розміщувати їх в інтернеті.
Коли людина реєструється по вашому посиланню, то ви отримуєте % від продажу чи транзакції або ж фіксовану суму.
Партнерські програми мають як банки, так і магазини з технікою, різноманітні послуги, створення сайтів, продаж реклами і так далі. Сотні варіантів, а вам залишається лиш обрати найкращі для себе. Чимало людей заробляють десятки тисяч на партнерках та рефералах.
Чудово працює створення відео в Тік Ток та додавання посилань на партнерки або перегін глядачів у Телеграм, а звідти – на партнерки. Поширюйте посилання в соцмережах або YouTube.
Фріланс
Існує дуже багато фріланс-бірж. Реєструйтеся на них та виконуйте різноманітні завдання з напрямків копірайтингу, бухгалтерії, ІТ, створення ігор, редагування фото, перекладу, дизайну. Є вакансії віддаленого помічника. Одним словом, чимало завдань для заробітку.
Клієнтів можна шукати самостійно, відгукуючись на ті пропозиції, які вам під силу виконати. Необмежений заробіток. чим більше замовлень виконаєте, тим вищим буде ваш дохід. Можна також писати напряму різним компаніям та пропонувати власні послуги.
Англомовні біржі приносять кращий заробіток, але для цього необхідно володіти мовою. Або ж грамотно користуватися перекладачем для комунікацій з клієнтами.
Створення подкастів
Подкасти популярні в Україні. Чимало людей з радістю слухають різноманітні аудіо-шоу. Висвітлюйте події, власну думку, записуйте інтерв’ю чи інформацію на цікаві теми.
Для подкастів не обов’язково використовувати лише аудіо. Можна створити канал на YouTube, у Тік Ток, Інстаграм та публікувати відео з подкастами туди. Монетизуйте власні старання та заробляйте кошти на рекламі, продажу власного мерчу (одягу), товарів.
Відмінний напрямок, в якому немає великої конкуренції. Обов’язково раджу спробувати, якщо не боїтесь камери. Або ж використовуйте штучний інтелект для генерації голосу.
Як заробити на дропшипінгу
Дропшипінг чудово підходить тим, хто хоче відкрити власний інтернет-магазин, однак немає коштів на закупівлю товару. Знайдіть постачальників, які запропонують вам оптові ціни. Купувати нічого не потрібно.
Суть дропшипінгу полягає в тому, що ви шукаєте клієнтів та продаєте товари постачальника. Тобто, постачальник від вашого імені відправлятиме посилки клієнтам. Ви встановлюєте ту ціну, яку хочете.
Читайте більше цікавих матеріалів унашому телеграмі.
До прикладу, оптова ціна гаманця для вас 200 гривень. Ви продаєте його за 600. Різниця (400 грн) це ваш заробіток. Ніяких закупівель, клопот з відправкою. Лише шукаєте замовників. Для кращого ефекту раджу налаштувати таргетовану рекламу.
Створення програмного забезпечення
Вигідний спосіб заробітку для тих, хто розуміється в програмуванні. Якщо ви в цьому нулячі, то не варто відкидати такий варіант. Пройти курси і навчитися зовсім не складно. Витратьте кілька тижнів на навчання й починайте заробляти.
Програмне забезпечення допомагає бізнесу збільшувати продажі, покращувати надання послуг та працювати ефективніше. За розробку такого забезпечення платять великі гроші.
Є також варіант, що ви шукатимете розробників на фрілансі. Та працюватимете як посередник. До прикладу, розробка забезпечення коштуватиме 2000 $. Ви знайшли програміста, який виконає завдання за 1500 доларів. Чистий заробіток 500 $. Це ще краще, ніж працювати самостійно.
Читайте більше матеріалів про заробіток: