Заробіток на сайті: як швидко почати заробляти

Заробіток на сайті

Заробіток на сайті

Заробіток на сайті це перспективна ідея. Багатьом цікаво, як можна заробити кошти, створивши власний веб-ресурс. Перейду до того, як швидко розпочати заробляти таким способом.

Чи складно розпочати заробіток на сайті

Краще купувати старі домени, а не створювати нові. Чому? Все просто, адже багато доменів мають хороші показники індексації у Google. Їх простіше використовувати і легше монетизувати. Крім того, трафік буде суттєво вищий, ніж на новому домені.

Розповідаю саме про купівлю старих доменів та заробітку на них. Також окремо створю матеріал про створення сайту з доменом з нуля. Підписуйтесь на мій телеграм, щоб не пропустити нові матеріали на цю тему.

Як обрати домен для сайту

Шукаємо занедбані домени з хорошими показниками. Можна використовувати сервіс expireddomains.net. Ці сайти колись розвивалися, проте з різних причин їхні власники припинили діяльність. Це може бути пов’язано не лише з відсутністю трафіку, але і з іншими причинами, такими як зміна пріоритетів.

“Вживаний” домен може коштувати як копійки, так і сотні доларів. Все залежно від того, наскільки популярним такий домен був. Тут вже відштовхуйтесь від власних можливостей, адже ціни різняться.

Заробіток на своєму сайті

До прикладу, за 50-70 доларів можна придбати домен з 50,000 зворотними посиланнями (BL) та гарним рейтингом. Зворотні посилання надзвичайно важливі для кожного сайту, адже підвищують його авторитет та рейтинг.

Поради для обрання домену:

  1. шукайте з високим рейтингом;
  2. перевіряйте веб-архів, адже на ресурсах раніше могли публікувати контент, що
  3. порушує правила;
  4. перевірте чи немає заборон чи блокувань;
  5. обирайте якомога старіші домени;
  6. за допомогою сервісів Semrush та Majestic перевірте наявність живих посилань.

Реєстрація домену

Після успішного вибору цікавого домену його потрібно зареєструвати або купити на аукціоні, де він був виставлений. Зв’язок з продавцем не є обов’язковим.

Для покращення сайту та вирішення всіх проблем необхідно залучити програміста. На його послуги виділіть 100-200 $. Одразу ж покращуйте мобільну версію, адже основні перегляди (90 %) припадають саме на портативні гаджети. Не забудьте про привабливий дизайн та зручне користування.

Наповнюємо сайт контентом та за кілька тижнів подаємо ресурс на монетизацію Google AdSense. Необхідно, щоб щодня ваш веб-сайт відвідувало мінімум 100 осіб.

Якщо використовувати куплений старий домен, до повна переіндексація сайту відбудеться орієнтовно через 7-10 днів. А після цього почне надходити перший трафік

Заробіток на сайті: витрати на створення ресурсу

  • домен та хост – від 50 $;
  • робота програміста – 100-200 $ (якщо використовуєте Word Press та безкоштовні шаблони);
  • якщо створення сайту з нуля під ваші побажання – орієнтовно 1000 $ (але в цьому нема потреби).

Читайте більше цікавих матеріалів унашому телеграмі.

Як бачимо, витрати взагалі невеликі. Заробіток на сайті буде актуальним довгий час, тому чим швидше створите ресурс, тим легше буде стартувати.

При мінімальних вкладеннях та щоденній публікації хоча б по кілька новин швидко можна вийти на дохід 200-300 $. Якщо старий куплений домен був популярний раніше, то трафіку буде набагато більше. При грамотному плануванні, розкрутці можна заробляти згодом від 1000 $.

Читайте більше матеріалів про заробіток:

Опублікував(ла)Rostyslav Keverskiy
Вітаю на ресурсі "Як заробити гроші". Я Ростислав К. – автор матеріалів. Закінчив факультет журналістики та маю багаторічний досвід роботи у топових ЗМІ України. Після понад 5 років роботи в новинній журналістиці дали мені чимало знань, тому вирішив створити власний блог та ділитися з вами цінною інформацією. Пишу на тему фінансів, заробітку, бізнес-ідей. Перевіряю різноманітні способи заробітку, тестую ресурси, викриваю шахраїв. Ну і створюю про це матеріали. Переглядайте мої статті та будьте в курсі актуальних новин зі світу заробітку.
Попередній запис
Заробіток на перегляді мемів: скільки можна заробити
Наступний запис
Робота в інтернеті: 9 перевірених варіантів
Залишити відповідь
Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов'язкові поля позначені *