Робота в інтернеті
Працювати, не виходячи з дому, мрія багатьох людей. Не потрібно нікуди добиратися та швидко вставати, щоб доїхати до місця праці. Розгляну варіанти, яка робота в інтернеті існує.
Робота в інтернеті: 9 варіантів
Поговоримо про наступні варіанти заробітку онлайн:
- продаж сайтів;
- створення каналу на YouTube;
- робота віртуальний помічник;
- озвучка за гроші;
- тестування сайтів та додатків;
- копірайтинг;
- опитування за гроші;
- дропшипінг;
- заробіток на Твічі.
Далі коротко опишу кожен зі способів, перерахованих вище. Обирайте той, який підходить та подобається вам найбільше.
Продаж сайтів
Відмінний заробіток приносять веб-сайти. Не проблема навчитися самостійно створювати ресурси за допомогою відео-уроків. Мені вдалося зробити сайт за кілька днів по безкоштовних уроках з інтернету. Також є безоплатні теми або відмінні платні.
Скільки коштує створити сайт
- купівля домену та хосту на рік – 1000-1500 гривень;
- тема для сайту – безоплатно або 1800-2000 гривень.
От і все. Далі необхідно наповнювати сайт унікальними новинами і менше, ніж за місяць, його можна монетизувати партнерською програмою Google AdSense.
Трішки розвиваємо ресурс і монетизований можна продати мінімум за 500 $. Або ж купуйте готові сайти, монетизуйте та перепродуйте.
Створення каналу на YouTube
Ніколи не пізно стати блогером та почати заробляти десятки тисяч гривень. Розкрутити канал не так складно, як здається на перший погляд.
Для отримання монетизації необхідно набрати 1000 підписників та 4000 годин переглядів. Це для довгих відео. А для шортс – 10 млн переглядів за 90 днів та тисячу підписників.
Якщо створювати унікальний та класний контент, то переглядів і фоловерів буде чимало. Не забувайте про регулярність, адже Ютубу крім якості важлива також частота нових публікацій. Канали, які постять відео щодня або через день, мають суттєво більше переглядів.
На Ютубі можна заробляти за допомогою партнерської програми, прямої реклами, продажу товарів, донатів, партнерських програм. Варіантів чимало. Тому створюйте канал, обирайте тематику в якій розбирайтеся та рухайтеся до успіху.
Робота віртуальний помічник
Віддалені працівники для виконання різноманітних завдань зараз користуються великим попитом. Таку роботу пропонує бізнес, блогери. Можна шукати інформацію, перекладати тексти, координувати поїздки, вести бухгалтерський облік, розшифровувати документи.
А також відповідати на електронні листи, планувати зустрічі. Необхідно мати адміністративний досвід, але це не обов’язково. Всього навчають з нуля. Звісно, крім бухгалтерських послуг, адже там без знань просто не обійтися. Клієнтів шукайте на біржах фрілансу.
Робота в інтернеті – озвучка за гроші
Якщо у вас гарний голос та тембр, то можна озвучувати тексти, відео, книги, рекламу. Але зараз мати унікальний голос не потрібно. Заробляти на озвучці можна за допомогою штучних інтелектів. За невеликі гроші (1-10 $) на місяць ви можете придбати тарифний план і генерувати озвучку будь-якого голосу. Є низка налаштувань та фільтрів, які здатні вивести ідеальний дикторський голос.
Якщо ж робитимете все самостійно, то знадобиться хороший мікрофон та навушники. А також програми для запису голосу та його редагування. Не забувайте про портфоліо, адже замовники хочуть бачити приклади робіт.
Тестування сайтів та додатків
Ще один перспективний напрямок, який продовжує розвиватися. Заробляйте гроші, тестуючи різноманітні додатки, програми та веб-сайти.
Розробників цікавлять конкретні, чітко сформовані та якісні відгуки про роботу сервісів, зручність користування і так далі. Отримуйте гроші, просто перевіряючи сайти і додатки та висловлюючи свою експертну думку.
Шукати цю роботу можна на таких англомовних сервісах:
- UserPeek;
- Userlytics;
- UserTesting.
Або ж на українських дошках оголошень чи біржах.
Копірайтинг
Займіться копірайтингом та пишіть тексти на замовлення. На старті буде не просто, але досвідчені копірайтери заробляють сотні доларів або й тисячі. Межі заробітку немає. Чим більше текстів створите, тим вищим буде дохід.
Для роботи необхідно бути грамотним, вміти чітко та коротко висловлювати думки. Навчитися писати тексти не складно, диплом з журналістики для цього не потрібен. Кажу вам, як журналіст. Не забувайте про портфоліо, створіть кілька статей для прикладу замовникам.
Опитування за гроші
Проходження опитувань за гроші також непоганий спосіб заробітку. Але варто розглядати виключно як додатковий дохід.
За проходження опитування платять від 50 копійок до 20 гривень. Можу рекомендувати цей український сайт. Дійсно виплачує кошти, перевірив вже не раз. У місяць доступно кілька опитувань. Багато не заробите, але на поповнення рахунку та оплату інтернету вистачить.
Краще одразу реєструватися на кількох сайтах для опитувань, щоб заробляти більше. Часто перевіряйте електронну пошту, адже запрошення дати відповіді на запитання надходять саме туди.
Дропшипінг – робота в інтернеті
Створіть власний інтернет-магазин та розпочинайте заробляти гроші взагалі без вкладень. Вам потрібно знаходити оптових постачальників та продавати їхній товар від свого імені за значно вищою ціною.
З вкладень можемо додати лише витрати на рекламу, адже вона необхідна для збільшення кількості продажів.
Постачальник самостійно відправлятиме посилки клієнтам від вас. Дропшиперу ж необхідно лише знаходити покупців.
Читайте більше цікавих матеріалів унашому телеграмі.
Одразу шукайте кілька постачальників, щоб співпрацювати з більшою кількістю людей. Порівнюйте ціни конкурентів та виставляйте оптимальні.
Заробіток на Твічі
Робота в інтернеті багатогранна. Якщо полюбляєте грати різноманітні ігри, то чому б на цьому не заробити? Ведіть прямі трансляції проходження гри на популярному сервісі для стримерів Twitch.
Станьте партнером Твіч та монетизуйте свій контент. Є кілька варіантів монетизації:
- пряма реклама;
- біти;
- платні підписки.
Пряма реклама це зрозуміло. Під час трансляції розміщуйте рекламу в потоках та заробляйте на спонсорах. Платні підписки – щомісячна підтримка вашого каналу, яку можуть оформити глядачі.
А “біти” – віртуальний товар, який глядачі купують, щоб підтримати ваш вміст. Біти одноразові, щоразу потрібно купувати знов. Відрізняються від підписки на місяць.
Ось такі 9 способів заробітку онлайн розглянув. Обирайте щось для себе та починайте заробляти. Можливостей надзвичайно багато, тому не відкладайте на завтра.
Читайте більше матеріалів про заробіток: